Imprezy i wydarzenia

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
30 maja 2017 (wtorek)
godzina:
10:00 - 14:00
miejsce:

Gdynia Arena  mapa

adres:
Gdynia, Kazimierza Górskiego 8
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Wysyłasz mnóstwo CV dziennie, ale telefon wciąż milczy? Zastanawiasz się dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta: dziś pracy szuka się inaczej! Jeśli chcesz znaleźć pracę marzeń, weź sprawy w swoje ręce. Pracodawca sam Cię nie znajdzie, musisz mu w tym pomóc. To Ty zapukaj do jego drzwi, albo ... przyjdź na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni.Wiosna jest bowiem czasem zmian. Często towarzyszy nam myśl o zmianie pracy lub w przypadku studentów i absolwentów - znalezieniu miejsca stażowego lub praktyk. Warto więc wybrać się na takie Targi. Oferta jest na tyle bogata, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, jak co roku, wraz z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Fundacją Gospodarczą organizują takie wydarzenie. Już 30 maja w hali "Gdynia Arena" blisko 150 przedsiębiorców z różnych branż, zaprezentuje swoje aktualne oferty pracy, przedstawi wymagania stawiane kandydatom oraz warunki zatrudnienia. Osoby odwiedzające Targi będą mogły zapoznać się nie tylko z ofertami pracy, ale również z ofertą szkół oraz firm szkoleniowych. Dodatkowo uczniowie będą mieli możliwość skorzystania z szeregu ciekawych, bezpłatnych warsztatów i spotkań, obejmujących zagadnienia dotyczące świadomego i efektywnego planowania swojej przyszłości zawodowej i edukacyjnej organizowanych przez doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Kluczem do sukcesu będzie jednak dobre przygotowanie. Tylko wtedy przyniesie ono wymierne korzyści. Każda osoba powinna przeanalizować, z jaką branżą lub specjalizacją wiąże swoją dalszą karierę zawodową. Zawęzi to bowiem obszar poszukiwań. Bogata oferta firm prezentujących się na Targach daje odwiedzającym możliwość wyboru zgodnego z oczekiwaniami i planami.

Program wydarzenia jest obszerny. Jednym z punktów, cieszącym się co roku ogromnym zainteresowaniem, będzie możliwość skorzystania z porad osób specjalizujących się w doradztwie zawodowym. Jeśli nie jesteś w stanie określić swojej ścieżki zawodowej, praktycy podpowiedzą m.in. jaki kierunek obrać, jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak poprawnie opracować dokumenty aplikacyjne.

Nie zabraknie też konsultacji i porad w zakresie wizerunku: wizażyści pokażą, jak wykonać dyskretny i podkreślający charakter makijaż; masażyści pomogą wyeliminować napięcie mięśni, które towarzyszy stresującym sytuacjom, a fotograf wykona profesjonalne zdjęcie do CV.

Tegoroczna edycja Targów przewiduje również zaskakujące eksperymenty fizyczne oraz chemiczne, które zaprezentują przedstawiciele Centrum Nauki Experyment.

Mamy nadzieję, że zorganizowane Targi okażą się owocne dla wszystkich zainteresowanych. Zależy nam, aby Pracodawcy znaleźli jak najwięcej kandydatów na pracowników do swoich firm, natomiast osoby poszukujące pracę znalazły satysfakcjonujące dla siebie zatrudnienie.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem