Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Gdańsku

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Gdańsku

Wybierz numer

58 341-25-93
s...@medyk.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/1 - Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Gdańsku Gdańsk 4
 

Artykuły o nas

O nas

Nasza placówka jest PUBLICZNĄ, BEZPŁATNĄ policealną szkołą. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie jest potrzebna matura. Naukę można zacząć od września lub od lutego każdego roku.
Kształcimy w zawodach medycznych i społecznych, między innymi takich jak: higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, technik farmaceutyczny, technik masażysta, opiekunka dziecięca, terapeuta zajęciowy, technik usług kosmetycznych, podolog, ortoptystka, technik ortopeda, asystentka stomatologiczna, technik elektroradiologii. Zajęcia teoretyczne odbywają się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach szkolnych. Praktyczna nauka zawodu realizowana jest pod opieką nauczycieli w specjalistycznych placówkach i ośrodkach, np. apteki ogólnodostępne, szpitale, gabinety masażu, gabinety kosmetyczne, gabinety stomatologiczne. Szkoła realizuje projekty finansowane ze środków unijnych.

Oceny (6)

W.
Termin usługi: styczeń 2023 

Ukończyłem kierunek technik farmaceutyczny rok temu i dopiero teraz mogę ocenić jak bardzo dobrze szkoła przygotowała mnie do tego zawodu! Na szczególne wyróżnienie zasługują p. Joanna i p.Jarosław - nauczyciele z doświadczeniem, zaangażowaniem, pasją. Potrafią przygotować do zawodu zarówno od strony dydaktycznej jak i praktycznej, a w dodatku zajęcia przebiegają w swobodnej i miłej atmosferze (a to jest najważniejsze!). Szkoła sama w sobie jest dobrze wyposażona, z udogodnieniami i ma świetną kadrę administracyjną. Szczerze polecam kierunek technika farmaceutycznego w tej szkole!

Szkoły policealne

6.0
Elena
Termin usługi: marzec 2023 

Skarbem tej szkoły są nauczyciele : praktycy z długoletnim stażem , którzy nie stracili pasji i powołania ( niemodne słowo, ale jedyne które pasuje) do swojej pracy. Szkoła przyjazna dla słuchaczy, począwszy od pań w recepcji, poprzez sekretariat, aż po dyrekcję. Polecam!

Martina
Termin usługi: styczeń 2023 

Bardzo fajna szkoła i wszyscy w szkole są fajni.

Szkoły policealne

6.0
M
Termin usługi: grudzień 2022 

Jestem słuchaczką jednego z kierunków. Szkoła bezpłatna, świetna kadra pedagogiczna oraz atmosfera.

Szkoły policealne

6.0
Marcin
Termin usługi: wrzesień 2022 

Szkoła bardzo przyjazna, oddana słuchaczowi, widać, że zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli praktyków.

Szkoły policealne

6.0
Jakub
Termin usługi: grudzień 2022 

Przyjemna szkoła mili, ludzie i prawdziwe przygotowanie do życia.

Szkoły policealne

6.0