Ranking II miejsce

Port Maluszka

Port Maluszka

Wybierz numer

786-249-186
m...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/30 - Port Maluszka Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Port Maluszka Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Port Maluszka Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Port Maluszka Gdynia +27 1
 

TV Filmy

7

Motoryka mała :)

O nas

Port Maluszka to najlepszy żłobek, dzienny opiekun w Gdyni. 
Doskonała lokalizacja-Śródmieście Gdyni, zadbany lokal,
życzliwe i pełne empatii opiekunki.
Działamy według stałego planu dnia, zapewniamy adaptacje z rodzicem, zdrowe wyżywienie, troskliwy 
i doświadczony personel, domową atmosferę oraz czysty i bezpieczny lokal, codzienne spacery.
W programie żłobkowym w ramach czesnego przeprowadzamy zajęcia m.in :
zajęcia języka angielskiego, zajęcia plastyczne z wykorzystaniem metody malowania dziesięcioma palcami i różnych technik plastycznych, zajęcia z masami plastycznymi
zajęcia rytmiczne, zajęcia z chustą animacyjną, zabawy dźwiękonaśladowcze
dziecięce masażyki, zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,
gimnastyczne, zajęcia logopedyczne, elementy integracji sensorycznej, eksperymenty, sensoryka.

Tutaj zaopiekujemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy !!!
Radość na twarzy Twojego dziecka powie o nas wszystko !!! Zapraszamy.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy rozpoczyna się rekrutacja do placówki?
Rekrutacja trwa cały rok, jeśli posiadamy wolne miejsce to można dostać się od razu, jeśli nie to od miesiąca w którym zwolni się miejsce.
Czy prowadzona jest lista oczekuących?
Tak, na listę oczekujących można zapisać się bezpłatnie. Wystarczy napisać sms na nr 786249186 z następującymi danymi: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, telefon kontaktowy i planowany miesiąc-termin rozpoczęcia opieki.
Jakie są wymagania dotyczące przyjęcia dziecka?
Placówka jest dla dzieci od 1 do lat 3. Jedynym warunkiem przyjęcia jest sprawność ruchowa dziecka-konkretnie umiejętność chodzenia. Nie może być to dziecko leżące.
Smoczek, pieluszka, mleko modyfikowane oraz alergie nie stanowią problemu.
Ile jest grup? Jakie?
Placówka mieści jedna grupę dzieci, około 15-18 dzieci. Grupa jest mieszana, są dzieci roczne i prawie 3 letnie. Od kilku lat obserwujemy wzajemne korzyści dla dzieci zarówno młodszych jak i starszych we wspólnym funkcjonowaniu w grupie łączonej. Młodsze są zaciekawione, szybciej się rozwijają i biorą za wzór dzieci starsze. Starsze lubią towarzystwo młodszych, uczą się wsparcia i empatii względem mniejszych od siebie,
Jaka jest ilość opiekunek w placówce?
Zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3, na jedną opiekunkę przypada 5 dzieci (wg ustawy max do 8) jednak u nas przy pełnej grupie są 4 opiekunki. Do 10 dzieci są dwie.
Czy placówka korzysta z programu wsparcia 400+ z Zus?
Istnieje możliwość korzystania ze świadczenia żłobkowego- obniżenia opłaty żłobkowej o 400 zł z Zus. Wniosek do Zus składa rodzic. Środki wpływają na konto placówki. Kolejnie czesne jest obniżane po zaksięgowaniu środków.
Jaki jest okres wypowiedzenia?
Okres wypowiedzenia wynosi 2 miesiące. Wypowiedzenie składać należy pisemnie.
Czy placówka jest zamknięta w wakacje lub ferie zimowe?
Placówka jest zamknięta jedynie w wakacje- dwa tygodnie. Ostatni tydz lipca i pierwszy tydzień sierpnia.
Jak wygląda adaptacja? Czy rodzic uczestniczy w adatacji dziecka na terenie żłobka?
Rodzic w pierwszej fazie adaptacji uczestniczy w adaptacji, pomaga w oswajaniu się z nowym miejscem, kolejnie stopniowo jest delegowany poza żłobek.
Adaptacja dziecka jest ustalana indywidualnie, po wstępnym wywiadzie z rodzicem i zapoznaniu się z dzieckiem. Na podstawie obserwacji oceniamy jego możliwości adaptacyjne oraz szacujemy jak będzie wyglądał oraz ile będzie trwał czas adaptacji. Każdą adaptację prowadzić w sposób przemyślany, łagodny, stopniowo włączając dziecko do przebywania w placówce. Dzieci,które chodziły już do innych placówek klimatyzują się ok 5 dni, a inne ok 2-3 tygodni.
Czy podczas nieobecności zwracany jest koszt czesnego lub pomniejszany?
Kwota czesnego jest stała mimo chorób lub innych nieobecności. Jedynie koszty wyżywienia będą niższe gdy rodzic poinformuje o planowanej nieobecności.
Czy w placówce jest monitoring?
Nie posiadamy monitoringu. Cieszymy się zaufaniem rodziców, dodatkowo właścicielka z doświadczeniem ponad 10 letnim jest także opiekunką pracującą na miejscu czuwając nad jakością świadczonych usług. Personel jest szczegółowo zweryfikowany, dobrany, zaufany i przeszkolony.

