Sex Shop Pleasure

Sex Shop Pleasure

Wybierz numer

58 300-00-17
s...@sexshoppleasure.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Sex Shop Pleasure Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/16 - Sex Shop Pleasure Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/16 - Sex Shop Pleasure Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/16 - Sex Shop Pleasure Gdynia +13 1
 

TV Filmy

58

Wystawa

Artykuły o nas

O nas

Sex Shop Pleasure oferuje Wam unikalne artykuły erotyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów,które zainspirują Was do wzbogacenia Waszego życia erotycznego.
Zapraszamy Państwa do naszego salonu.Sex Shop Pleasure oferuje Wam unikalne artykuły erotyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów które zainspirują Was do wzbogacenia swojego życia erotycznego.Sprzedawane przez nas produkty są połączeniem jakości,estetyki i funkcjonalności.Na Panie czeka u nas seksowna bielizna dla kobiet zmysłowych szukających doskonałej jakości i wyjątkowych kolekcji.W oferowanych przez nas butach marki Pleaser pobudzisz wyobrażnię nie jednego mężczyzny!!! Specjalnie wyprofilowana podeszwa sprawia,że nie odczuwasz różnicy wysokości zachowując nieskrępowaną swobodę ruchów.W ofercie znajduje się również szeroka gama afrodyzjaków,które potrafią pobudzić wszystkie zmysły.Wykwalifikowany personel odpowie na każde pytanie i pomoże w wyborze produktów według indywidualnych potrzeb. Zapraszamy od poniedziałku do soboty od godz.10 do 20.

Oceny (2)

Monika
Termin usługi: styczeń 2024

Świetna obsługa , nienachalna i kompetentna. Największy wybór jaki widziałam w sex shopie , co ważne towar bardzo dobrych marek z atestowanych materiałów. Przyjemne wnętrze , czysto i pachnąco.

Sexshopy

6.0
Halina
Termin usługi: styczeń 2024

Super sklep wraz z obsługą :)

Sexshopy

6.0