Partner House Nieruchomości

Partner House Nieruchomości

Wybierz numer

720-801-890
b...@partner-house.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 • Zdjęcie 1/7 - Partner House Nieruchomości Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/7 - Partner House Nieruchomości Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/7 - Partner House Nieruchomości Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/7 - Partner House Nieruchomości Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

18

Prezentacja firmy

O nas

Jesteśmy firmą z branży nieruchomości zbudowaną wokół społeczności prawdziwych profesjonalistów o podobnych poglądach, których jedynym celem jest osiągnięcie jak najlepszych wyników dla każdego klienta.
Nasza wizja polegała na ponownym odkryciu nieruchomości. Ta ambicja zdefiniowała naszą markę i nadal napędza nasz sukces.
Obecnie Partner House Nieruchomości stała się jedną z odnoszących największe sukcesy agencji nieruchomości w Trójmieście - oferującą sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych, marketing projektów mieszkaniowych, doradztwo i szkolenia.
W naszych szeregach działają jedni z najbardziej produktywnych agentów nieruchomości w branży. Są pełni pasji, wykwalifikowani, wysoko wyszkoleni i zaangażowani w dostarczaniu niezrównanych doświadczeń na rynku nieruchomości za każdym razem.

Najczęściej zadawane pytania

Co gwarantuje biuro, a czego nie i jakie dokumenty sprawdza pośrednik ?
Klientom chcącym zakupić nieruchomość pośrednik pomaga wyszukać z rynku nieruchomości odpowiadające wskazanym parametrom, organizuje prezentacje nieruchomości, sprawdza stan prawny nieruchomości, organizuje dokumenty, towarzyszy przy umowie przedwstępnej i przenoszącej własność, pomaga przy przekazaniu nieruchomości. W realizacji umowy sprzedaży pośrednik zajmuje się odpowiednim promowaniem oferty, informowaniem zainteresowanych klientów o nieruchomości, prezentuje nieruchomość, organizuje dokumenty, czuwa nad odpowiednią finalizacją transakcji i przekazaniem nieruchomości.
W zakresie działań pośrednika znajduje się także pomoc w najmie i wynajmie nieruchomości.
Pośrednik jest ponadto doradcą, który czuwa nad bezpieczeństwem transakcji. Kompleksowa obsługa pośrednika obejmuje także doradztwo kredytowe oraz inwestycyjne.
Przy wszystkich rodzajach transakcji pośrednik organizuje wszelkie niezbędne dokumenty oraz sprawdza stan prawny nieruchomości.
Ogólne sprawy prowizji i ceny – kto płaci za co, kto negocjuje cenę?
Zasadą jest, że za usługę pośrednictwa płaci Klient, który korzysta z usług pośrednika. Zdarzają się oferty, w których Sprzedający bądź Deweloper pokrywają prowizję obu stron transakcji. Wynagrodzenie za usługi pośrednictwa ustalane jest indywidualnie i jest ono wymagalne dopiero gdy klient poszukujący nieruchomość zdecyduje się na zakup zaprezentowanej jemu nieruchomości, bądź dojdzie do sprzedaży nieruchomości, której sprzedaż właściciel zlecił naszemu biuru.
Na życzenie klientów pośrednik negocjuje cenę oraz warunki transakcji, ponadto pośrednik pomaga w ustaleniu rynkowej ceny nieruchomości.
Czy muszę podpisywać umowę z biurem?
