Podole Wielkie i Przyjaciele

b...@podolewielkie.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Podole Wielkie i Przyjaciele Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Podole Wielkie i Przyjaciele Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Podole Wielkie i Przyjaciele Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Podole Wielkie i Przyjaciele Gdańsk +11 1
 

O nas

Ambasada Gospodarstwa i Gorzelni Podole Wielkie. Zapraszamy Państwa do spróbowania i zakupu naszych tradycyjnie polskich wódek i okowit. Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy!
„Podole Wielkie i Przyjaciele” - to nazwa naszej ambasady w sercu Pomorza - Gdańsku.
Ul. Chlebnicka 37/38 - pod tym gdańskim adresem znajdziecie Państwo probiernię i sklep firmowy Gorzelni Podole Wielkie.

Probiernia, czyli miejsce, gdzie możecie Państwo skosztować naszych wyjątkowych destylatów oraz nabyć je firmowym sklepie na miejscu. To co wyróżnia sklep firmowy Podole Wielkie to możliwość nabycia niektórych naszych produktów wyłącznie u nas, na miejscu. Produktów niedostępnych nigdzie indziej.

Przykładem niech będzie wyjątkowa, limitowana Okowita Porter Bałtycki przygotowana z okazji 175 lecia Browaru Zamkowego w Cieszynie z piwa Porter Bałtycki. Ten destylat jest dostępny wyłącznie na miejscu.

Na miejscu gospodarzem w ambasadzie jest Łukasz. Zapalony miłośnik foodpairing mocnych alkoholi (w szczególności polskiej wódki) z doskonałą kuchnią. Organizator i propagator spotkań, gdzie miłośnicy doznań kulinarnych, wspaniałych historii i doskonałych rozmów spotykają się przy wyśmienitych trunkach.
Jak sam mówi o Podole Wielkie: „(…) tak jak nie odmówiłbym Xavi, podawania piłek w trakcie treningów Barcelony, czy Ozzyemu gdyby zaprosił mnie w trasę w charakterze osoby noszącej sprzęt, tak nie mógłbym odmówić Michałowi. Pewnego dnia Michał Paszota zapytał mnie: „Co chcesz mieć napisane na wizytówce? Odpowiedziałem, że fan lub naczelny wielbiciel (…)”.

Zapraszamy Państwa serdecznie, będzie nam niezmiernie miło ugościć Państwa w naszej ambasadzie. Do zobaczenia!

Oceny (1)

Tomek
Termin usługi: czerwiec 2022

Super miejsce. Obsługa zna się na tym co sprzedają i potrafią wyjaśnić, czym się różni okowita od wódki! :)

Sklepy monopolowe

5.5