Restauracja ArtBistro by Progres

Restauracja ArtBistro by Progres

Wybierz numer

58 710-38-76 662-212-002
k...@progres-event.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Restauracja ArtBistro by Progres Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Restauracja ArtBistro by Progres Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Restauracja ArtBistro by Progres Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Restauracja ArtBistro by Progres Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

373

Progres

O nas

ArtBistro by Progres to wyjątkowa restauracja w sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, zlokalizowana na osiedlu Garnizon przy ulicy Słowackiego.
Nasz obiekt podzielony jest na dwie części: salę restauracyjną oraz dodatkową przestrzeń konferencyjno-bankietową Event & Conference by Progres.

Lokalizacja
Restauracja ArtBistro położona jest w centrum Gdańska przy ul. Słowackiego 17 na osiedlu Garnizon, którego nazwa nawiązuję do terenów wojskowych jakie mieściły się tam na przełomie kilku poprzednich wieków. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów w Gdańsku z licznymi parkingami, łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską oraz bogatą bazą noclegową.
Nie brakuje również w pobliżu zieleni i miejsc rekreacyjno-sportowych. Całość uroku dopełnia przepływający potok strzyża i pobliski staw z fontanną.

Restauracja ArttBistro by Progres może pomieścić około 50 osób wewnątrz i kolejne tyle w części zewnętrznej złożonej z przestronnego tarasu i ogródka letniego. Natomiast nasza dodatkowa przestrzeń konferencyjno-bankietową Event & Conference by Progres jest w stanie pomieścić do 240osób.
Eleganckie, ale minimalistyczne wnętrze w kolorach zieleni i beżu idealnie wpisuje się w zabytkową bryłę całego obiektu. Główną dekoracją są żywe rośliny – bluszcze, palmy, monstery. Całość uroku dopełniają przestronne okna zapewniające naturalne światło, a po zmroku specjalnie zaprojektowany system lamp. Jest to przestrzeń idealna zarówno na obiad ze znajomymi, spotkanie biznesowe, romantyczną kolację czy zorganizowanie kameralnej uroczystości rodzinnej. Otwarty bar i widoczna z sali kuchnia wprowadzają wyjątkową atmosferę, którą dopełnia uśmiechnięta obsługa.

SALA BANKIETOWO-KONFERENCYJNA  

WIRTUALNY SPACER PO OBIEKCIE

Kuchnia
O smak naszych potraw dba nie tylko szef kuchni, ale również cały jego zespół stworzony z kucharzy pasjonatów. W naszych potrawach nie brakuje sezonowych produktów od lokalnych dostawców, a także odważnych połączeń. Opierają się one na najwyższej jakości produktach i podstawowej gamie przypraw, nie używamy sztucznych polepszaczy smaku. Nasze dania to nowoczesne przedstawienie tradycji, wykorzystujące często zapomniane produkty będące klasyką kuchni polskiej w europejskim wydaniu.
Smak naszych potraw pozostaje na najwyższym poziomie, niezależnie czy przygotowujemy kolację dla dwóch osób czy wydarzenie dla kilkuset gości. Gotowanie to nasza pasja, dlatego nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie przygotować pojedyncze danie dla osoby na selektywnej diecie, a także ułożyć specjalne menu na zorganizowaną imprezę tematyczną.

MENU RESTAURACYJNE

PRZYKŁADOWA OFERTA OKOLICZNOŚCIOWA