Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia DAR

81-002 Gdynia, Morska 509
(I piętro) Mapka

znajduje się w Gimnazjum nr 3

504-561-773
s...@dzieciautystyczne.pl pokaż
www.dzieciautystyczne.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Psycholog Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia DAR
Gdynia Cisowa

Napisali o nas

O nas

Szkoła stworzona z myślą o dzieciach z autyzmem i zespołem Aspergera.

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Dzieci Autystyczne Razem, to pierwsza placówka na Pomorzu stworzona z myślą o wysoko funkcjonujących dzieciach z autyzmem.

Jesteśmy niepubliczną placówką ogólnodostępną o uprawnieniach szkoły publicznej. Realizujemy podstawę programową kształcenia ogólnego oraz autorskie programy edukacyjne wychodzące naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży z autyzmem i zespołem Aspergera.

Nauka odbywa się w małych grupach 4-6 osobowych , a każda klasa jest objęta opieką psychologa-wychowawcy, który czuwa nad przebiegiem zajęć i motywacją uczniów do wspólnej pracy i zabawy.

Misją Szkoły jest zapewnienie uczniom warunków zrównoważonego rozwoju w bezpiecznym środowisku. Pomagamy dzieciom odkrywać i rozwijać swoje talenty w atmosferze wzajemnego szacunku i tolerancji. Kładziemy nacisk na naukę samodzielności ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji potrzebnej do dalszej edukacji. U nas dzieci odnajdują przyjaciół i pasję.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Szkolnictwo prywatne i społeczne

 • poziom nauczania:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Mama Nikolaska - opinia

Jestem bardzo wdzięczna za to że trafiliśmy do tej szkoły. Syn wcześniej uczęszczał do szkoły z oddziałami integracyjnymi i różnica między tą szkołą a szkołą DAR jest przeogromna! Syn zrobił duży postęp, potrafi już czytać i pisać, mówi znacznie wyraźniej. Jest to zasługa nie tylko jego ciężkiej pracy ale jeszcze cięższej pracy jego nauczycieli ze szkoły DAR. Pozdrawiamy dyrekcję i wszystkich nauczycieli, ️️️

 • Mama Nikolaska
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »