Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis Szkoła z Akredytacją

Rumia 84-230, Ul. Dąbrowskiego 6dinne oddziały (2)

Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis

Wybierz numer

58 671-46-56 509-017-120
r...@rondobis.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej

O nas

Najlepsza Szkoła w Pomorskim w Plebiscycie Dziennika Bałtyckiego
Posiadamy Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Poświadczenie Spełniania Dodatkowych Wymagań - SUPER OSK

NASZE ODDZIAŁY: GDYNIA, WEJHEROWO, RUMIA, PUCK, KOŚCIERZYNA

ZAPRASZAMY NA KURSY:
- Prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B1, B-automat, B+E, C, C+E, D, T,
- Szkolenia okresowe,
- Kwalifikacje wstępne,
- Kursy ADR,
- Kursy instruktorskie,
Oraz jazdy doszkalające

OFERUJEMY:
√ Możliwość opłaty za kurs w nieoprocentowanych ratach,
√ Własny plac manewrowy i możliwość bezpłatnego korzystania z placu,
√ Możliwość nabycia podręczników i testów na miejscu,
√ Szkolenie teoretyczne w formie stacjonarnej lub zdalnej (e-learning),
√ Miłą i kompetentną obsługę,
√ Najlepszych instruktorów nauki jazdy

Jesteśmy szkołą z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą ofertą szkoleniową. Posiadamy Akredytację Kuratora Oświaty oraz certyfikaty i rekomendacje świadczenia usług szkoleniowych, w tym Poświadczenie Posiadania Dodatkowych Wymagań (SUPER OSK). Kursy w naszym ośrodku prowadzą wykwalifikowani instruktorzy i wykładowcy z dużym doświadczeniem w szkoleniu kierowców. Wykazują się niezwykłą cierpliwością i oferują wysoką jakość szkolenia. Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie i dzięki swojemu zaangażowaniu osiągają doskonałe wyniki. Efekty ich pracy są widoczne zarówno podczas egzaminów państwowych jak również w zadowoleniu i wdzięczności naszych byłych kursantów. Dokładamy starań, by nauka była przekazywana w sposób jak najbardziej przyswajalny dla każdego kursanta. Dysponujemy własnymi pojazdami na wszystkie kategorie prawa jazdy. Zapraszamy!!

Oceny (70)

Artur
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2024 

chciałbym bardzo podziękować szkółce rondobis wejherowo za wzorowe przygotowanie mnie do egzaminów kat. B a przedewszystkim Panu Maciejowi Głouszek nigdy nie spotkałem tak pozytywnego człowieka jednocześnie wyrozumiałego i znającego się na fachu dobrze będę wspominał z nim moje wszystkie jazdy dziękuję raz jeszcze za wszystko.

Kursy prawa jazdy

6.0
Wanessa
Termin usługi: lipiec 2024 

Polecam robdobis Rumia, a w szczególności Pana Tadeusza, dzięki któremu zdałam za pierwszym razem! Oby więcej tak cierpliwych i wyrozumiałych instruktorów.

Kursy prawa jazdy

6.0
Dawid W.
Termin usługi: lipiec 2024 

Bardzo polecam Pana Janusza świetnie przygotował mnie do teorii jak i do Praktyki świetnie przygotowuje do egzaminu, na jazdach panowała luźna atmosfera , Super profesjonalizm i przede wszystkim dla mnie poczucie że potrafię i że się uda .

Kursy prawa jazdy

5.8
Tomasz
Termin usługi: maj 2024 

Polecam bardzo miła obsługa klienta pani Agnieszka super kobieta i sympatyczna , wszystko wytłumaczone z pomocą. Polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Angelika Hebel
Termin usługi: maj 2024 

Super firma panie z biura miłe i pomocne w Rumi . Nauka teorii jasna i zrozumiała, nigdy nie było głupich pytani zawsze otrzymałam odpowiedzi na karze pytanie . Jazy z instruktorem Panem Januszem zawsze na czas , miły a zarazem szczery i konkretny . Za każdym razem nie mogła doczekać się następnej jazdy . Serdecznie i uczciwie polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: kwiecień 2024 

Trafiłam pod opiekę wspaniałego instruktora Pana Marka. Opisać, jak mocno jestem mu wdzięczna za naukę, wsparcie i opanowanie się nie da. Panie w biurze pomocne i miłe. Żałuję, że straciłam czas i pieniądze w innej szkolenie, gdzie byłam źle uczona i traktowana. Polecam wszystkim z całego serca️

Kursy prawa jazdy

6.0
Alicja Rogacka
Termin usługi: kwiecień 2024 

Dzisiaj zdany egzamin praktyczny, za co z całego serca dziękuję Rondobis, a przede wszystkim Instruktorowi Maćkowi G. Znakomite przygotowanie zarówno do egzaminu, jak i do poprawnej jazdy poza nim. Żadnych nerwów, pełno cierpliwości i. wyrozumiałości. Bardzo pozytywne nastawienie i świetne podejście do człowieka. Nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać, widać lata doświadczenia, jak i pasję do uczenia innych.

Kursy prawa jazdy

6.0
Angelika
Termin usługi: kwiecień 2024 

Polecam z czystym sumieniem szkołę nauki jazdy rondobis ! Egzamin na kat.D zdany za pierwszym razem. Chciałabym również podziękować instruktorowi Panu Irkowi oraz Panu Grzegorzowi za świetne przygotowanie , profesjonalne podejście oraz przekazanie ogromnej wiedzy którą napewno wykorzystam na drodze . Obsługa w biurze (Gdynia) również rewelacyjna , bardzo dziękuję

Kursy prawa jazdy

6.0
Martyna
Termin usługi: marzec 2024 

Egzamin zdany wszystko zawdzięczam panu Czesiowi oby więcej takich zaangażowanych i oddanych instruktorow

Kursy prawa jazdy

5.5
Mikołaj
Termin usługi: marzec 2024 

Chciałbym bardzo podziękować Panu Czesławowi Styn za profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego, super atmosfera, cenne wskazówki.

Kursy prawa jazdy

6.0
Oliwka B
Termin usługi: marzec 2024 

Bardzo miła atmosfera w szkółce oraz bardzo pozytywni instruktorzy a szczególnie Dawid który bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu i jest bardzo cierpliwy oraz spokojny, bardzo szybko w Rondobis można zrobić prawko mega polecam i pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

6.0
Yuliia Klymchuk
Termin usługi: marzec 2024 

Bardzo polecam szkołę. Fajnie prowadzone wykłady, dobrze przygotowana 1 pomoc. Pani w biurze bardzo miłe. Jazdy z panem Januszem były fajne i bardzo szybko zleciały , instruktor z dużym doświadczeniem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr
Termin usługi: marzec 2024 

Szczerze polecam szkole Rondo Bis. Pełna profeska Egzamin kat D za pierwszym podejściem. Pozdrowienia dla całej kadry . Pozdrawiam Piotr Kempa.

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: styczeń 2024 

Szczerze polecam każdemu kto chce w miłej atmosferze i profesjonalnym personelem przejść przez cały kurs i przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. B. Na wykładach pan Sławomir dokładnie wyjaśni każdemu wszelkie niuanse i wątpliwości dotyczące kodeksu drogowego więc ci co słuchali i pilnie notowali nie muszą się martwić o wyniki egzaminu teoretycznego. Natomiast jeśli chodzi o praktyczne umiejętności jazdy samochodem to z całego serca polecam Pana Tadeusza Sz. Nauczy od podstaw każdego jazdy samochodem i wyjaśni wszelkie "wątpliwości" na placu manewrowym. Dzięki niemu i jego wsparciu jak również wiary w moje umiejętności zdałam egzamin za pierwszym razem. Dziękuje bardzo i polecam wszystkim kandydatom na kierowcę.

Kursy prawa jazdy

6.0
Karol
Termin usługi: styczeń 2024 

Super szkoła jazdy, w Szczególności Pan Tadeusz. Super Cierpliwy i sympatyczny instruktor. Potrafi każdego przygotować do egzaminu. Dzieki Niemu zdałem już za pierwszym podejściem. Pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

5.7
Dawid
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo przyjemnie mi się jeździło z panem Janusz i do tego były regularne jazdy

Kursy prawa jazdy

6.0
Mikołaj
Termin usługi: luty 2024 

Serdecznie polecam pana instruktora Adama, jest wyrozumiałym nauczycielem, potrafi przygotować do egzaminu. Ma bardzo dobre podejście do kursantów. polecam!

Kursy prawa jazdy

5.7
Marta
Termin usługi: luty 2024 

Polecam bardzo serdecznie szkółkę. Jeździłam z panem Czesławem, instruktor z dużym doświadczeniem, zawsze zapewniona miła atmosfera podczas jazd!

Kursy prawa jazdy

6.0
Nikola w
Termin usługi: grudzień 2023 

Bardzo polecam szkółkę fajnie prowadzone wykłady dobrze przygotowana 1 pomoc jazdy z panem Januszem bardzo fajne szybko zleciało

Kursy prawa jazdy

6.0
Błażej
Termin usługi: styczeń 2024 

Chciałbym serdecznie podziękować całej kadrze Rondobisu, za mile spędzony czas w trakcie profesjonalnego kursu z kwalifikacji wstępnej oraz kategorii D prawa jazdy. Do egzaminów państwowych podszedłem z poczuciem przygotowania, bez stresu i zakończyłem je wynikiem pozytywnym za pierwszym podejściem. Instruktorzy w trakcie kursu kwalifikacji wstępnej poruszali wiele życiowych zagadnień, a szczególna uwaga została zwrócona na czas pracy, który uchodzi za skomplikowany. Praktyczna część kursu była olbrzymią przyjemnością i dostarczyła mi dużo rozrywki. Z każdych zajęć wychodziłem z "bananem na gębie". Dzięki jazdom z Panem Irkiem oraz Panem Grzegorzem, czuję się doskonale przygotowany na codzienne trudy zawodowego kierowcy autobusu. Chciałbym również podziękować przesympatycznej Pani Malwinie z biura, wzorowo ogarniającej sprawy formalne i potrafiącej udzielić odpowiedzi na każde pytanie dotyczące kursu. Gdy w przyszłości przyjdzie pora na kategorię C,C+E, zdecydowanie wybiorę szkołę RondoBis.

Kursy prawa jazdy

6.0