Port Maluszka

Port Maluszka

Wybierz numer

786-249-186
m...@gmail.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/30 - Port Maluszka Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Port Maluszka Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Port Maluszka Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Port Maluszka Gdynia +27 1
 

TV Filmy

9

Dzień Babci i Dziadka

O nas

Port Maluszka to najlepszy żłobek, dzienny opiekun w Gdyni. 
Doskonała lokalizacja-Śródmieście Gdyni, zadbany lokal,
życzliwe i pełne empatii opiekunki.
Działamy według stałego planu dnia, zapewniamy adaptacje z rodzicem, zdrowe wyżywienie, troskliwy 
i doświadczony personel, domową atmosferę oraz czysty i bezpieczny lokal, codzienne spacery.
W programie żłobkowym w ramach czesnego przeprowadzamy zajęcia m.in :
zajęcia języka angielskiego, zajęcia plastyczne z wykorzystaniem metody malowania dziesięcioma palcami i różnych technik plastycznych, zajęcia z masami plastycznymi
zajęcia rytmiczne, zajęcia z chustą animacyjną, zabawy dźwiękonaśladowcze
dziecięce masażyki, zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,
gimnastyczne, zajęcia logopedyczne, elementy integracji sensorycznej, eksperymenty, sensoryka.

Tutaj zaopiekujemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy !!!
Radość na twarzy Twojego dziecka powie o nas wszystko !!! Zapraszamy.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy rozpoczyna się rekrutacja do placówki?
Rekrutacja trwa cały rok, jeśli posiadamy wolne miejsce to można dostać się od razu, jeśli nie to od miesiąca w którym zwolni się miejsce.
Czy prowadzona jest lista oczekuących?
Tak, na listę oczekujących można zapisać się bezpłatnie. Wystarczy napisać sms na nr 786249186 z następującymi danymi: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, telefon kontaktowy i planowany miesiąc-termin rozpoczęcia opieki.
Jakie są wymagania dotyczące przyjęcia dziecka?
Placówka jest dla dzieci od 1 do lat 3. Jedynym warunkiem przyjęcia jest sprawność ruchowa dziecka-konkretnie umiejętność chodzenia. Nie może być to dziecko leżące.
Smoczek, pieluszka, mleko modyfikowane oraz alergie nie stanowią problemu.
Ile jest grup? Jakie?
Placówka mieści jedna grupę dzieci, około 15-18 dzieci. Grupa jest mieszana, są dzieci roczne i prawie 3 letnie. Od kilku lat obserwujemy wzajemne korzyści dla dzieci zarówno młodszych jak i starszych we wspólnym funkcjonowaniu w grupie łączonej. Młodsze są zaciekawione, szybciej się rozwijają i biorą za wzór dzieci starsze. Starsze lubią towarzystwo młodszych, uczą się wsparcia i empatii względem mniejszych od siebie,
Jaka jest ilość opiekunek w placówce?
Zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3, na jedną opiekunkę przypada 5 dzieci (wg ustawy max do 8) jednak u nas przy pełnej grupie są 4 opiekunki. Do 10 dzieci są dwie.
Czy placówka korzysta z programu wsparcia 400+ z Zus?
Istnieje możliwość korzystania ze świadczenia żłobkowego- obniżenia opłaty żłobkowej o 400 zł z Zus. Wniosek do Zus składa rodzic. Środki wpływają na konto placówki. Kolejnie czesne jest obniżane po zaksięgowaniu środków.
Jaki jest okres wypowiedzenia?
Okres wypowiedzenia wynosi 2 miesiące. Wypowiedzenie składać należy pisemnie.
Czy placówka jest zamknięta w wakacje lub ferie zimowe?
Placówka jest zamknięta jedynie w wakacje- dwa tygodnie. Ostatni tydz lipca i pierwszy tydzień sierpnia.
Jak wygląda adaptacja? Czy rodzic uczestniczy w adatacji dziecka na terenie żłobka?
Rodzic w pierwszej fazie adaptacji uczestniczy w adaptacji, pomaga w oswajaniu się z nowym miejscem, kolejnie stopniowo jest delegowany poza żłobek.
Adaptacja dziecka jest ustalana indywidualnie, po wstępnym wywiadzie z rodzicem i zapoznaniu się z dzieckiem. Na podstawie obserwacji oceniamy jego możliwości adaptacyjne oraz szacujemy jak będzie wyglądał oraz ile będzie trwał czas adaptacji. Każdą adaptację prowadzić w sposób przemyślany, łagodny, stopniowo włączając dziecko do przebywania w placówce. Dzieci,które chodziły już do innych placówek klimatyzują się ok 5 dni, a inne ok 2-3 tygodni.
Czy podczas nieobecności zwracany jest koszt czesnego lub pomniejszany?
Kwota czesnego jest stała mimo chorób lub innych nieobecności. Jedynie koszty wyżywienia będą niższe gdy rodzic poinformuje o planowanej nieobecności.
Czy w placówce jest monitoring?
Nie posiadamy monitoringu. Cieszymy się zaufaniem rodziców, dodatkowo właścicielka z doświadczeniem ponad 10 letnim jest także opiekunką pracującą na miejscu czuwając nad jakością świadczonych usług. Personel jest szczegółowo zweryfikowany, dobrany, zaufany i przeszkolony.

Oceny (40)

Martyna
Termin usługi: wrzesień 2023

Wybierając zlobek dla córki kierowałam się opinią w internecie i jak najbardziej ją potwierdzam w Porcie Maluszka. Czułam się spokojna ze corka jest pod opieką zaangażowanej, miłej, czułej i troskliwej kadry. Potwierdzeniem tego był ogromny rozwoj, nowe umiejętności i radość corki. Zdecydowanie polecam Port Maluszka.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie Pani Martyno!

Żłobki

6.0
Dawid
Termin usługi: lipiec 2023

Miejscie bardzo przytulne, dogodne i wszechstronne. Panuje ciepła atmosfera. Ciocie bardzo sympatyczne i posiadające wielkie umiejętności opieki nad dziećmi. Super prowadząca ciocia Madzia. Najlepszy żłobek w Gdyni. Polecam ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco

Żłobki

6.0
Mama Oliwki
Termin usługi: lipiec 2023

Trafiliśmy do Portu Maluszka z polecenia i muszę oddać, że wszystko się sprawdziło. Ciocie w żłobku są bardzo ciepłe i troskliwe, w ciągu dnia zwracają na wszystko uwagę i przekazują rodzicom wszystkie potrzebne informacje. Adaptacja przebiegła bardzo gładko, tempo dopasowane do dziecka i do sytuacji z danego dnia (gdy np. wychodzące ząbki dają się maluchowi we znaki). Ciocie dopytują też o preferencję dziecka (np. jak lubi spać), aby jak najbardziej ułatwić proces adaptacji. Rodzic ma poczucie, że zostawia pociechę w dobrych rękach. Zauważyliśmy jak córka zaczęła szybciej się rozwijać i zaskakiwać nas nowymi umiejętnościami odkąd trafiła do żłobka

Żłobki

5.8
Wiola
Termin usługi: maj 2023

Port Maluszka to świetne miejsce. Zaczynając od początku - adaptacja, w pełni dostosowana do potrzeb maluszka. Możliwość bycia z dzieckiem w pierwszych dniach to komfort nie tylko dla dziecka ale również dla rodzica. Kolejna wielka zaleta - kadra. Ciocie ciepłe, serdeczne, cierpliwe, uśmiechnięte, zaangażowane w swoją pracę. Każdego dnia przy odbieraniu dziecka zdają relację jak malec spędził dzień, widać że zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły :) Ich zaangażowanie widać również po dziecku, które wraca do domu z nowymi umiejętnościami. Kolejny aspekt to to, że samo miejsce jest wizualnie przyjemne, tam jest po prostu ładnie :) z czystym sercem polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Super,że jesteście!

Żłobki

6.0
J
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam Port Maluszka .Jest to przyjazne dzieciom miejsce . Ciocie są przemiłe i opiekuńcze.

Żłobki

5.8
Mama Helenki
Termin usługi: marzec 2023

Z całego serca polecam Port Maluszka ! Wspaniałe miejsce z cudowną kadrą cioć na czele z wyjątkową Panią Madzią

Odpowiedź obiektu:

Serdeczne dziękuję!

Żłobki

6.0
Adam Deringer
Termin usługi: marzec 2023

Byliśmy z żoną w wielu żłobkach w Trójmieście i mimo dojazdu z Sopotu czuję przyjemność wstawania trochę wcześniej wiedząc, że mój synek jest w dobrych rękach świetnej P. Magdaleny. Z początku mieliśmy obawy jak malec będzie znosił trochę dluzszy dojazd ale nie potrzebie jak się okazało. Czasem odnoszę wrażenie, że chętniej chłopak by tak został już miał wracać do domu. Nie wiem jakiej magii tak używacie ale chciałbym się jej nauczyć ;)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy, to nie magia :)

Żłobki

6.0
Natalia Puc
Termin usługi: grudzień 2022

Córka uczęszczała do Portu Maluszka przez rok - był to piękny czas. W pierwszych dniach przychodziłam na zajęcia z córką, później stopniowo zwiększałyśmy czas jej pobytu w placówce beze mnie, aż bez problemu zostawała docelową ilość godzin sama. Adaptacja z rodzicem jest niezwykle ważna, a niestety w wielu miejscach odmawia się jej rodzicom - na szczęście nie tu :) Panie są wspaniałe, pełne zrozumienia, cierpliwości i spokoju. Dbają o emocjonalność dzieci i ich potrzeby. Organizują dzieciom bale, urodzinki, przebieranki. Dzieci codziennie wychodzą na spacery (chyba, ze naprawdę pogoda nie pozwoli), uczą się malowania, przyklejania, wydzieranek, lepienia i wielu innych manualnych zabaw. Są tez zabawy ruchowe. Polecam Port Maluszka z całego serca ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Ściskamy i pozdrawiamy

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: grudzień 2022

Obiekt prowadzi rewelacyjna osoba- z Ciepłym usposobieniem do dzieci, sercem na dłoni i ogromnym zaangażowaniem w to co robi. Polecam z całego serca ️

Odpowiedź obiektu:

Juhuu! Dziękuję pięknie.Sciskam serdecznie

Żłobki

6.0
Mateusz
Termin usługi: styczeń 2023

Zdecydowanie polecam. Dziecko czuje się w placówce bardzo dobrze, wykonuje ciekawe prace plastyczne, plan dnia jest zawsze przemyślany i wartościowy. Pani Magda i pozostały personel to bardzo sympatyczne osoby które w empatyczny i profesjonalny sposób podchodzą do opieki nad dziećmi.

Odpowiedź obiektu:

Serdeczne podziękowania!!! Bardzo nam miło :)

Żłobki

6.0
Mama Aurelki
Termin usługi: styczeń 2023

Port Maluszka to miejsce pełne życzliwości, serducha i kreatywności. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z czasu adaptacji jak i kolejnych tygodni naszej małej z ciociami :) Trafiliśmy do Portu, po średnio udanym doświadczeniu w pierwszym żłobku, gdzie mieliśmy poczucie chaosu i braku wiedzy merytorycznej szczególnie o śnie dziecka, potrzebnego rytuału i wyciszenia przed drzemką. Port Maluszka dał nam w tej kwestii ogromną ulgę, a nasza mała zasnęła z innymi dziećmi już pierwszego dnia, co wcześniej wydawało nam się prawie niemożliwe. Nasza córka jest dzieckiem bardzo wrażliwym sensorycznie, a uważność cioć na jej potrzeby i regularne zabawy sensoryczne sprawiają, że mała coraz mniej boi się eksplorować :) Bardzo cenimy też otwartość na nasze sugestie i zawsze czujemy się wysłuchani. W skrócie: oddając małą w ręce cioć w Porcie jesteśmy zupełnie spokojni, a to ogromna wartość dla młodych rodziców : )

Żłobki

6.0
Daria Michiejewa
Termin usługi: styczeń 2023

Ciepłe i przyjazne miejsce. Polecam serdecznie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie!

Żłobki

6.0
O.R.
Termin usługi: październik 2022

Już od pół roku moje dziecko przychodzi do żłobka z ogromnym uśmiechem na twarzy, a przed wejściem wręcz biegnie do drzwi. Od samej adaptacji woli być w żłobku niż w domu jedzenie super, ciocie na prawdę starają się mądrze urozmaicać dzieciaczkom dzień. Widać ogrom cierpliwości i empatii. Niezliczone, pomysłowe prace plastyczne, sesje zdjęciowe, bale, urodzinki, nawet był i dmuchany zamek ;) polecam bardzo mocno i z czystym sercem ;)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie za serdeczną opinie.
Niestety ceny nie są najniższe,ale musimy utrzymać lokale, pracowników i podołać szalejącej inflacji. Wszystkiego dobrego!

Żłobki

5.8
M. N
Termin usługi: styczeń 2023

Cudowne miejsce dla maluszka. Ciocie są super , na medal

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie :) Ściskamy :)

Żłobki

6.0
Katarzyna Żak
Termin usługi: styczeń 2023

Wspaniałe miejsce dla Maluszków, warte swojej ceny. Cudowna opieka i troska, dbanie o higienę (bez słodyczy, za to dużo owoców) oraz codzienne spacery :) Wspierajace, mądre i nowoczesne ciocie za którymi tęsknimy, bo zaczęłyśmy już przygodę w przedczkolu. Mam porównanie do innego żłobka z którego przepisałam córkę, lepszego miejsca w Gdyni dla żłobkowiczów nie znajdziecie :) Panie pomagają w odsmoczkowaniu, odpieluchowaniu, zasypaniu i wspierają odpowiednie zachowowania społeczne. Czekam aż Port Maluszka otworzy przedczkole :) Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę Portu Maluszka

Odpowiedź obiektu:

Ściskamy Was dziewczyny! Serdeczne dzięki.Do przedszkola jeszcze długa drogaaaa hahha Powodzenia!

Żłobki

6.0
Katarzyna
Termin usługi: styczeń 2023

Port Maluszka to wymarzone miejsce dla każdej pociechy. Żłobek bez wątpienia powinien być miejscem ciepłym, bezpiecznym i co najważniejsze stawiającym na rozwój każdego dziecka - Port Maluszka właśnie taki jest. Panuje tu bardzo miła i rodzinna atmosfera.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy!

Żłobki

6.0
mama K.
Termin usługi: styczeń 2023

To bardzo dobry żłobek. Opieka nad dziećmi jest dostosowywana indywidualnie do każdego malucha. Cechuje się domową atmosferą i prowadzone są w nim ciekawe zajęcia. Polecam serdecznie!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie !! Ściskamy!

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: listopad 2022

Polecam Port Maluszka każdemu rodzicowi, które chce mieć pewność, że jego dziecko będzie dobrze zaoopiekowane pod jego nieobecność. Dzieci mają kreatywnie czas wypełniany, ciocie są troskliwe i mają fajne podejście do każdego malucha. Dla mnie to zdecydowanie nr 1 w Gdyni.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Ściskamy!

Żłobki

6.0
Paulina Ostoja-Korbolewska
Termin usługi: październik 2022 

Port maluszka to spełnienie żłobkowych marzeń rodzica. Opieka sprawowana jest przez cudowne, opiekuńcze i bardzo uważne ciocie, przez co nie mieliśmy obaw, aby zostawić z nimi nasze dziecko i mogliśmy ze spokojem skupić się na naszej pracy. Nasz syn chodził do żłobka bardzo chętnie, a wręcz niechętnie z niego wracał do domu, co myślę, jest najlepszą i najważniejszą opinią. Podczas dwóch lat uczęszczania naszej pociechy zauważaliśmy jak duży wpływ na jego rozwój miały spotkania z rówieśnikami oraz zabawy i zajęcia twórcze/taneczne/ruchowe tworzone przez ciocie. Jest to na pewno miejsce z którym trudno się pożegnać.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo! Powodzenie w przedszkolu dla naszego absolwenta. :)

Opieka nad dziećmi

5.8
Katarzyna Pacucha
Termin usługi: październik 2022 

Świetny żłobek i rewelacyjne opiekunki. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam Port Maluszka, a co ważniejsze zadowolony jest mój synek. Codziennie pędzi z uśmiechem do żłobka I zabawek, czasami nie chce nawet do domu wracać. Gdy ma gorszy dzień to zaraz ciocia go zagada i zły humor mija. Po dziecku widzę,  że nabywa wielu nowych umiejętności w żłobku. Opiekunki, to świetne młode dziewczyny, widać, że ich praca jest ich pasją i mają do tego powołanie. Żłobek na początku przeprowadza adaptację każdego dziecka w obecności rodzica przez co dziecko jest zostawiane w żłobku bez rodziców w odpowiednim dla niego momencie. Żadna kwestia nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam serdecznie ten sympatyczny kącik dla każdego maluszka!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy mamo Jasia :) Miło się czyta taką szczegółową i pozytywną opinie :) Serdeczne dzięki.

Opieka nad dziećmi

5.8