Spravia

Spravia

Wybierz numer

58 787-86-39
g...@spravia.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 • Zdjęcie 1/22 - Spravia Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/22 - Spravia Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/22 - Spravia Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/22 - Spravia Gdańsk +19 1
 

Inwestycje

 • Aalto Aalto
  Inwestycje Gdańsk, Wrzeszcz
 • Blisko Blisko
  Inwestycje Gdańsk, Brzeźno
  • 33 do 107 m2
 • Supernova Supernova
  Inwestycje Gdynia, Redłowo
  • 30 do 120 m2

O nas

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie "Budowa Roku".
Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

W aktualnej naszej ofercie znajduje się 2 inwestycje w Trójmieście:
- Osiedle Solano, zlokalizowane przy ul. Strzelców w Gdyni: https://osiedlesolano.pl/
- Apartamenty Supernova, które znajdują się przy ul. Kopernika w Gdyni Redłowo: https://apartamentysupernova.pl/
W planach są kolejne osiedle w Gdańsku i Gdyni.

Zapraszamy na spotkanie w jednym z biur sprzedaży:

W zakończonej inwestycji ZaspaVVita w Gdańsku, ul. Hynka 18/U1,
Tel: (58) 341 96 45
Godziny otwarcia: pon. – pt. 9.00 – 17.00
Blisko inwestycji Solano i Supernova w Gdyni, ul. Abrahama 36 – 44/1, (wejście od strony ul. Władysława IV)
Tel: 797 831 590
Godziny otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 18.00, sob. 9.00 – 14.00

Oceny (7)

Leszek
Termin usługi: wrzesień 2022

We wrześniu byłem wraz z żoną na dniach otwartych wGdyni. Dla nas obsługa rewelacyjna! Przemiłe panie z niezmąconym spokojem odpowiadały na każde z naszych pytań! Oferta mieszkań i rozkłady naprawdę dla ludzi. Skorzystaliśmy.

Deweloperzy

5.0
Jakoob
Termin usługi: lipiec 2022

Deweloper projektowo udźwignął temat. Kupiłem mieszkanie przy Słowackiego. Oglądałem działkę przed budowa trudno bylo sobie na niej wyobrazić taka inwestycje. A wyszło całkiem przyzwoicie. Bretowska Brama, która ba jednym z pierwszych apartamentowców w GD i wyznaczała wtedy standardy wygląda przy tej inwestycji dziś na lekko przechodzona. Miejscówka ze względu na lokalizacje może dawać uciążliwości że względu na dużą ilość aut na słowackiego. Ale to chyba standard gdy szukamy miejscówki w mieście. Deweloper nie rozczarował, dobry kontakt ze sprzedawcą, na minus duże opóźnienie w odbiorze.

Deweloperzy

5.2
Agnieszka
Termin usługi: kwiecień 2022

Kupiłam mieszkanie na słowackiego i i zasadniczo widzę więcej rzeczy na plus niż minus. Co by nie mówić lokalizacja jest bardziej niż dobra. W miarę szybko można dotrzeć do centrum zarówno samochodem jak i komunikacja miejską. czujesz ze mieszkasz w mieście, a jednak zaraz za furtką mamy wejście do lasu. Moim zdaniem dobra relacja jakości do ceny inwestycja kameralna jak na to co proponują deweloperzy w Gdańsku. Trochę rozczarowała obsługa posprzedażowa i standard zieleni na osiedlu.w tej drugiej sprawie jednak dużo docelowo zależeć będzie od wspólnoty wiec jest szansa na progres. Reasumując konkrety na plus : lokalizacja, cena, standard budynku. Minus za przebieg całego procesu.

Deweloperzy

4.8
Mieszkanka
Termin usługi: grudzień 2021

Ludzie uciekajcie od tego dewelopera. Mieszkanie odebrane z kilkumiesięcznym opóźnieniem, przestrzeń wokół osiedla dalej nieskończona, ostatnie prace robione "na odwal", o wszystkim trzeba przypominać, prosić, zwracać uwagę. Komunikacja z biurem obsługi fatalna, do obioru mieszkań ciągle nas oszukiwano i zwodzono za nos co do terminu. Błędy w aktach notarialnych, musieliśmy poprawiać z własnym prawnikiem. Po odbiorze mieszkania przerzucanie odpowiedzialności między zarządcą a deweloperem. Ostateczny wygląd osiedla mocno odjechany od wizualizacji. Nic tylko wielki zawód. dotyczy Słowackiego 77. Zapraszam obejrzeć osiedle ku przestrodze

Deweloperzy

2.2
Marcin
Termin usługi: listopad 2021

Inwestycja z 2021. Odbiór mieszkania z opóźnieniem, usterki po odbiorze naprawione po kolejnych 3 mcach. Zrzucanie winy na generalnego wykonawcę, jakby to z g.w. była podpisana umowa kupna, a nie spravią. Zgłaszanie usterek wygląda dobrze tylko do otrzymania mailowego pierwszego potwierdzenia, później spychologia, zabawa w komunikację w stylu "ktoś coś monitoruje.. i ciągle coś monitoruje i jest ciągle w kontakcie z kimś" . Trzeba się prosić by wyegzekwować naprawy. Oferta piękna tylko z katalogu, biuro ładne, wszystko ok do chwili zakupu, później słabo. Nie polecam.

Deweloperzy

2.7
Klient Słowackiego 77
Termin usługi: październik 2021

Kupione, a odbiorę chyba z rocznym poślizgiem !

Deweloperzy

1.0
maciej
Termin usługi: maj 2021

Jeżeli szukasz problemów po odbiorze lokalu i zamierzasz bezskutecznie egzekwować naprawy uszkodzeń w ramach gwarancji, to Budimex Nieruchomości Gdańsk zapewni Ci dużo wrażeń i niemiłych chwil. Zgłaszane usterki na inwestycji Długie Ogrody NIE są usuwane miesiącami a kolejne wezwania pozostają bez odzewu tej nierzetelnej firmy. odradzam!!!

Deweloperzy

2.3