Oceny (44)

Karolina
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2024

Jedyne miejsce w Gdyni, które rozważałam przy podejmowaniu decyzji o wysłaniu synka do żłobka. Adaptacja dostosowana do potrzeb maluszka, cztery przesympatyczne i ciepłe Ciocie, różnorodne zajęcia dla maluchow. Synek ciągle jest na piersi i jest bardzo związany z mamą, mimo to bez problemu zasypia w żłobku, pięknie je i się bawi. Młody zaczął przygodę ze żłobkiem w kwietniu,w pierwszych tygodniach pożegnania były dość emocjonalne, ale Ciocię szybko i skutecznie koiły smutek synka. Ostatnio podczas przerwy w żłobku usłyszeliśmy od synka, że chce do dzieci, a dziś drugi dzień po przerwie stał gotowy do wyjścia przy drzwiach i popędzał tatę. Nie uwierzyłabym gdybym sama tego nie doświadczyła. To miejsce jest po prostu niesamowite. Martwiłam się jak synek dostosuje się do nowej sytuacji, jest bardzo ze mną związany, ciągle zasypia przy piersi. Teraz okazuje się, że moje obawy były bezpodstawne. Dziękuję za spokój, który odczuwamy oddając do Was w opiekę nasz Skarb.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo się cieszymy,że nasz ... się zaklimatyzował, super,że jesteśmy i że dzięki współpracy wszystko zakończyło się sukcesem! Extra

Żłobki

6.0
Mama maluszka
Termin usługi: czerwiec 2024

Świetnie miejsce.Syn trafił tam jak miał ledwo ponad rok. Dziś ma 18 miesięcy i uwielbia tam chodzić śmieje się jak tam wchodzi. Czasem mam wrażenie że woli być w żłobku niż w domu :).Ciocie cudowne, wyjścia na dwór regularne zajęcia ala artystyczno -sesnoryczne. Pani Magda to anioł odpisze nawet w weekend czy wieczorem.Jest komunikacja dziecko jest zadbane najedzone i zadowolone.Jak coś się dzieje jakiś wypadek też jest informacja.Adaptacja super.I co ważne nie ma ukrywania ile dzieci jest chorych i na co.Więc można się zorientować co się dzieje jak z maluszkiem jest gorzej.Polecam z całego serca!!!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie:) Staramy się każdego dnia i robimy to co potrafimy na najwyższym poziomie. Cieszymy się,że jesteście! Dziękujemy

Żłobki

6.0
Lida
Termin usługi: czerwiec 2024

Gorąco polecam żłobek Port Maluszka! Do filii Portu Maluszka na ul. Starowiejskiej posłałam córeczkę w wieku 13 miesięcy. Początkowo bardzo obawiałam się Jej reakcji i jak poradzi sobie taki maluszek w nowym otoczeniu. Jednak ciocie ze żłobka bardzo szybko przekonały Ją do siebie. Indywidualne podejście do każdego dziecka, odpowiednio długi, elastyczny okres adaptacji, świetna, spokojna atmosfera i czuła opieka wspaniałych Pań to najważniejsze zalety tej placówki. Dzieci codziennie wychodzą na podwórko, Panie dbają o ciekawe zabawy, organizują zajęcia plastyczne itp. Mam wrażenie, że od momentu pójścia do Portu Maluszka moja córka rozwija się jeszcze szybciej :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję pięknie!!! To dla nas zaszczyt opiekować się Państwa skarbem. :)

Żłobki

6.0
Kuba
Termin usługi: kwiecień 2024

To jest naprawdę rzadko, że maksymalna ocena przekłada się na faktycznie tak przyjemne odczucia z korzystania z usług! brak pytań, polecam w 200%

Odpowiedź obiektu:

Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy i nieustannie się staramy!

Żłobki

6.0
Ewelina
Termin usługi: kwiecień 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasza córka uczęszcza do Portu Maluszka. Adaptacja przebiegła sprawnie i córka szybko poczuła się jak "u siebie". To przede wszystkim zasługa cioć, które są bardzo miłe i niezwykle kreatywne. Widzimy, że nasza dwulatka zdobywa dużo nowych umiejętności i z każdym dniem coraz więcej mówi. Grupy nie są zbyt duże, dzięki czemu jesteśmy spokojni o to, że każdemu dziecku poświęca się wystarczająco dużo uwagi. Ogromnym plusem jest też lokalizacja w centrum miasta. Polecamy z czystym sumieniem! :)))

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za pozytywna opinie. Bardzo nam miło! Pozdrawiamy

Żłobki

6.0
Agata
Termin usługi: luty 2024

Port maluszka to świetny żłobek i przesympatyczne ciocie. Placówka mimo, że położona w samym centrum Gdyni jest sporych rozmiarów i bardzo schludna, ciocie sumiennie dbaja o porządek i tym samym uczą go dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoloni z wyboru, a co ważniejsze zadowolony jest synek, który codziennie z uśmiechem pędzi do żłobka. Synek dzięki codziennym kreatywnym zabawom nabywa wielu nowych umiejętności. Żłobek na początku przeprowadza adaptację w obecności rodzica, dostosowaną do potrzeb każdego dzieciątka. Podczas odbioru maluszka po całym dniu można obejrzeć wywieszone prace dzieci i porozmawiać z ciocią. Drobny gest który doceni każdy zatroskany rodzic. Serdecznie polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Agato! Super,że z Nami jesteście! Doskonale,że nasz wkład zaangażowania i pracy kiełkuje. Pozdrawiamy

Żłobki

6.0
Monika
Termin usługi: kwiecień 2024

Lepszego miejsca dla naszego dziecka nie mogliśmy znaleźć. Przytulnie i bezpiecznie. Organizacja przestrzeni i czasu na najwyższym poziomie. Panie z ogromnym zamiłowaniem do opieki nad maluszkami, dbające o rozwój dzieciaczków i organizujące im wyśmienicie czas! Dzieci w Port Maluszka na pewno czują się zaopiekowane i dopieszczone. Bardzo dobry kontakt Pań zarówno z dziećmi jak i rodzicami. Proces adaptacji oraz pobytu dzieci racjonalnie dopasowany do ich potrzeb, stawiający ich dobro na pierwszym miejscu. Każdemu serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Wow!!! Dziękujemy za docenienie! Cieszymy się,że z Nami jesteście!

Żłobki

6.0
Lucy
Termin usługi: kwiecień 2024

Ciepłe, opiekuńcze Ciocie. Dużo kreatywnych zajęć plastycznych. Dzieci zadbane.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy! Wkładamy całe serca !

Żłobki

6.0
Patrycja
Termin usługi: luty 2024

Polecam z całego serca! Ciepła, domowa atmosfera. Przemiłe, empatyczne ciocie. Indywidualne podejście do każdego dziecka i bardzo dobry kontakt z właścicielka placówki. 6/6!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo nam miło :) Pozdrawiamy

Żłobki

6.0
Monika Potrykus
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo polecamy Port maluszka Ciocie cudowne ciepłe z miłością do dzieci.️ Staś jest zadowolony i codziennie jest problem by go zabrać do domu

Żłobki

5.4
Martyna
Termin usługi: wrzesień 2023

Wybierając zlobek dla córki kierowałam się opinią w internecie i jak najbardziej ją potwierdzam w Porcie Maluszka. Czułam się spokojna ze corka jest pod opieką zaangażowanej, miłej, czułej i troskliwej kadry. Potwierdzeniem tego był ogromny rozwoj, nowe umiejętności i radość corki. Zdecydowanie polecam Port Maluszka.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie Pani Martyno!

Żłobki

6.0
Dawid
Termin usługi: lipiec 2023

Miejscie bardzo przytulne, dogodne i wszechstronne. Panuje ciepła atmosfera. Ciocie bardzo sympatyczne i posiadające wielkie umiejętności opieki nad dziećmi. Super prowadząca ciocia Madzia. Najlepszy żłobek w Gdyni. Polecam ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco

Żłobki

6.0
Mama Oliwki
Termin usługi: lipiec 2023

Trafiliśmy do Portu Maluszka z polecenia i muszę oddać, że wszystko się sprawdziło. Ciocie w żłobku są bardzo ciepłe i troskliwe, w ciągu dnia zwracają na wszystko uwagę i przekazują rodzicom wszystkie potrzebne informacje. Adaptacja przebiegła bardzo gładko, tempo dopasowane do dziecka i do sytuacji z danego dnia (gdy np. wychodzące ząbki dają się maluchowi we znaki). Ciocie dopytują też o preferencję dziecka (np. jak lubi spać), aby jak najbardziej ułatwić proces adaptacji. Rodzic ma poczucie, że zostawia pociechę w dobrych rękach. Zauważyliśmy jak córka zaczęła szybciej się rozwijać i zaskakiwać nas nowymi umiejętnościami odkąd trafiła do żłobka

Żłobki

5.8
Wiola
Termin usługi: maj 2023

Port Maluszka to świetne miejsce. Zaczynając od początku - adaptacja, w pełni dostosowana do potrzeb maluszka. Możliwość bycia z dzieckiem w pierwszych dniach to komfort nie tylko dla dziecka ale również dla rodzica. Kolejna wielka zaleta - kadra. Ciocie ciepłe, serdeczne, cierpliwe, uśmiechnięte, zaangażowane w swoją pracę. Każdego dnia przy odbieraniu dziecka zdają relację jak malec spędził dzień, widać że zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły :) Ich zaangażowanie widać również po dziecku, które wraca do domu z nowymi umiejętnościami. Kolejny aspekt to to, że samo miejsce jest wizualnie przyjemne, tam jest po prostu ładnie :) z czystym sercem polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Super,że jesteście!

Żłobki

6.0
J
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam Port Maluszka .Jest to przyjazne dzieciom miejsce . Ciocie są przemiłe i opiekuńcze.

Żłobki

5.8
Mama Helenki
Termin usługi: marzec 2023

Z całego serca polecam Port Maluszka ! Wspaniałe miejsce z cudowną kadrą cioć na czele z wyjątkową Panią Madzią

Odpowiedź obiektu:

Serdeczne dziękuję!

Żłobki

6.0
Adam Deringer
Termin usługi: marzec 2023

Byliśmy z żoną w wielu żłobkach w Trójmieście i mimo dojazdu z Sopotu czuję przyjemność wstawania trochę wcześniej wiedząc, że mój synek jest w dobrych rękach świetnej P. Magdaleny. Z początku mieliśmy obawy jak malec będzie znosił trochę dluzszy dojazd ale nie potrzebie jak się okazało. Czasem odnoszę wrażenie, że chętniej chłopak by tak został już miał wracać do domu. Nie wiem jakiej magii tak używacie ale chciałbym się jej nauczyć ;)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy, to nie magia :)

Żłobki

6.0
Natalia Puc
Termin usługi: grudzień 2022

Córka uczęszczała do Portu Maluszka przez rok - był to piękny czas. W pierwszych dniach przychodziłam na zajęcia z córką, później stopniowo zwiększałyśmy czas jej pobytu w placówce beze mnie, aż bez problemu zostawała docelową ilość godzin sama. Adaptacja z rodzicem jest niezwykle ważna, a niestety w wielu miejscach odmawia się jej rodzicom - na szczęście nie tu :) Panie są wspaniałe, pełne zrozumienia, cierpliwości i spokoju. Dbają o emocjonalność dzieci i ich potrzeby. Organizują dzieciom bale, urodzinki, przebieranki. Dzieci codziennie wychodzą na spacery (chyba, ze naprawdę pogoda nie pozwoli), uczą się malowania, przyklejania, wydzieranek, lepienia i wielu innych manualnych zabaw. Są tez zabawy ruchowe. Polecam Port Maluszka z całego serca ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Ściskamy i pozdrawiamy

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: grudzień 2022

Obiekt prowadzi rewelacyjna osoba- z Ciepłym usposobieniem do dzieci, sercem na dłoni i ogromnym zaangażowaniem w to co robi. Polecam z całego serca ️

Odpowiedź obiektu:

Juhuu! Dziękuję pięknie.Sciskam serdecznie

Żłobki

6.0
Mateusz
Termin usługi: styczeń 2023

Zdecydowanie polecam. Dziecko czuje się w placówce bardzo dobrze, wykonuje ciekawe prace plastyczne, plan dnia jest zawsze przemyślany i wartościowy. Pani Magda i pozostały personel to bardzo sympatyczne osoby które w empatyczny i profesjonalny sposób podchodzą do opieki nad dziećmi.

Odpowiedź obiektu:

Serdeczne podziękowania!!! Bardzo nam miło :)

Żłobki

6.0