Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

Chrześcijańskie Przedszkole Montessori

Wybierz numer

58 731-66-34 691-518-395
k...@montessori.gda.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Gdańsk 2
 

O nas

Ciekawe i bezpieczne przedszkole dla dzieci i rodziców którzy oczekują czegoś więcej. Domowa i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Montessori + uniwersalne wartości chrześcijańskie.
W Przedszkolu znajdują się trzy jasne, estetyczne, dobrze wyposażone klasy, sala zajęć twórczych, duża świetlica, przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym, gabinet psychologiczno-logopedyczny, szatnia i kawiarenka dla rodziców. Mamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia.

Dużym atutem placówki jest to, że jesteśmy jedną z najdłużej działających w trójmieście placówek Montessori. Nad rozwojem dzieci czuwają wysoko wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholog i logopeda.
Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości indywidualnych. Pracę swoją opieramy na wartościach chrześcijańskich i pedagogice Marii Montessori.

Montessori to dla nas przede wszystkim indywidualne podejście do dziecka, bliskość, dostępność i reagowanie na jego potrzeby i działanie zgodnie z jego możliwościami. W Przedszkolu panuje kameralna, domowa atmosfera. Dzieci spędzają tu czas na pracy z pomocami Montessori, ale również na zabawie na świeżym powietrzu i odpoczynku.

Oceny (1)

tata Karola i Łucji
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2024

Z przedszkolem jesteśmy związani od 5 lat: najpierw z córka, obecnie syn. Współpracę uważam za satysfakcjonującą. Oferta jest urozmaicona, jednak nie przeładowana. Dzieci wychodzą na dwór codziennie i nieraz chodzą do muzeum, na pocztę, na łąkę itp. Sale są bardzo przyjazne, a kadra świetna. Kontakt nauczycieli z rodzicami bardzo dobry, możemy się umawiać na konsultacje w miarę potrzeb, a 2 razy do roku są one wskazane dla wszystkich rodziców. W przedszkolu jest kącik gdzie można poczytać i napić się kawy. Cieszę się, że za rok kontynuujemy w przedszkolenej zerówce :)

Przedszkola

6.0