Umowę z biurem warto podpisywać! Umowa pośrednictwa nie jest zabezpieczeniem jedynie dla pośrednika ale i dla Klienta. Poprzez podpisanie umowy pośrednik zobowiązuje się do dokonywania dla zamawiającego (sprzedającego/kupującego nieruchomość, wynajmującego lub najemcy) czynności zmierzających do zawarcia przez niego oczekiwanej umowy, natomiast zamawiający zobowiązuje się do zapłaty ustalonego w umowie (kwotowo lub jako procent od ceny) wynagrodzenia. Klient, dzięki temu, że podpisał umowę z pośrednikiem może dochodzić m.in. odszkodowania w sytuacji poniesienia szkód przy transakcji przeprowadzonej przez pośrednika.
Czy oferty nieruchomości są zamieszczane na portalach nieruchomości?
W dzisiejszych czasach pierwszym źródłem informacji jest Internet. Z tego powodu ważne jest dbanie o odpowiednie pozycjonowanie strony internetowej a także jej promowanie oraz bieżące dostosowywanie jej parametrów do coraz nowocześniejszych urządzeń. Nasze biuro dba o to by oferty były wysoko pozycjonowane a także emitowane na niemalże wszystkich branżowych portalach internetowych. Współpracujemy z portalami internetowymi takimi jak: trojmiasto.pl, otodom.pl, allegro.pl, szybko.pl, morizon.pl, domy.pl, oferty.net, domiporta.pl.
Idąc z duchem czasu posiadamy również profil na portalu społecznościowym facebook.pl, na którym zamieszczamy wszelkie newsy z rynku nieruchomości.
Jakie są korzyści ze zgłoszenia sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w trybie wyłączności?
Pojawienie się pojedynczej oferty na portalach nieruchomościowych (jeżeli Klient zgłosił ofertę w wielu biurach to wielokrotnie pojawia się ona na stronach internetowych) podkreśla jej unikatowość i ogranicza zaniżanie jej ceny spowodowane próbami jej negocjacji poprzez wielu pośredników. Prowadzenie oferty przez wiele biur może powodować, że zainteresowany pomyśli, iż nieruchomość nie jest atrakcyjna skoro wszyscy próbują ją sprzedać i nie przynosi to efektu. Biura nieruchomości współpracują ze sobą i oferta może być prezentowana klientom innych biur w ramach współpracy.
Kolejną zaletą zawarcia umowy na zasadach wyłączności jest kontakt tylko z jedną osobą i brak konieczności powtarzania tych samych informacji wielu pośrednikom - oszczędność czasu. Pośrednikowi, który jako jedyny zajmuje się prowadzeniem nieruchomości można także bezpiecznie powierzyć klucze, jeżeli nieruchomość nie jest zamieszkała i zaoszczędzić przy tym czas potrzebny na przyjazdy w celu jej okazywania.
Na czym polega Wasze działanie, co robicie aby nieruchomość została sprzedana?
Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że nieruchomość sprzeda się w określonym czasie, ponieważ na tempo zawarcia transakcji wpływa wiele czynników. Na przykład bywa tak, że klient chcąc uzyskać przy sprzedaży nieruchomości określoną cenę, nie liczy się z tym, że uzyskanie stosunkowo wysokiej ceny wpływa na wydłużenie oczekiwania na zainteresowanego klienta. Oczywiście jesteśmy w stanie podpowiedzieć w jakiej cenie należy wystawić ofertę nieruchomości aby szybko znalazł się zainteresowany klient, a także jakie kroki można podjąć aby podwyższyć zainteresowanie klientów lub przy niewielkim nakładzie finansowym uatrakcyjnić nieruchomość.
Gwarantujemy za to pełne zaangażowanie i wszechstronną reklamę nieruchomości. Zarówno w lokalnej prasie, jak i w Internecie. Przeprowadzamy profesjonalne prezentacje nieruchomości a także prowadzimy inne działania marketingowe uzależnione od potrzeb.
Hipoteki co to i o co w tym chodzi?
Hipoteka to ograniczone prawo rzeczowe na nieruchomości oraz na wybranych prawach (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu, wierzytelność zabezpieczona hipotecznie), służące zabezpieczeniu wierzytelności wynikającej z oznaczonego stosunku prawnego, na mocy którego wierzyciel może dochodzić zaspokojenia z nieruchomości, z pierwszeństwem przed wierzycielami osobistymi każdoczesnego właściciela nieruchomości. Inaczej mówiąc, wierzyciel ma prawo doprowadzić do sprzedaży nieruchomości należącej do dłużnika i zabrania z uzyskanej ceny kwoty zadłużenia. Ponadto wierzyciel może dochodzić zaspokojenia od kogokolwiek, kto stanie się właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości.
Natomiast hipoteki nie należy się obawiać. Wiele mieszkań dostępnych na rynku posiada obciążoną hipotekę. Warto jednak skorzystać z pomocy profesjonalisty, żeby bezpiecznie przeprowadzić transakcję.
Czy umawiacie notariusza/ czy macie notariusza, jakie są koszty w kancelarii i kto te koszty ponosi?
Nasze biuro współpracuje z wieloma notariuszami. Zwyczajowo Klient kupujący (w związku z tym, że ponosi koszty) może wybrać notariusza, u którego chce przeprowadzić umowę. Jeżeli Klient nie ma wybranego notariusza pomagamy jemu w wyborze kancelarii. Do umowy przenoszącej własność organizujemy wszelkie potrzebne dokumenty, a także informujemy o planowanych kosztach.
Koszty transakcji w postaci taksy notarialnej (z podatkiem VAT), podatku od czynności cywilno-prawnych, kosztu wypisów i opłat sądowych ponosi Kupujący. Wysokość ustalana jest indywidualnie w zależności od ceny nieruchomości.
Przepisanie mediów na nowego właściciela, jaka kolejność, jak działać?
Podczas przekazania nieruchomości spisujemy w obecności Sprzedającego i Kupującego protokół zdawczo-odbiorczy, który opisuje stan nieruchomości, jej wyposażenie a także stan liczników. Protokół ten stanowi podstawę rozliczenia się (przepisania liczników) w spółdzielni lub u zarządcy. Dodatkowo spisujemy z Klientami protokoły zdawczo – odbiorcze zużycia mediów, na podstawie których Klienci przepisują liczniki gazu oraz energii elektrycznej. Zainteresowanym Klientom towarzyszymy podczas przepisania liczników w zakładzie energetycznym i w zakładzie gazowniczym. Nasza rola nie kończy się więc wraz z podpisaniem umowy przenoszącej własność, ale jesteśmy do dyspozycji Klientów tak długo jak potrzebują naszej pomocy.
Czy sprawdzacie dokumenty nieruchomości, czy nie ma hipoteki?
Oczywiście, sprawdzamy stan prawny nieruchomości, sprawdzamy czy jest wpisana hipoteka lub inne obciążenia. Ponadto w imieniu Klientów pozyskujemy i gromadzimy niezbędne dokumenty. Czuwamy także nad ich aktualnością. W razie potrzeby pomagamy uregulować stan prawny nieruchomości oraz służymy radą w celu bezpiecznego przeprowadzenia transakcji.

