Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego oddział w Gdyni

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego

Wybierz numer

58 620-17-16 w.100 58 620-91-34
g...@pord.pl pokaż
Otwarte do 15:30 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego Gdynia 4
 

TV Filmy

Błędy rowerzystów na trójmiejskich drogach
3977

Błędy rowerzystów na trójmiejskich drogach

O nas

BIURO OBSŁUGI EGZAMINÓW
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30
tel. 58 620-81-35
e-mail: gdynia@pord.pl

Oceny (22)

Maria Gren
Termin usługi: styczeń 2024 

Miałam 4 egzaminatorów i przy każdym czułam się bardzo niekomfortowo,ale jak trafiłam na p.Michała Wietrzyńskiego to sytuacja się zmieniła, bardzo w porządku wyluzowany,przy nim czułam się spokojniejsza. Każdemu kursantowi życzę aby trafił na Pana Michała Wietrzynskiego.

Kursy prawa jazdy

6.0
Oliwia
Termin usługi: marzec 2024 

Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm, zrozumienie i egzamin zdany. Oby więcej takich egzaminatorów.

Kursy prawa jazdy

6.0
Martyna
Termin usługi: marzec 2024 

Po tylu podejściach do egzaminu i przeróżnych egzaminatorów myślałam, że zdanie w Gdyni jest nie możliwe. Jednak przez podejście Pana Artura.Z przez którego czułam się komfortowo i spokojnie zdałam. Z całego serca polecam!

Kursy prawa jazdy

5.5
Łukasz Ch.
Termin usługi: styczeń 2024 

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku należy do ośrodków o najmniejszej zdawalności w Polsce . To właśnie kraj ma do zaoferowania swoim obywatelom , podchodzenie do egzaminów po kilka razy .Życzę egzaminatorom aby karma szybko do nich wróciła .

Kursy prawa jazdy

1.0
Bartłomiej
Termin usługi: luty 2024 

Dziś po raz drugi zdawałem egzamin Za pierwszym jak i za drugim razem egzaminował mnie Piotr Terlikowski Stwarzał on bardzo nieprzyjemną pełną presji i bezpodstawnych pretensji atmosferę Dziś nie popełniłem żadnego znaczącego błędu zaczął on komentować mnie jako człowieka sprawiał wrażenie cieszyć się każdym momentem kiedy nie czułem się pewnie Kiedy obserwowałem martwe pole przez szyby w bocznych przednich i tylnych drzwiach twierdził że na pewno mam źle ustawione prawe lusterko i nie mogę w nim dojrzeć odpowiednio dużo mówił to bardzo złośliwym zimnym tonem gdy poprosiłem go po egzaminie byśmy przejrzeli nagrania z kamer to zaczął się w dziwaczny sposób od tego wykręcać Było jeszcze wiele takich sytuacji kiedy ewidentnie chciał mnie podpuścić bym zrobił błąd skutkujący przerwaniem egzaminu Po zdaniu udzielił mi jeszcze 15minutowej tyrady gdzie komentował wszystkie tylko nie istotne rzeczy oraz powtarzał że gdyby to od niego zależało to by mnie do tego egzaminu nawet nie dopuścił a wręczając mi gotowy arkusz był bardzo poirytowany, nawet nie na mnie spojrzał. Drodzy Wy którzy będziecie zdawać bardzo gorąco Wam nie życzę by ten człowiek traktował Was tak jak potraktował mnie

Kursy prawa jazdy

1.0
Maria
Termin usługi: styczeń 2024 

To jakaś bujda na kółkach. Po pierwsze ten cały ośrodek powinien naprawić te samochody bo dziś jechałam autem z wypadającą uszczelką z drzwi. Po drugie auta obsrane pyłem i nikogo nie interesuje ze może to być trudność na nowego przyszłego kierowcy patrzeć przez takie szyby. A mój ulubiony p Artur Zamorski jak zwykle w formie jestem obrażony na cały świat i nawet nie stać go na zwykle dzień dobry, ani żadne słowo otuchy. Jego mina mówi sama za siebie. Masakra. Zatrudniajcie normalnych ludzi do ludzi a nie takich co lewą nogą wstają.

Kursy prawa jazdy

1.0
Marek
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo się denerwowałem przed egzaminem na kategorię A, mam już B, B+E, C, C+E, ale motocykl to inna bajka szczególnie gdy zaczynasz w wieku 50+ :). Jednak egzamin z Panią Anną Zerką to pełen profesjonalizm, uprzejmość i stres znika, jesteś ty i twoja pasja. Życzę wszystkim takich egzaminatorów a Pani Ani serdecznie dziękuję za możliwość zdania egzaminu.

Kursy prawa jazdy

6.0
AGA
Termin usługi: grudzień 2022 

Bardzo bałam sie egzaminu straszona egzaminatorami - Pan Michał Figiel okazał sie wymagającym egzaminatorem z ludzkim podejsciem do kursanta i jego stresu. Dzięki Panu, nie było tak strasznie jak opowiadają! Egzamin zdany :)

Kursy prawa jazdy

6.0
egzaminowany 100 razy
Termin usługi: listopad 2022 

Nie wiedziałam że egzamin na prawo jazdy to taki niesprawiedliwy koszmar. Jak można ocenić czy egzaminowany dobrze jeździ na podstawie że nie dojechał w kopertę 10 cm? Albo po tym że górka zdechła 2 razy? gdzie po przesiadce- negatywie egzaminatorce też zdechła. Na sto egzaminów= raz udało mi się wyjechać na miasto i wtedy prawie zdałam. JEchałam 50 min. Kolejne razy to była seria absurdów. Nie mam do nikogo pretensji ale sama formuła tego łuku i górki jest totalnie bezsensowna i przypadkowa. Niesprawiedliwie zgarnięta kasa przez Pord. Jest to nie moralne. Mam nadzieje że utrzymwyanie ich tymi absurdalnymi egzaminami kiedyś powróci jako karma.

