Shooterclub

znajduje się w Galeria Metropolia

Shooterclub

Wybierz numer

733-950-650
s...@gmail.com pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Shooterclub Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Shooterclub Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Shooterclub Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Shooterclub Gdańsk +8 1
 

O nas

Witaj w naszej interaktywnej strzelnicy, gdzie adrenalina spotyka zabawę dla wszystkich!
Nasza strzelnica oferuje niepowtarzalne doświadczenie strzelania z plastikowych kulek, korzystając z autentycznych replik broni. Dzięki specjalnemu ekranowi, stajesz się bohaterem swojej własnej przygody, podążając ścieżką pełną emocji i wyzwań.

Nasz system strzelnicy interaktywnej dostosowuje się do Twoich umiejętności i preferencji. Czy jesteś początkującym, który chce opanować podstawy, czy doświadczonym strzelcem, który szuka nowych wyzwań, nasza strzelnica zapewnia odpowiednie poziomy trudności. Niezależnie od wieku czy umiejętności, każdy może znaleźć coś dla siebie.

To nie wszystko! Nasza strzelnica interaktywna posiada także luki z dmuchawkami i wiatrówkami, które dodają dodatkowego elementu interakcji i emocji. Spróbuj swoich sił w celowaniu i precyzji, pokonując różne przeszkody i rywalizując z innymi uczestnikami.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach! Nasza strzelnica jest przyjazna dla dzieci już od 5 roku życia. Dzieci mogą cieszyć się bezpiecznymi i dostosowanymi do ich wieku atrakcjami, wprowadzając je w fascynujący świat strzeleckich przygód.

Dołącz do naszej interaktywnej strzelnicy i przeżyj niezapomniane chwile pełne emocji, rywalizacji i zabawy. Odkryj swoje umiejętności strzeleckie, doskonal swoją celność i zaspokój swój apetyt na przygodę. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci do wspólnego odkrywania fascynującego świata strzeleckiego!

Oceny (8)

Max
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2023

Bawiliśmy się u nich świetnie na urodziny naszego dziecka, było nas dziewięć osób, wszyscy byli z tego bardzo zadowoleni. Tego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy. Super emocje ze strzelania z łuków i pistoletów na ekranie z kulami, prezentami, nagrodami, wyróżnieniami. Polecę znajomym.

Odpowiedź obiektu:

Rzeczywiście, impreza urodzinowa z dziećmi w formie konkurencyjnego turnieju łuczniczo-pistoletowego była udana. Czekamy na nowe karabiny pneumatyczne, wiatrówki.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Urszula
Termin usługi: kwiecień 2024

Ta strzelnica to super. Byłam tu niedawno i byłam pod wrażeniem. Obsługa super pomocna, a atmosfera mega przyjazna. Polecam każdemu

Strzelnice

6.0
Niezadowolona klientka
Termin usługi: wrzesień 2023

Szczerze - gorzej obsłużona nie byłam nigdy w życiu. Już podczas telefonicznego umawiania się były ogromne problemy komunikacyjne (język), ale jednak Pan był miły i próbował pomóc. Natomiast to, co zastaliśmy na miejscu to totalne nieporozumienie. Pani wyglądająca na obrażoną, żująca ostentacyjnie raczyła nas obsłużyć w najgorszy z możliwych sposobów. Podczas naszego strzelania przyszło kilka Pań umówionych na tę samą godzinę co my - zostały zignorowane przez Panią nas obsługująca, po czym otrzymały informację, że mają przyjść później (żadnego wyjaśnienia, czy przeprosin). Jedyny kontakt z tą osobą to czytanie nam najlepszych strzałów (co sami widzieliśmy na ekranie). Do tego brak jakichkolwiek zabezpieczeń, co w moim przypadku skończyło się odłamkiem kulki w oku. Miejsce z potencjałem, niestety totalnie niewykorzystanym. Będę unikała szerokim łukiem..

Strzelnice

1.0
Dan
Termin usługi: sierpień 2023

Podobało mi się to miejsce. Jest wybór z czego strzelać. Szczególnie podobało mi się strzelanie z karabinu maszynowego.

Strzelnice

6.0
Weronika
Termin usługi: lipiec 2023

Polecam, chociaż obsługa nie za dobrze zna język polski

Strzelnice

5.5
Swiat
Termin usługi: lipiec 2023

Many different weapons, you can even get a prize. I liked archery the most. I recommend visiting.

Odpowiedź obiektu:

Shooting range reward games will be improved and we will also introduce new rewards that give you the opportunity to earn them by shooting in score competitions. Today we will buy a new compound bow and airgun pistol.

Strzelnice

6.0
Anastasiia
Termin usługi: lipiec 2023

Podobało mi się wszystko, na pewno wrócę! Radzę wszystkim.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej rodzinnej strzelnicy rozrywkowej. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezy firmowe. A także czekamy na wizytę, aby strzelać z pistoletów, karabinów maszynowych, łuków.

Strzelnice

6.0
Liza
Termin usługi: lipiec 2023

Wszystko było w porządku, dobrze strzelaliśmy ze znajomymi, wyjechaliśmy zadowoleni

Odpowiedź obiektu:

Zapraszamy ponownie do naszego centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Strzelnice

6.0