Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie Sp. z o.o.

Pomorskie Centrum Reumatologiczne

Wybierz numer

58 555-75-20
s...@pcrsopot.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot 4
  • Zdjęcie 2/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot 3
  • Zdjęcie 3/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot 2
  • Zdjęcie 4/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot +2 1
 

O nas

Doskonale wyposażony Zakład udziela wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych w zakresie reumatologii i rehabilitacji.
Hospitalizujemy pacjentów dorosłych na 3 Oddziałach Reumatologicznych oraz dzieci na Oddziale Reumatologicznym i Rehabilitacyjnym. Przychodnia Wielospecjalistyczna przyjmuje pacjentów w ramach poradni reumatologicznej dla dorosłych i dla dzieci. Zakład Rehabilitacji Leczniczej świadczy usługi medyczne w postaci zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii oraz masażu leczniczego. Pacjenci mogą również korzystać z Kriokomory ogólnoustrojowej oraz basenu, gdzie w ciepłej solance czerpanej ze źródła Św. Wojciech odbywają się ćwiczenia rehabilitacyjne pod kierunkiem fizjoterapeutów. Wykonujemy również badania laboratoryjne, badania USG i RTG oraz densytometryczne.
Wszyscy pracownicy Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego otaczają pacjentów fachową opieką i stwarzają serdeczną atmosferę, tak bardzo potrzebną cierpiącym na choroby reumatyczne - przewlekłe i bardzo bolesne.