Restauracja Pinokio Sopot

81-767 Sopot, Bohaterów Monte Cassino 45 Mapka
58 555-96-22, 604-507-010  fax:  58 555-96-23
r...@pinokio.sopot.pl pokaż
pinokio-restauracja.pl
Godziny otwarcia
śr-czw12:00 - 22:00
pt-sob12:00 - 23:00
nd12:00 - 22:00
 

rodzaj kuchni:   Włoska
udogodnienia:   ogródek / taras, menu dla milusińskich, krzesełka dla niemowląt, kredki, malowanki, transmisje sportowe, śniadania, menu dla dzieci

Napisali o nas

O nas

Pinokio to sztuka kulinarna w nowoczesnym wydaniu. Polak, Francuz, Włoch, Hiszpan czy Japończyk - każdy z gości, przekraczając progi naszej Restauracji, pozna naszą wyjatkowową gościnność i niepowtarzalną atmosferę.

"Pinokio" to zaproszenie na spotkanie z pełną magii kuchnią śródziemnomorską i szczyptą polskiej tradycji, serwowaną w bajkowych wnętrzach Restauracji, w sercu Monte Cassino w Sopocie.
O Restauracji

"Restauracja Pinokio istnieje od 2002 roku i od razu zdobyła serca klientów bez względu na wiek,bo każdy z nich znajduje tu coś dla siebie.

"Pinokio" położony jest w centralnej części ul. Monte Cassino pod nr 45. Restauracja latem szczyci się największym ogródkiem na Monciaku."

Ilość miejsc siedzących w restauracji:

Lato- max 290 / Zima- max 145

Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach:

Sala Pod Strzechą: max 20

Sala Obiadowa: max 45

Sala Barowa: max 80

Ogród Sezonowy: 145

Wyposażenie techniczne:

Wszystkie sale są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia.
Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w poszczególnych pomieszczeniach.

Dodatkowe informacje:

Oferujemy kompleksową organizację imprez. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, jubileusze, kameralne przyjęcia weselne).

Zapewniamy obsługę techniczną : nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo