Tawerna Szantowo to przytulna restauracja w Gdyni, gdzie można zanurzyć się w atmosferze szantowych melodii i delektować się pysznym jedzeniem. W menu królują świeże ryby, aromatyczne zupy i sycące obiady. Po posiłku warto spróbować kawy i ciasta lub rozgrzać się ciepłym napojem. Tawerna Szantowo to idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi lub rodzinny obiad.

Tekst wygenerowany automatycznie

 
Najlepsze restauracje Gdynia

Oceny (4)

Zuzanna Wieczorek
Termin usługi: kwiecień 2024   

Najlepsza zupa rybna w okolicy! Polecam również halibuta! Miejsce jedyne w swoim rodzaju ze względu na klimat, piękny widok z Tawerny oraz zapewnioną rozrywkę dla gości. Trafiłam na koncert szantowy i muzyka mnie pochłonęła :) Jeszcze tu wpadnę

Restauracje

6.0
Monika
Termin usługi: kwiecień 2024   

Super miejsce, fajny klimat. Jedzenie smaczne. Zamówiłam karmazyn, przyrządzony znakomicie. Duża porcja. Regularnie odbywają się tutaj koncerty szantowe, więc można miło spędzić popołudnie lub wieczór.

Restauracje

6.0
Anna Cieplińska
Termin usługi: marzec 2024   

Byliśmy w Szantowie na koncercie szant. Koncert rewelacyjny i wejście za darmo. Koncerty mają chyba bardzo często to na ogromny plus. Nie ma takiego miejsca w Gdyni z takim klimatem. Świetna lokalizacja z widokiem na zatokę. Pyszne piwko z lokalnego browaru Sopot. Braliśmy półmisek dla dwojga. Pyszne ryby, dobre surówki. Jedynym minusem jest fakt, że trochę ciężko z parkowaniem. Ale w końcu udało się zaparkować auto.

Restauracje

6.0
Karol
Termin usługi: wrzesień 2023   

Miały być placki z gulaszem a były placki z sosem wodnisty z 3 małymi kawałkami mięsa.Sałatka z kurczakiem jak cię mogę ale sos winegret to sama woda delikatnie kwaśna.tragedia !!!!!

Restauracje

1.6