Krystian
Termin usługi: październik 2022 

Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm, zrozumienie i uprzejmość i egzamin zdany. Oby więcej takich egzaminatorów, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Kursy prawa jazdy

5.5
Beata
Termin usługi: październik 2022 

Egzamin miałam z p. Leszkiem Jóźwiakiem. Było to moje trzecie podejście do egzaminu praktycznego. Wcześniej głupie błędy typu niedomknięte drzwi- stres nie do opanowania. W niedzielę trafiłam na Pana Leszka i polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, których na egzaminie zjada stres. Jego przyjazne podejście i rozmowa pomogły mi opanować stres i zakończyć egzamin z wynikiem pozytywnym. Egzamin z nim to była czysta przyjemność. Polecam każdemu!

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna R
Termin usługi: wrzesień 2022 

Egzamin z Panią Anną Zerka to czysta przyjemność. Bezstresowy, jasne polecenia, bardzo dobre podejście do drugiego człowieka. Osoba bardzo życzliwa i sympatyczna, pomagająca zniwelować stres. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Takich egzaminatorów ze świecą szukać.

Kursy prawa jazdy

5.7
Dominika
Termin usługi: sierpień 2022 

Pozdrawiam Pana Jana Hallmana za super atmosferę w trakcie zdawania egzaminu Egzaminator na 6!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Super Motocyklistka
Termin usługi: sierpień 2022 

Panie Janie, z całego serca dziękuję za wspaniałą atmosferę na egzaminie. Pana wiara, spokój i pasja do motocykli sprawiła że cały stres minął a sam egzamin był czysta przyjemnością ️ Do zobaczenia na drogach ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Olga
Termin usługi: lipiec 2022 

Zdałam u pana Jana Hallmana. Było to moje trzecie podejście do egzaminu praktycznego. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym, których na egzaminie zjada stres mimo, że na jazdach ze 'swoim' instruktorem jeżdżą bez obaw. Po dwóch nieudanych podejściach, za trzecim razem trafiłam na pana Hallmana. Człowiek-oaza spokoju i przyjaciel zdającego. Jego przyjazne podejście pomogło mi opanować stres i zakończyć egzamin z wynikiem pozytywnym. Egzamin z nim to była czysta przyjemność. Polecam każdemu!

Kursy prawa jazdy

6.0
Magdalena Trendel
Termin usługi: lipiec 2022 

Moje drugie podejście do egzaminu praktycznego odbyło się wczoraj trafiłam na przesympatycznego egzaminatora Jan Hallmann. Wszystko spokojnie wytłumaczył stworzył przemiłą atmosferę i dzięki Niemu mój stres zupełnie zniknął. Z całego serca wszystkim życzę takiego egzaminatora Jestem pod wrażeniem że egzamin może być naprawdę przyjemny. Bardzo dziękuję Janowi Hallmannowi Egzaminator na 6+

Kursy prawa jazdy

6.0
Małgorzata Sade
Termin usługi: lipiec 2022 

W poniedziałek miałam drugie podejście do egzaminu kategorii A, na pierwszym ze stresu nawet nie zrobiłam ósemki :( . Tym razem na salę oczekiwania wyszedł po mnie Pan Jan Hallmann i miło sie przywitał co już mnie zaczeło uspokajać, po wejściu na plac wszystko spokojnie wytłumaczył , każdy element zadań , spokojnie cały czas pilnując abym się nie denerwowała (a to jak wiemy łatwe nie jest). Pozwolił mi spokojnie rozjeżdzić moto i każde zadanie poszło mi spokojnie, mogłam przed każdym na spokojnie się wyluzować. Po zjeżdzie z placu miasto to już była czysta przyjamność !!!! Bardzo dziękuje Panu Janowi za takie podejście , które pozwala na skupienie się na zadaniach a nie na stresie !!! Super człowiek i egzaminator jakich mało , życzę każdemu aby trafił na niego lub jemu podobnego , choć to pewnie niełatwe ! pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich ! Małgorzata S.

Kursy prawa jazdy

6.0
Eliza
Termin usługi: czerwiec 2022 

Pan Jan Hallman przeprowadził ze mną egzamin bardzo spokojnie. Zdałam egzamin wczoraj i jestem zadowolona

Kursy prawa jazdy

6.0
Eliza
Termin usługi: czerwiec 2022 

Pan Jan Hallman przeprowadził ze mną egzamin bardzo spokojnie. Zdałam egzamin wczoraj i jestem zadowolona

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr
Termin usługi: czerwiec 2022 

Pare dni temu zdałem egzamin praktyczny u Pana Jana Hallmanna. Każdemu życzę takiego egzaminatora !! Pan Jan był bardzo miły oraz spokojny , co zniwelowało mój stres . Byłem zaskoczony , ze egzamin może przebiec w tak miłej atmosferze . Serdecznie Panu dziękuje oraz Pozdrawiam !!

Kursy prawa jazdy

6.0