Progres Event & Conference

Progres Event & Conference

Wybierz numer

58 710-38-76 662-212-002
i...@progres-event.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Progres Event & Conference Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Progres Event & Conference Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Progres Event & Conference Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Progres Event & Conference Gdańsk +19 1
 

TV Filmy

403

Progres

O nas

Progres Event & Conference to wyjątkowa przestrzeń w sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, zlokalizowana na osiedlu Garnizon przy ulicy Słowackiego.
Nasz obiekt podzielony jest na dwie części: salę konferencyjno-bankietową oraz salę restauracyjną.
Lokalizacja
Kompleks Progres Event & Conference położony jest w centrum Gdańska przy ul. Słowackiego 17 na osiedlu Garnizon, którego nazwa nawiązuję do terenów wojskowych jakie mieściły się tam na przełomie kilku poprzednich wieków. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów w Gdańsku z licznymi parkingami, łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską oraz bogatą bazą noclegową.
Nie brakuje również zieleni i miejsc rekreacyjno-sportowych, a każde z drzew możemy traktować jako historyczny zabytek natury. Całość uroku dopełnia przepływający potok strzyża i pobliski staw z fontanną.

Sala bankietowo-konferencyjna
Nasza sala jest w stanie pomieścić nawet 270 osób w ustawieniu teatralnym lub 160 osób w przypadku wydarzeń zasiadanych przy stołach okrągłych bądź 180 osób przy prostokątnych. Jasne wnętrze dopełnione jest naturalnym drewnem i granatowymi akcentami, nie brakuje również roślin, które są najpiękniejszą dekoracją każdej przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługuje zielona ściana, stworzona z setek żywych roślin, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny urok. Przestrzeń ta sprawdzi się idealnie jako sala konferencyjna, miejsce na spotkanie biznesowe lub rodzinne, sala weselna, a także koncertowa. Ta część obiektu działa niezależnie od restauracji znajdującej się po drugiej stronie dźwiękoszczelnej ściany. Zaczynając od osobnego wejścia połączonego z recepcją, przez wydzielone toalety i przestronny taras, kończąc na dedykowanej kuchni niewidocznej dla gości.
Obiekt wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, wydajny system klimatyzacji i wentylacji, a także internet światłowodowy. Przestronne okna zapewniają dużo naturalnego światła, natomiast po zmroku oświetlenie zapewni strefowy system sterowalnych lamp, dzięki któremu możemy uzyskać dowolny efekt. Do dyspozycji naszych gości jest nie tylko strefowe nagłośnienie, ale również bezprzewodowy system mikrofonów, a także kilkumetrowy ekran z rzutnikiem.  Istnieje również możliwość podzielenia sali na dwie części dzięki rozsuwalnej ścianie.
Właściciel obiektu, a zarazem osoba odpowiedzialna za koncepcję wnętrza, większość swojego życia zawodowego poświęcił na organizację eventów w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dlatego wnętrze Progres Event & Conference zaskakuje wieloma detalami, które pozwalają na bezproblemowe zorganizowanie każdego wydarzenia. To właśnie przemyślane rozwiązania sprawiają, że nasza sala jest wyjątkowa.
SALA RESTAURACYJNA

Kuchnia
O smak naszych potraw dba nie tylko szef kuchni Michał Chojnacki, ale również cały jego zespół stworzony z kucharzy pasjonatów. W naszych potrawach nie brakuje sezonowych produktów od lokalnych dostawców, a także odważnych połączeń. Opierają się one na najwyższej jakości produktach i podstawowej gamie przypraw, nie używamy sztucznych polepszaczy smaku. Nasze dania to nowoczesne przedstawienie tradycji, wykorzystujące często zapomniane produkty będące klasyką kuchni polskiej.
Smak naszych potraw pozostaje na najwyższym poziomie, niezależnie czy przygotowujemy kolację dla dwóch osób czy wydarzenie dla kilkuset gości. Gotowanie to nasza pasja, dlatego nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie przygotować pojedyncze danie dla osoby na selektywnej diecie, a także ułożyć specjalne menu na zorganizowaną imprezę tematyczną.

AKTUALNE MENU NASZEJ RESTAURACJI  - https://artbistrogdansk.pl/menu

 

Oceny (3)

Marzena
Termin usługi: marzec 2023

Obiad w niedzielę z dużą grupą znajomych - wszyscy chwalili jakość potraw, szczególnie uznanie dla steku. Kucharz zbierał tylko pochwały. Małe dzieci miały swoje miejsce tak, że nie przeszkadzały dorosłym. Dostęp do gorących napojów w czasie całego obiadu był przydatny dla starszych osób. Kelnerki dyskretnie i z wyczuciem dbały o gości a co ważne pamiętały ich preferencje. Sala elegancko przygotowana, serwety, kwiaty i dyskretna muzyka. Minusem jest parkowanie na terenie Garnizonu - parking płatny a kontroler zdeterminowany w "łapaniu" kilkuminutowych przekroczeń - konieczność sprawdzania i wychodzenia by dokonywać "dopłat" za parking zaburza przyjemność płynącą z posiłku - zarząd Garnizonu powinien pochylić się nad tym problemem.

Sale okolicznościowe

5.8
Katarzyna
Termin usługi: marzec 2023

Szczerze polecam organizację rodzinnych uroczystości w tym miejscu. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, bardzo ładna sala

Sale okolicznościowe

6.0
Aga
Termin usługi: marzec 2022

Organizowałam w Progresie imprezę firmową na 70 osób. Wszystko było idealne. Piękne wnętrze, profesjonalna obsługa, smaczne jedzenie, przystępne ceny. A przede wszystkim wszystko sprawnie i elastycznie! Bardzo dziękuję!

Sale okolicznościowe

6.0