Opinie (29)

Magdalena
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: maj 2022

pan Jacek Misan jest po prostu swietnym agentem nieruchomosci ! zawsze dostepny, rzetelny, punktualny i kulturalny, ma rozwiazanie na kazdy problem klienta, mozna wymyslac najdziwniejsze projekty a on sie dopasuje i pomoze z pelnym zaangazowaniem, polecam serdecznie ! zwlaszcza dla osob spoza Gdanska lub nieznajacych rynku nieruchomosci, pan Jacek the best !

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dariusz
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Jackiem. Komunikacja z nim jest bezproblemowa i to uważam za najwiekszy plus. Polecam serdecznie!

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Barbara
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania. Świetna komunikacja i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Małgorzata B.
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Ogromne zaangażowanie i wspaniała obsługa! Serdecznie polecam współprace z Panem Jackiem.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Pełny profesjonalizm, Serdecznie polecam.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Grzegorz
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Serdecznie polecam współprace z Panem Jackiem. Mila i profesjonalna obsługa, świetne podejście do klienta i bezproblemowy kontakt z biurem!

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Wspaniała obsługa i pełen profesjonalizm. Pan Jacek służy nieoceniona pomoca przy załatwianiu wszelkich formalności. Bardzo polecam!

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Jerzy
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Z firmą Partner House zakupiliśmy mieszkanie i jesteśmy zachwyceni poziomem profesjonalizmu pod każdym względem. Pan Jacek jest bardzo profesjonalny, a przy tym otwarty, komunikatywny i bardzo rzeczowy. Na każdym etapie mieliśmy poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach i całkowicie bezpieczni. Pan Jacek jest mistrzem w swoim fachu - dzięki jego wiedzy i doświadczeniu udało się pozytywnie sfinalizować zakup. Bardzo jesteśmy wdzięczni za Pana profesjonalizm i wysiłek. Z pewnością będziemy polecać Partner House Nieruchomości.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Wspaniała obsługa od poczatku do końca. Pan Jacek potrafi doradzić w każdej kwestii! Zawsze do dyspozycji, zawsze uśmiechniety i zawsze profesjonalny!

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Katarzyna
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Profesjonalna, przesympatyczna obsługa. Pan Jacek jeat najlepszym pośrednikiem z jakim miałam do czynienia. Mieszkanie zostało sprzedane w ciągu 3 dni, Pan Jacek był z nami od początku do końca. Polecam współpracę z tym biurem i jeszczw raz dziękuję

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
katarzyna
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Współpraca na bardzo wysokim poziomie: - profesjonalizmu, - kultury osobistej, - zaangażowania, - skutecznego działania. Polecam!

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Małgorzata i Krzysztof
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Wszystko przeprowadzone konkretnie, rzeczowo i sprawnie. Doskonały kontakt telefoniczny i mailowy na każdym etapie transakcji. Ma się wrażenie, że pan Jacek Misan, jest dostępny 24h, co nie u każdego pośrednika jest normą. Dzięki temu mieszkanie miało kupca właściwie w ciągu 2 tygodni. Polecamy tą firmę przy sprzedaży nieruchomości.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magdalena Wójcikowska
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Pan Jacek wykazał się profesjonalizmem i wielkim zrozumiem. Bardzo dziękujemy za szybko, rzeczowo i w miłej atmosferze przeprowadzoną transakcję.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Daniel
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Bardzo dobrze mi się współpracowało z Partner House. Miałem przyjemność współpracować z Panią Marta Misan, która była niezwykle zaangażowana w sprzedaż mojej nieruchomości. Miałem możliwość współpracy jeszcze z 3 innymi biurami nieruchomości i przez miesiąc łącznie miałem 4 spotkania. Z Panią Marta w każdym tygodniu miałem Kilka spotkań ( 4-6 ). Po pierwszym miesiącu podpisałem umowę przedwstępną i czekam obecnie już tylko na podpisanie aktu notarialnego. Dziękuję Pani Marcie za pełen profesjonalizm i dyspozycyjność i będę z czystym sumieniem polecał Państwa biuro :)

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Gosia
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

profesjonalna obsługa pośrednika przez cały etap zakupu mieszkania

Jakub
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021

Solidnie i profesjonalnie polecam

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Paweł
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021

Pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Bartosz Szczerbicki
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Pan Jacek Misan.specjalista w swoim fachu na najwyższym poziomie.byla to moja druga sprzedaż mieszkania przy pomocy p.Jacka.pelen profesjonalizm.oby więcej takich pośredników.pelna pomoc od pierwszego kontaktu do końca transakcji.polecam w 100%.

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  -
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ada
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021

Obsługa super, miło i uprzejmie, bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i osobisty

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  -
 • ocena ogólna:
  6
Piotr
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Profesjonalna pomoc w sprzedaży obiektu .

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6