Progres Catering

Progres Catering

Wybierz numer

662-212-002
k...@fb-catering.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/29 - Progres Catering Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - Progres Catering Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - Progres Catering Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - Progres Catering Gdańsk +26 1
 

O nas

Podczas ważnych wydarzeń niezbędna jest odpowiednia logistyka i znajomość miejsca. Dzięki obsługiwanym przez nas eventom w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i Polski jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie.
Jestem założycielem i właścicielem Family & Bussines Catering. Swoje bogate doświadczenie w branży gastronomicznej zdobyłem m.in. pełniąc obowiązki Dyrektora ds. Gastronomii w Hotelu Haffner w latach 2011 - 2016. Wcześniej pracowałem również w Hotelu Rezydent w Sopocie, Lighthouse Restaurant na Kajmanach, Chatham Club w Stanach Zjednocznych oraz na promach pasażerskich. Moimi największymi atutami są zdolności organizacyjne oraz szybkość w działaniu, dzięki którym każda impreza od początku do samego końca przebiega bez zakłóceń.

Podczas tak ważnych wydarzeń niezbędna jest odpowiednia logistyka i znajomość miejsca. Dzięki obsługiwanym przez nas eventom w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta i Polski jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Indywidualnie dostosowane menu podkreśli niesamowity nastrój i oprawę każdego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo bufetową czy serwowaną formę kolacji, przygotujemy dla Państwa gości odpowiednio dobrane menu, które podkreśli charakter wieczoru. Kompleksowe podejście sprawi, że ten wieczór z pewnością na długo zagości w pamięci uczestników wydarzenia.