Amerykańska Szkoła Podstawowa - z wykładowym językiem angielskim

Amerykańska Szkoła Podstawowa

Wybierz numer

58 664-69-71
 

Oceny (27)

Katarzyna
Termin usługi: sierpień 2023 

Świetna szkoła, która dba o ucznia. Córka szczęśliwa, uśmiechnięta. Mimo, że nie jest kujonem i wiedza łatwo jej nie wchodzi jest świetnie motywowana przez nauczycieli. Cudowna kadra. Widzę jakie postępy robi dziecko. Nie ma porównania ze szkołami państwowymi. Kompletnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, ale każdy ma swoje zdanie. Dla mnie najważniejsze jest moje dziecko. Co do nauki to jest jej dużo, ale nie da się inaczej jeśli zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Jeśli nie masz czasu aby pomóc dziecku w pierwszych dwóch latach, warto przemyśleć wybór.

Szkoły podstawowe

6.0
Pelagia
Termin usługi: luty 2023 

Nauka wśród rozwydrzonych, niewychowanych dzieci.

Szkoły podstawowe

1.0
Hanna
Termin usługi: sierpień 2022 

Fatalny poziom angielskiego u nauczycieli. Nieciekawe zajęcia dodatkowe. Zrezygnowaliśmy ze szkoły po kilku miesiącach. Nie warto - nie polecam.

Szkoły podstawowe

1.0
Uczennica klasy 6
Termin usługi: 2.05.16 

Jestem uczennicą klasy 6. Rozpoczęłam moją przygodę w tej szkole w 2009 roku. W tamte wakacje, w szkole został przeprowadzony olbrzymi remont. Szkoła powiększyła się kilkukrotnie, co roku, po powrocie do szkoły po wakacjach, można się spodziewać czegoś nowego (plac zabaw, nowa klasa itd.) Nauczyciele dbają o rozwijanie pasji i indywidualności każdego z uczniów. Faktycznie, szkoła sporo kosztuje. Pieniądze są często powodem konfliktów wśród uczniów (np. Nie będę się z tobą bawić, bo nie masz Iphona), lecz mimo to atmosfera jest nieziemska. Zdecydowanie polecam. Nauczyciele często sami, z własnej inicjatywy wyszukują zajęcia dla uczniów, zajęcia, które pomagają rozwijać pasję. Nauczyciele w tej szkole kochają uczyć, uczą dzieci kochać uczenie się:) A angielski... Nie ma co mówić. Poziom jest niesamowity. Po 7 latach w tej szkole (klasy 0-6) płynnie mówię po angilesku, jak reszta mojej klasy. Klasy są malutkie, maksymalnie 15 uczniów. Podsumowując-gorąco polecam!!! :)

Szkoły podstawowe

5.8
mama pierwszoklasistki
Termin usługi: 1 rok nauki 

Kompetentne i życzliwe grono pedagogiczne,niesztampowe lekcje, masa ciekawych warsztatów i przyjazna atmosfera:) Nauczyciele faktycznie indywidualnie podchodzą do każdego ucznia wspierając jego rozwój, zapewniając komfort i poczucie bezpieczeństwa.Zawsze mogłam liczyć na profesjonalizm ze strony nauczycieli. Język polski,matematyka i oczywiście angielski na bardzo wysokim poziomie. Mam córkę w pierwszej klasie,ale wszystkie dzieci znajomych dostały się bez problemu do wymarzonych gimnazjów. Szczerze polecam.

Szkoły podstawowe

5.6
mama
Termin usługi: od 2013 roku 

Bardzo świadomie wybrałam tę placówkę dla najmłodszego dziecka. Dwoje starszych niestety uczyło się gdzie indziej. Z radością widzę uśmiech na twarzy córki wędrującej do szkoły, gdzie codziennie czeka ją coś ciekawego. Mam pełne zaufanie do pedagogów, którzy z nią pracują, wiem, że otoczona jest troskliwą opieką. Obserwuję wspaniałe postępy w nauce. Wiem, że w razie trudności, może liczyć na pomoc. Poziom nauczania języka angielskiego jest niezrównany, szkoła bierze udział w ogólnopolskich badaniach poziomu umiejętności w zakresie j.polskiego i matematyki i wyniki są też bardzo dobre. Dla mnie chyba jednak najważniejsze - z czym nie spotykałam się na co dzień w szkołach starszych dzieci, że relacje tu panujące opierają się na wzajemnym szacunku, a w centrum jest zawsze dziecko. Wspaniała, ciepła, rodzinna atmosfera jest zasługą całego zespołu pracowników.

Szkoły podstawowe

5.6
Arek123
Termin usługi: 2011 

Amerykańska Szkoła Podstawowa z wykładowym językiem angielskim w Gdyni - 16,99 pkt. Szkoła w ub.r. poza czołówką. W rzeczywistosci przecietny poziom. Miejsce dla snobow.

Szkoły podstawowe

2.0
K
Termin usługi: Cala podstawowka 

Dzieki niej swiat stoi dla mnie otworem. Wychowuja kosmopolitow, znajacych jezyk angielski na doskonalym poziomie, z ambicjami i persoektywami. Dzieci same sa reklama: swietne wyniki testow, usmiechniete, smiale i otwarte. Polecam! (Moje dzieci tez tam posle)

Szkoły podstawowe

6.0
Mamma Mia
Termin usługi: 2010- 

Jak już ktoś nadmienił, o szkole świadczą uczniowie i absolwenci, a tutaj opinie są zaskakująco zgodne. Moje dziecko chodzi do szkoły chętnie i z uśmiechem na twarzy, a to dla rodzica najważniejsze, pomijając naprawdę wysoki poziom i dużo pracy, który zapewnia dobry start w przyszłość. Szkoła ma braki, równoważy to jednak jakością nauczania, kadrą i atmosferą. Oczywiście szkoła nie dla każdego dziecka i rodzica, bo byle jak to się raczej w niej nie da, ale za to w końcu płacimy. Każdy komu zależy na rozwoju swojego dziecka z pewnością będzie zadowolony z wyboru. Ja jestem, i to bardzo. Dziękuję :)

Szkoły podstawowe

5.4
Mamusia
Termin usługi: 2012 

Wiele rzeczy mi się nie podoba - mam wrażenie, ze rodzice sa traktowani jak "dojne krowy" - i taka akcja charytatywna i inna itd. Ale moje dziecko już kolejny rok chętnie idzie do szkoły, chetnie sie uczu i podporzadkowuje zasadom. Na pewno poziom nauczania (nie rozpatrujac angielskiego, bo to oczywista oczywistosc) jest znacznie wyzszy niz w szkolach publicznych.

Szkoły podstawowe

6.0
Mariola
Termin usługi: 4 lata 

Dużo dobrych rzeczy mogłabym napisać o tej szkole. Przede wszystkim doceniam dyrekcję i grono pedagogiczne tej szkoły, które każdego ranka z uśmiechem na twarzy wita nasze pociechy. Mój starszy syn uczęszcza do trzeciej klasy i bez problemu posługuje się językiem angielskim. Przekonałam się o tym fakcie, gdy przyjechał do nas chłopiec z Białorusi i porozumiewali się w języku angielskim. Według mnie jest to najlepszy dowód na to, że Szkoła Amerykańska posiada doskonały system nauki języka. Dzieci w sposób naturalny i bez większego problemu przyswajają wiedzę z zakresu języka angielskiego, gdyż większość przedmiotów wykładanych jest w w/w języku. Ogólnie poziom szkoły jest bardzo dobry, gdyż dzieciaki po jej ukończeniu bez większego problemu dostają się do wymarzonych szkół. Ponad to dodać należy, że do każdego dziecka podchodzi się tutaj indywidualnie, nauczyciele zwracają uwagę na zdolności i pasje uczniów z danej dziedziny i starają się je rozwijać. Problemy naszych dzieci też nie są obojętne, natychmiast zostają dostrzeżone. Pozdrawiam i polecam MAriola

Szkoły prywatne i społeczne

5.8
Mama
Termin usługi: 2003 r. do teraz 

Wszystkie niekorzystne opinie, pochodzą od rodziców, którzy mają dzieci, które po prostu są NIEWYUCZALNE, gdyż w szkole panuje świetna atmosfera. W tej szkole mam trójke dzieci, więc coś o tym wiem. Chciałabym zacytować pewną opinię: " O poziomie kształcenia świadczą jej absolwenci, którzy mają problemy z dostaniem się do dobrych gimnazjów i - o zgrozo - nie przechodzą testów z języka angielskiego !!??", niestety nie wszysktich dzieci da się ot tak nauczyć angielskiego.

Szkoły podstawowe

6.0
wierna mama
Termin usługi: 2002 do teraz  

Jestem mamą 2 dzieci uczęszczających do tej szkoły z których jedno ukończyło szkołę i zdało rewelacyjnie egzaminy do renomowanego gimnazjum w Gdyni. Drugie obecnie uczy się w Amerykańskiej Szkole Podstawowej. Myślę że jest to najlepsza rekomendacja szkoły. Dzieci przede wszystkim biegle władają językiem angielskim, są otwarte na świat,tolerancyjne i kreatywne . Chętnie uczęszczają do szkoły i z przyjemnością powracają do niej po opuszczeniu jej murów . Bo ta szkoła to bezpieczeństwo , oddanie, ciepło i pasja nauczycieli a wszystko poparte rzetelną wiedzą i nauką.Pozdrawiam

Szkoły podstawowe

5.2
Piotr
Termin usługi: 2011 

Moje dziecko chodzi do szkoły z uśmiechem na ustach, a płacze wtedy kiedy nie może do niej pójść .Jest to dla mnie najlepsza rekomendacja atmosfery panującej w szkole.Jak do tego dodamy fantastyczną umiejętność posługiwania się językiem angielskim,wysokie wyniki w nauce i otwartość na nowe wyzwania,to możemy być pewni,że w tej szkole potrafią uczyć.Gorąco polecam!!!

Szkoły prywatne i społeczne

5.6
Były uczeń
Termin usługi: 2006 

Moim zdaniem najlepsza tego rodzaju szkoła w Trójmieście. Nigdzie indziej uczniowie nie nauczą się w takim stopniu języka angielskiego, w żadnej innej szkole nie ma nauczycieli tak zaangażowanych w nauczanie. Rzeczywiście szkoła ta jest droga, ale przynajmniej wiadomo, za co się płaci - za niespotykaną jakość świadczonych usług! Mam wrażenie, że osoby narzekające w komentarzach niżej próbują tworzyć jakąś alternatywną rzeczywistość. Pozdrawiam i polecam.

Szkoły prywatne i społeczne

5.4
zadowolona mama
Termin usługi: 2006 

Moje dziecko szkołę juz skończyło. Angielskim posługuje sie biegle i mogę z całą odpowiedzialnoscia stwierdzić, że takiej znajomosci jezyka nie zapewnią ani prywatne lekcje, ani żadna inna szkoła. Z dostaniem się do wybranej szkoły ponadpodstawowej nie było najmniejszych problemów, szkoła doskonale przygotowuje dzieci do wszelkich egzaminów. Atmosfera w szkole jest dla dzieci doskonała, jeszcze długo po zakończeniu nauki utrzymują kontakt ze szkołą i nauczycielami, co nie miałoby miejsca, gdyby uczęszczanie do niej wiązało się z przykrością. Szkoła uczy otwartości i tolerancji, nauczyciele są kreatywni i pełni pasji - to nie jest miejsce, gdzie odbębnia sie swoje osiem godzin i byle do domu. I dodam, że nigdy nie napotkałam trudności w kontaktach z dyrekcją czy kadrą nauczycieli - przeciwnie, zawsze mogłam liczyć na pomoc i współpracę. W szkole jest znakomity psycholog i wszelkie problemy są natychmiast wyłapywane. Ta opinia być może brzmi jak laurka, ale proszę mi wierzyć - oby wszystkie szkoły były takie, jak ta! Odczułam to w pełni, gdy moje dziecko skończyło tę szkołę i poszło do następnej. Dopiero wtedy ma się materiał do porównań.

Szkoły podstawowe

5.4
ABSOLWENTKA
Termin usługi: 2001-2006 

JESTEM ABOSELWENTKĄ TEJ SZKOŁY. UCZĘSZCZAŁAM DO NIEJ PRZEZ 6 LAT, W TYM CZASIE Z DZIECKA STAŁAM SIĘ NASTOLATKĄ. MAM SAME POZYTYWNE WSPOMNIENIA Z TYM MIEJSCEM, DLATEGO POLECAM GORĄCO TĘ SZKOŁĘ. RÓWNOWAGA WYSOKIEGO POZIOMU NAUKI ORAZ ZABAWY I PAMIĘCI O RÓŻNYCH AMERYKAŃSKICH ŚWIĘTACH, OD ŚW. DZIĘKCZYNIENIA PO HALLOWEEN ETC, DAJĄ IDEALNĄ I ZHARMONIZOWANĄ MIESZANKĘ. KOŃCZĄC TĘ SZKOŁĘ UCZEŃ NIE TYLKO POSIADA PODRĘCZNIKOWĄ WIEDZĘ, ALE TEŻ TĄ PRAKTYCZNĄ, ŻYCIOWĄ. ATMOSFERA W SZKOLE, SPRAWIA, ŻE WYRASTA SIĘ NA UŚMIECHNIĘTĄ I OTWARTĄ OSOBĘ, KTÓRA NIE BOI SIĘ RÓŻNYCH WYZWAŃ. NAUCZYCIELE SĄ BARDZO OTWARCI I ODDAJĄ SIĘ SWOJEJ PRACY, CO NAJWYRAŹNIEJ SPRAWIA, ŻE UCZEŃ TO CZUJE I INACZEJ PODCHODZI DO NAUKI. MAŁA LICZBA OSÓB W KLASIE POWODUJE NIECODZIENNĄ INTEGRACJĘ I BLISKOŚĆ MIĘDZY UCZNIAMI. SZKOŁA AMERYKAŃSKA BARDZO DBA O TRADYCJE I ŚWIĘTA ZARÓWNO POLSKIE JAK I AMERYKAŃSKIE, OD MAŁEGO UCZY SIĘ DZIECI PAMIĘCI DO TRADYCJI. DZIĘKI WSZYSTKIM W/W ASPEKTOM POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ BY ICH DZIECI BYŁY OTWARTE, ODWAŻNE ORAZ POSIADAŁY WARTOŚCI BY W PRZYSZŁOŚCI BYĆ KIM CHCĄ I ŻEBY MIAŁY WSPANIAŁE WSPOMNIENIA ZE SZKOŁY ORAZ WYCIECZEK, POZDRAWIAM :)

Szkoły podstawowe

4.8
rodzic
Termin usługi: 2011 

Jestem rodzicem ucznia klasy zerowej. Mam kilkoro przyjaciół, którzy wykształcili w tej szkole swoje dzieci. Obserwując je byłam pewna, że chcę aby moje dziecko zakończyło edukację na poziomie podstawowym z takim samym rezultatem. Wszystkie mówią biegle po angielsku a przy tym są otwarte, tolerancyjne i mają szeroki światopogląd. Jeśli chodzi o moje doświadczenie to kilka pierwszych miesięcy absolutnie potwierdziło fakt, że dokonałam właściwego wyboru. Dziecko bardzo chętnie chodzi do szkoły, gdzie w szybkim tempie chłonie język angielski .Korzysta z kółek po lekcjach i jest wręcz niezadowolone gdy za wcześnie je odbieram. Nauczyciele są pomocni, młodzi i pełni energii a szkoła bardzo bezpieczna .Jeśli chodzi o czesne to faktycznie jest wysokie. Jednak próbowałam przeliczyć ilość lekcji angielskiego na prywatne lekcje i stwierdziłam, że warto. No cóż, tak jak na całym świecie tak i w Polsce edukacja dzieci to inwestycja w ich przyszłość....

Szkoły podstawowe

4.8
ZG
Termin usługi: 2006-2008 

Jestem absolwentką tej szkoły, i jako była uczennica mam prawo stwierdzić, że Amerykańska szkoła jest, tak samo jak znacznej części moich kolegów i koleżanek, jednym, wspaniałym wspomnieniem. Zostaliśmy wychowani w miłej, ciepłej atmosferze, mieliśmy okazję nauczyć się wielu rzeczy nie tylko przez samo siedzenie w ławkach, lecz i braniu udziału w doświadczeniach, wycieczkach, świętach. Dzięki zdyscyplinowanej metodzie nauczania oraz korzystnym otoczeniu szkoły bezstresowo podeszłam do egzaminów końcowych i dostałam się do wymarzonego gimnazjum. Nie było sytuacji, w której czegoś mi brakowało, nauczono mnie współpracy, kreatywności i bezinteresownej pomocy. Ukończyłam szkołę 3 lata temu, lecz nadal bywam w niej na różnych świętach, czasem przedstawieniach i nigdy nie zdarzyło mi się pomyśleć źle o tej szkole- widzę i oparta na własnym doświadczeniu wiem, że dzieci, które tam uczęszczają wyrosną na kogoś i na pewno odnajdą się w życiu. Nie mnie jest oceniać czy szkoła jest za droga, ale uważam, że jeśli czyjeś dziecko chodzi do szkoły z chęcią i jest z niej zadowolone, rodzic powinien przymknąć oko na to, co uważa za niekorzystne. Gorąco polecam!

Szkoły prywatne i społeczne

5.6
rodzic absolwenta
Termin usługi: 2005-2008 

Amerykańska Szkoła Podstawowa otworzyła mojemu dziecku drzwi do dalszej edukacji.Kontynuuje naukę w najlepszym gimnazjum w Gdyni,do którego zdała egzaminy koncertowo.Amerykańska Szkoła przede wszystkim nauczyła swobodnego komunikowania się w języku angielskim oraz kreatywności we wszystkich dziedzinach.W szkole panowała przyjazna atmosfera wzajemnego zrozumienia.Moja córka z chęcią odwiedza szkołę podczas szkolnych uroczystości i nie tylko.Polecam gorąco.

Szkoły prywatne i społeczne

4.0