Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

Wybierz numer

58 731-66-34 691-518-395
k...@montessori.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
 • Zdjęcie 1/3 - Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/3 - Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/3 - Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Gdańsk 2
 

O nas

Ciekawe i bezpieczne przedszkole dla dzieci i rodziców którzy oczekują czegoś więcej. Domowa i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Montessori + uniwersalne wartości chrześcijańskie.
W Przedszkolu znajdują się trzy jasne, estetyczne, dobrze wyposażone klasy, sala zajęć twórczych, duża świetlica, przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym, gabinet psychologiczno-logopedyczny, szatnia i kawiarenka dla rodziców. Mamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia.

Dużym atutem placówki jest to, że jesteśmy jedną z najdłużej działających w trójmieście placówek Montessori. Nad rozwojem dzieci czuwają wysoko wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholog i logopeda.
Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości indywidualnych. Pracę swoją opieramy na wartościach chrześcijańskich i pedagogice Marii Montessori.

Montessori to dla nas przede wszystkim indywidualne podejście do dziecka, bliskość, dostępność i reagowanie na jego potrzeby i działanie zgodnie z jego możliwościami. W Przedszkolu panuje kameralna, domowa atmosfera. Dzieci spędzają tu czas na pracy z pomocami Montessori, ale również na zabawie na świeżym powietrzu i odpoczynku.

Opinie (1)

Tata Jasia
Termin usługi: czerwiec 2022

Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Synek spędził tam fajny okres, aż do zerówki. Z pomocą nauczycieli, otworzył się na inne dzieci, dostał duże wsparcie i możliwości rozwoju. Teraz kontynuujemy naukę w Szkole Montessori należącej do tej samej Fundacji. Polecam.

w kategorii

Przedszkola

6.0
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6