Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie Sp. z o.o.

Pomorskie Centrum Reumatologiczne

Wybierz numer

58 555-75-20
s...@pcrsopot.pl pokaż
Ocena 5.0 (2 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot 4
  • Zdjęcie 2/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot 3
  • Zdjęcie 3/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot 2
  • Zdjęcie 4/5 - Pomorskie Centrum Reumatologiczne Sopot +2 1
 

O nas

Doskonale wyposażony Zakład udziela wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych w zakresie reumatologii i rehabilitacji.
Hospitalizujemy pacjentów dorosłych na 3 Oddziałach Reumatologicznych oraz dzieci na Oddziale Reumatologicznym i Rehabilitacyjnym. Przychodnia Wielospecjalistyczna przyjmuje pacjentów w ramach poradni reumatologicznej dla dorosłych i dla dzieci. Zakład Rehabilitacji Leczniczej świadczy usługi medyczne w postaci zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii oraz masażu leczniczego. Pacjenci mogą również korzystać z Kriokomory ogólnoustrojowej oraz basenu, gdzie w ciepłej solance czerpanej ze źródła Św. Wojciech odbywają się ćwiczenia rehabilitacyjne pod kierunkiem fizjoterapeutów. Wykonujemy również badania laboratoryjne, badania USG i RTG oraz densytometryczne.
Wszyscy pracownicy Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego otaczają pacjentów fachową opieką i stwarzają serdeczną atmosferę, tak bardzo potrzebną cierpiącym na choroby reumatyczne - przewlekłe i bardzo bolesne.

Oceny (2)

Pacjentkaa
Termin usługi: lipiec 2023 

Lekarze w porządku, zaangazowani . Pielęgniarki często mylą leki i podają innym pacjentom, co może się zdazyc raz, ale nie tak często, bo skutki tych pomyłek mają poważne konsekwencje zdrowotne. Zakaz wychodzenia na świeże powietrze, żeby rozchodzić sztywność stawów który ostatnio wprowadzono, to zły pomysł, ze szkodą dla pacjentów. Najgorsze zdanie mam o kuchni, otóż, zlecona dieta powinna być podana zgodnie ze zleceniem, tu natomiast jest porażka. Przynoszą zupełnie co innego, niż jest w jadłospisie, zbyt maleńkie porcje, często nie ma pieczywa razowego tylko bialy chleb, ziemniaki w zaleceniu i jadłospisie na konkretnej diecie powinny być podane z tłuszczem i koperkiem, a nie ma nic! Ziemniaki z wody suche. Na pytanie o koperek odpowiedź równie sucha, jak te ziemniaki bez tluszczu- nie ma! To tylko jeden przykład, ale to naprawdę denerwujace. Jak zwrócisz uwagę, młode ukrainki roznoszące posiłki reagują szyderczym śmiechem....

Szpitale

4.0
Ewa
Termin usługi: lipiec 2023

W czerwcu 2023 byłam pacjentką Szpitala - Oddz. II dla dorosłych. Serdecznie dziękuję Pani Doktór Liliannie Winnickiej za wspaniałą, profesjonalną opiekę, empatię, nadzwyczajną kulturę osobistą i przemiły uśmiech Pani Doktór to doskonały lekarz i cudowny, dobry człowiek!!! Dziękuję też całemu Personelowi II Oddziału za pełną oddania pracę dla chorych, zawsze miłą atmosferę i obsługę. Dzięki temu czułam się jak w najlepszym sanatorium czy hotelu Za to wszystko jestem Państwu serdecznie wdzięczna ️ - Ewa Gudalewicz

Reumatolodzy

6.0