Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

80-332 Gdańsk, Piastowska 27 Mapka
58 731-66-34, 691-518-395
k...@montessori.gda.pl pokaż
www.montessori.gda.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 17:00

O nas

Ciekawe i bezpieczne przedszkole dla dzieci i rodziców którzy oczekują czegoś więcej. Domowa i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Montessori + uniwersalne wartości chrześcijańskie.

W Przedszkolu znajdują się trzy jasne, estetyczne, dobrze wyposażone klasy, sala zajęć twórczych, duża świetlica, przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym, gabinet psychologiczno-logopedyczny, szatnia i kawiarenka dla rodziców. Mamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia.

Dużym atutem placówki jest to, że jesteśmy jedną z najdłużej działających w trójmieście placówek Montessori. Nad rozwojem dzieci czuwają wysoko wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholog i logopeda.
Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości indywidualnych. Pracę swoją opieramy na wartościach chrześcijańskich i pedagogice Marii Montessori.

Montessori to dla nas przede wszystkim indywidualne podejście do dziecka, bliskość, dostępność i reagowanie na jego potrzeby i działanie zgodnie z jego możliwościami. W Przedszkolu panuje kameralna, domowa atmosfera. Dzieci spędzają tu czas na pracy z pomocami Montessori, ale również na zabawie na świeżym powietrzu i odpoczynku.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

zadowolonamama - opinia

Bardzo dobre miejsce, fachowa kadra, ciekawa oferta edukacyjna.

 • zadowolonamama
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »