Sosken - Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne M.Szczepańska, A.Stolarska

Sosken - Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne

Wybierz numer

661-662-992
s...@sosken.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Szeroki zakres diagnostyki, badania laboratoryjne, chirurgia, anestezjologia,ortopedia, stomatologia, dermatologia,gastroenterologia, endokrynologia, nefrologia, urologia, onkologia, rozród.

Oceny (15)

henryka
Termin usługi: maj 2024

Jeszcze nie mam wyrobionej opinii. Byłam z kotm u dermatologa,umówienie się na wizytę było trudne- bardzo długo nikt mie odbierał telefonu. Zrobiłam badanie krwi oraz cytologię zmian skórnych. Wyniki badań miałam dzisiaj dostać mejlowo ale jeszcze nie dostałam -a dowiedzieć się kiedy będą nie mogę. Bo dzisiaj również nikt nie odbiera telefonu i nie oddzwania. Zastrzyk przeciwświądowy, który zrobiła pani dermatolog nie został wpisany do książeczki zdrowia kota. Na koniec wizyty dostałam paragon na kwotę475 zl Paragon nie zawiera wykazu usług z podaniem ich cen -tylkoa kwotę ogółem.

Weterynarze

1.0
Janusz
Termin usługi: luty 2024

Przyszedłem odebrać kotkę po sterylizacji,byłem o godz.9 ,pani która otworzyła lecznicę poprosiła do gabinetu dwie panie,które były faktycznie przede mną z kotką,powiedziałem że ja tylko po odbiór kotki po sterylizacji,pani doktor odpowiedziała że muszę poczekać bo się nie rozdwoji.Czekm,wchodzi dziewczyna z próbką moczu do badania,staje przy drzwiach gabinetu,w międzyczasie przychodzi druga pani doktor i pyta dziewczynę o cel wizyty,ta mówi co i jak,ja znowu mówię że jestem po odbiór kotki,pani doktor odpowiada że dziewczyna była przede mną ,nie wiem skąd taki wniosek, chyba że dziewczyna stała bliżej gabinetu, mówię że ja byłem wcześniej,pani idzie po kotkę. Teraz moja uwaga co do pierwszej pani doktor,wystarczyło powiedzieć pani,która była przede mną żeby minutę poczekała i pójść po kotkę,bo tyle to zajęło.Druga uwaga do drugiej pani doktor ,ten kto stoi bliżej gabinetu nie musi być pierwszy, wystarczy zapytać lub poprosić następną osobę .Być może brakuje trochę tzw.życiowego doświadczenia.Mogłem wyjść z kotką po minucie,czekałem pół godziny.Co do usługi to nie mam zastrzeżeń,kotka była sterylizowana z funduszu miejskiego.

Weterynarze

2.0
Magda
Termin usługi: listopad 2023

Polecam tą przychodnię dla zwierząt. Pani Doktor wraz z Panią Agnieszką nigdy nie odmawiają pomocy zwierzętom, które znalazły się w potrzebie. Potrafią zostać po godzinach pracy aby przyjąć chorego zwierzaka, nawet w weekend potrafiły przyjechać by udzielić pomocy. Bardzo sobie cenię pracę tych Pań oraz pozostałych lekarzy. Dziękuję bardzo za opiekę nad moją kochaną Kiciunia Lalunia.

Weterynarze

6.0
Andrzej
Termin usługi: czerwiec 2023

Mam psa Bolka boksera.Ugryzł go wilk (owczarek niemiecki), w ten sposób że połamał mu szczękę,otwierał ją na jeden centymetr,nie mógł nic jeść,tylko pił.Zostawiłem psa na operację,wróciłem po 2 godzinach i pies jak nowo narodzony. Słowo dziękuję to za mało,stąd moja opinia na trójmiasto.pl

Weterynarze

6.0
Ewa
Termin usługi: lipiec 2023

super podejście do zwierząt, super sprzęt, ceny przystępne, jest też szpital dzienny, trochę czasem kuleje organizacja :):) ale myślę że da się to poprawić :):):) generalnie- polecam :)

Weterynarze

6.0
Ik
Termin usługi: czerwiec 2023

Pracownicy bardzo mili i uprzejmi, w swoją pracę wkładają całe swoje serce. Dodatkowym atutem jest świetny sprzęt i rzesza lekarzy różnych specjalności (dermatolog, onkolog). Wizyty odbywają się w ściśle wyznaczonym terminie, ale w razie nagłej potrzeby pracownicy odbierają telefony i służą pomocą. Polecam z całego serca ️

Weterynarze

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2023

Nie polecam. Przychodnia ma dobre opinie. Niestety mojej kotce nie pomogli. Popełnili wiele błędów podczas pierwszej wizyty jak i podczas całodziennej obserwacji . Moja kotka zmarła w mękach, cierpiała z bólu... a ja usłyszałam, że to "brak przepływu informacji", "niedopatrzenie".... nie wiem czy kolejny weterynarz na nocnym dyżurze w innej przychodni mógłby przedłużyć jej życie. Nie dostałam nawet wypisu żeby przekazać weterynarzowi co dokładnie było robione, podane (leki) w ciągu całego dnia obserwacji. W nocy już było za pózno na pomoc. Może gdybym dostała od razu informacje, że kotka potrzebuje stałej opieki weterynaryjnej, a Sosken nie może w nocy zająć się pacjentem i jest konieczne przekazanie na nocny dyżur to może moja Kocisława nadal by żyła.... Obiecuję, że Nie zostawię tak tego!

Weterynarze

1.0
Bożena
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam. Bardzo dobry gabinet.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię.

Weterynarze

6.0
Kasia
Termin usługi: listopad 2022

Pani doktor pełna empatii, kompetentna i cierpliwa. Na pytania chętnie udziela wyczerpujące odpowiedzi.

Weterynarze

5.9
Adam
Termin usługi: listopad 2022

Spotkanie na PupiLove w dniu 6 listopada 2022 w Gdańsku. Świetne podejście do zwierząt. Dziękujemy za trafną diagnozę i obcięcie pazurków u psa.

Weterynarze

6.0
Bianka Borzeszkowska
Termin usługi: październik 2022

Polecam z całego serca. Fachowość i kompetencja na najwyższym poziomie. Diagnoza u mojego psa celna i trafna w kilka minut za co z całe serca dziękuję. Jesteście The Best

Weterynarze

6.0
Paulina
Termin usługi: październik 2022

Gorąco polecam - przemiła obsługa i fachowa pomoc

Weterynarze

6.0
Basia
Termin usługi: lipiec 2022

Polecam bardzo miła i orofesjonalna obsługa:)

Weterynarze

6.0
Ania M
Termin usługi: czerwiec 2022

Polecam gabinet. Miło i kompetentnie. Trafna diagnoza i udzielona pomoc ozdrowiła nogę psa po urazie. Będziemy wracać. Pozdrawiamy!

Weterynarze

6.0
Właścicielka 5letniej kotki
Termin usługi: czerwiec 2022

Z czystym sumieniem polecam. Moja kotka miała problemy z jedzeniem, po badaniach i przeprowadzonym zabiegu stomatologicznym ma świetny apetyt i bardzo szybko doszła do siebie - Dr. Małgorzata uprzedzała, że rekonwalescencja może zająć kilka dni, a okazało się, że jeszcze tego samego dnia wieczorem jadła mokrą karmę bez problemu! Lepiej trafić nie mogłam

Weterynarze

6.0