Progres Event & Conference

80-257 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 17 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 710-38-76, 662-212-002
k...@progres-event.pl pokaż
www.progres-event.pl
/progreswrzeszcz
/progresevent
Godziny otwarcia
codziennieod 12:00

Napisali o nas

O nas

Progres to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, na słynnym Garnizonie, w budynku byłej kantyny oficerskiej przy ul. Słowackiego.

Nowoczesne wnętrze w zabytkowej bryle, przestronny zewnętrzny taras, jasna sala weselna (na 180 osób) i malownicza okolica to największe, ale nie jedyne atuty. Do tego idealna lokalizacja z licznymi parkingami, łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską oraz bogatą bazą noclegową.
 
W trakcie wielu lat pracy nauczyliśmy się najważniejszej zasady - miejsce przede wszystkim tworzą ludzie, dlatego do swojego teamu zebraliśmy ludzi z ogromną pasją oraz dużym doświadczeniem (Norwegia, Stany Zjednoczone, 4 i 5 gwiazdkowe Hotele w Trójmieście), dzięki temu przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a obsługa jest kompleksowa i wyjątkowa.

W naszej ofercie do Państwa dyspozycji jest sala bankietowa mieszcząca do 180 osób w formie zasiadanej. Dzięki olbrzymim szklanym drzwiom na całej długości sali, mogą Państwo podziwiać widoki starego Wrzeszcza i zrelaksować się na przyległym tarasie o powierzchni 60 m2. Oferujemy różne warianty wesel, od luźnych spotkań w formie koktajlowej, po eleganckie wesela, z dopasowanym do każdego Klienta menu serwowanym.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo