Anna Sztetner - treningi personalne dla kobiet

Anna Sztetner

Wybierz numer

535-106-500
k...@annasztetner.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
Działalność on-line 
 • Zdjęcie 1/4 - Anna Sztetner Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/4 - Anna Sztetner Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/4 - Anna Sztetner Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/4 - Anna Sztetner Gdańsk 1
 

O nas

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz wsparcia!
Zapraszam Cię do świata treningów dla kobiet!
W przepięknym trójmiejskim plenerze, na świeżym powietrzu zadbam o Twoją kondycję, ciało i dobre samopoczucie.
Czy jesteś gotowa na zmiany?
Zapraszam!
Nazywam się Anna Sztetner, jestem trenerką personalną.
Pracuję z kobietami i dla kobiet!
Trenujemy na świeżym powietrzu w przepięknych okolicznościach trójmiejskiej przyrody i bogatej infrastruktury sportowej.

Więc jeśli chciałabyś rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z aktywnością fizyczną zapraszam Cię serdecznie do współpracy!

SO! FIT by sztetner to pakiety treningowe stworzone dla kobiet.
W mojej ofercie znajdziesz zajęcia
> dla kobiet w każdym wieku
> dla kobiet planujących zajść w ciążę
> dla kobiet w ciąży
> dla mam
> dla seniorek

Gwarantuję Ci:
- profesjonalną i rzetelną opiekę
- dopasowane metody i formy treningowe
- wspólną realizację Twoich celów
- kontrolę i monitorowanie postępów
- wysoką jakość w przystępnych cenach

Czy warto?
Mój autorski program treningowy oparty jest na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz licznych szkoleniach. Jestem kobietą, mamą 3-ki dzieci. Wiem z jakimi problemami się zmagasz i potrafię im zapobiec.

Dlaczego Ja?
Ponieważ jestem certyfikowanym trenerem personalnym, mgr wychowania fizycznego, trenerem gimnastyki, instruktorem fitness, wielokrotną mistrzynią Polski w gimnastyce, akrobatyce, fitness. Reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy, a wykonany przeze mnie element gimnastyczny został sygnowany moim nazwiskiem.

Gdzie ćwiczymy?
Ćwiczymy na świeżym powietrzu w okolicach Żabianki, Przymorza, Sopotu, Brzeźna, Oliwy.
W przypadku niepogody możemy wykorzystać Twój lub mój dom, siłownię na Twoim osiedlu (jeśli taką posiadasz) lub zaprzyjaźnioną siłownię na Przymorzu (Multisport).

Jak ćwiczymy?
Trenujemy głównie w oparciu o wykorzystanie ciężaru własnego ciała. Mocno zakorzenione we mnie nawyki gimnastyczne a także wieloletnie doświadczenie utwierdzają mnie w przekonaniu, iż jest to doskonała forma aktywności fizycznej dla kobiet.
Wykorzystujemy drobny sprzęt typu: TRX, piłki lekarskie, ciężarki, gumy, step itd.
Treningi są różnorodne i wszechstronne.

Trening kobiet jest specyficzny i będzie przynosił wymierne efekty wyłącznie wtedy, kiedy zostanie uwzględniony szereg indywidualnych komponentów dotyczących np. budowy ciała, cyklu miesięcznego czy też historii przebiegu ciąży i porodów. Nie testuj swojego ciała, trenuj pod okiem specjalisty.

Zapraszam serdecznie,
Anna Sztetner

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywają się treningi?
Większość treningów prowadzę w okolicach Żabianki oraz Ergo Areny (granica Gdańska i Sopotu).
W jakiej siłowni odbywają się treningi?
Swoje treningi prowadzę outdoorowo, całorocznie. Mam swoje sposoby na kiepską pogodę :)
Ile kosztuje trening indywidualny/ grupowy?
Treningi sprzedaję w pakietach po 10 spotkań (częstotliwość 1 lub 2 x w tygodniu), pakiet 12 spotkań (częstotliwość 3 x w tygodniu) lub pojedyncze konsultacje.
Również treningi w małej grupie (2-3 osoby) sprzedawane są w ww pakietach.
Pełną ofertę przesyłam sms/ e-mail, FB, Instagram.
Jak często należy trenować, żeby osiągnąć zamierzony cel?
Najczęściej wybieraną opcją są 2 spotkania w tygodniu. W tej sytuacji zachęcam do trzeciego treningu we własnym zakresie.
Najszybsze efekty przychodzą przy częstotliwości 3 x w tygodniu z zachowaniem systematyczności.
Spotkanie 1 x w tygodniu zalecane jest dla osób, które uprawiają inną aktywność fizyczną i jest to wówczas trening uzupełniający.
Jak rozpocząć współpracę?
Zachęcam do kontaktu telefonicznego.
Ustalimy termin pierwszego, bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania, podczas którego bliżej się poznamy, omówimy Twój stan zdrowia oraz Twoje potrzeby. W trakcie spotkanie spróbujemy nakreślić wstępny plan działania.

Opinie (21)

Asia B.
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022

Z Anią zaczęłam ćwiczyć będąc w 3 miesiącu ciąży. I tak już nam razem mięło pół roku :) To jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Ania jest świetną trenerką. Nie wiem jak ona to robi, ale zawsze dopasuje trening do aktualnego samopoczucia, nawet jak nic o nim nie wspomnisz :) A oprócz treningu zapewnia jeszcze wsparcie psychologiczne, z którego ja w ciąży korzystałam nie raz. To jak trening połączony ze spotkaniem z przyjaciółką :D Treningi są na świeżym powietrzu i po każdym treningu dzień od razu staje się piękniejszy, a energia rozpiera. Z Anią po prostu polubiłam ćwiczyć. Samej było mi bardzo trudno się zmotywować, więc szybko odpuszczałam, po czym próbowałam na nowo, ale każde podejście kończyło się tak samo. Teraz ćwiczę regularnie i jestem bardziej fit w ciąży niż przed :) Już nie mogę się doczekać aż zaczniemy ćwiczyć po porodzie :) Naprawdę gorąco polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022

Trening personalny outdoor? Z Anią nie ma nudy! Wycisk na możliwym do zrobienia poziomie z ogromną dawką motywacji i uśmiechu, różnorodność treningów dopasowanych do potrzeb osoby trenowanej - a w nagrodę ogromna satysfakcja, endorfiny i jędrniejsze ciało. Tak działają treningi z Anią Sztetner. Ale zanim zaczniesz - najpierw jest długa rozmowa, aby poznać Twoją historię i Twoje oczekiwania. I o to właśnie chodzi w treningu indywidualnym! A jeśli chcesz więcej - Ania organizuje babskie wypady fitnessowe kilka razy w roku. Nad morzem, nad jeziorem - naładujesz bateryjki przez weekend i trochę się poruszasz. Byłam już kilka razy i nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu!

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Agata
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Z Anią zaczęłam ćwiczyć jesienią, chcąc przygotować się do wyjazdu na narty. Minął prawie rok, a my wciąż razem - ćwiczymy, spacerujemy, rozmawiamy Ania potrafi mnie (osobę mało sportową:) zmotywować do treningów przy każdej pogodzie . Kiedy trzeba, dociśnie, w przypadku gorszego dnia da wsparcie. Efekty - lepsze samopoczucie i kondycja, spadek wagi, fajniejsza sylwetka. Ania skupia wokół siebie super dziewczyny :) . Na organizowanych przez nią cyklicznych wyjazdach jest rewelacyjnie !!! We wrześniu jadę na mój trzeci, tym razem tenisowy weekend. Polecam

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magda
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Z Anią zaczęłam ćwiczyć w 3 miesiącu ciąży aby przygotować sie do porodu. Polecam każdemu! Dzięki Ani i jej wiedzy jak prowadzić kobiety w ciąży, do samego końca ćwiczyłyśmy (tj tydzień przed porodem) -czułam się świetnie, pełna energii. Bardzo szybko doszłam do siebie ( poród przez cc) głównie dzięki ćwiczeniom z Anią. Wrocilam do ćwiczeń 8 tyg po porodzie, super było to że mogłam z mala przychodzić na treningi:) mala spala smacznie w wozku a my działaliśmy! Bonusem ogromny jest fakt, że Anią sama jest mama i ma ogrom wiedzy i złotych rad-za które jestem bardzo wdzięczna! Goraco polecam!!_

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

fachowiec , kobieta, przyjaciółka, powierniczka i świetna trenerka w jednym :)

w kategorii

Trener personalny

5.5
 • oferta:
  5
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Asia Fornalska
Termin skorzystania z usługi: luty 2020

Polecam wszystkim treningi z Anią Sztetner. Ania to profesjonalistka w każdym calu, proponuje urozmaicone treningi przykładając zawsze ogromną uwagę do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, a opieka nad podopiecznym nie kończy się wraz z końcem treningu. Potrafi zmotywować każdego do ćwiczeń, dostosowując ich poziom do indywidualnych podtrzeb podopiecznych.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
 

Z Anią trenuję od początku tego roku, dwa/trzy razy w tygodniu i efekty widać gołym okiem. Z wiecznie zmęczonej i mało zmotywowanej do ćwiczeń osoby zmieniłam się w taką, która bardzo lubi ruch na świeżym powietrzu, a im trudniejsze ćwiczenia tym lepiej. I to jest całkowicie zasługa Ani, to ona mnie motywuje, wspiera w walce o zdrowie i lepszą sylwetkę, daje mnóstwo wskazówek. Treningi to czysta przyjemność, śmiech i mnóstwo pozytywnej energii. Z całego serca polecam :)

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
 

Z Anią trenuję już prawie rok. Szukałam zajęć na świeżym powietrzu i okazało się, że można ćwiczyć nawet gdy na dworze jest zimno i mało przyjemnie i kiedy samemu nie wpadłoby się na pomysł wyjścia z domu, a co dopiero jeszcze ćwiczenia. Ania jest profesjonalistką i to czuć w każdym aspekcie jej działań. Zanim zacznie treningi, robi pełen wywiad czego jej klientka potrzebuje, bierze pod uwagę czynniki zdrowotne i możliwości ćwiczącego. Przede wszystkim sama dużo daje od siebie, czym motywuje i przekonuje. Po prostu jest prawdziwa w tym, co robi. Czuję, że moja forma i ogólne samopoczucie polepszyło się. Cieszę się, że na siebie trafiłyśmy. Wcześniej ćwiczyłam z trenerem na siłowni, ale dopiero z Anią czuję, że otrzymuję 100% uwagi i ćwiczenia ułożone pode mnie.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Nina
 

Jako trenerka personalna jest niezastąpiona, potrafi zmotywować, podbudować i dostosować trening do odpowiedniego poziomu ćwiczącego. Zawsze zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, koryguje i wyczerpująco tłumaczy każde z czynności. Jako matka w pełni rozumie potrzeby innych kobiet: od tych przyziemnych do tych poważnych na podłożu medycznym. Ponadto monitoruje mnie nie tylko podczas godzinnych zajęć, ale i poza nimi upewniając się, że nie mam problemów po ćwiczeniach. Mając ją za trenera wiem, że jestem w dobrych rękach - prezentuje sobą pełny profesjonalizm.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna
 

No cóż... za każdym razem "potrafi mnie rozbudzić", pobudzić do działania i nawet jak mam gorszy dzień - nie odpuszcza, "ma tę moc", plan, działanie, wiedzę. Wszystko to co potrzebne profesjonalnej trenerce.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Emilia
 

Treningi przebiegają w miłej atmosferze, bez monotonii, dostosowane do indywidualnych warunków fizycznych. Ania zawsze uśmiechnięta, na czas i przygotowana. Polecam każdemu spotkania z korzyścią dla zdrowia i samopoczucia

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ola
 

Polecam Anię, bardzo! Moja walka o piękną sylwetkę trwa już od kilku lat. Wiele razy próbowałam podjąć aktywność fizyczną różnego rodzaju. Bieganie, basen, siłownia i wiele innych. Jednak zawsze moje wysiłki kończyły się po miesiącu, gdy zrezygnowana brakiem efektów odpuszczałam. Dlatego w końcu zdecydowałam się na trenera i wybór na szczęście padł na Anię. Ufam jej, bo ma bardzo dużą wiedzę na temat budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała oraz wieloletnie doświadczenie w sporcie. Treningi z Anią są różnorodne, więc się nie nudzą i szybko mijają. Oczywiście są też bardzo ciężkie (ale spokojnie, Ania dopasowuje intensywność do indywidualnych możliwości), dlatego lubię zaczynać dzień treningiem o 6 rano - dobry humor do końca dnia gwarantowany. Z Anią trenuję już prawie 4 miesiące i zaczynam widzieć pierwsze efekty, co daje mi chęć do dalszego działania. Ania poza tym, że daje mi motywację to jest świetną osobą, z którą lubię spędzać czas na treningu. Zniesie też twoje załamania nerwowe, fochy i brak chęci, sprawdziłam to. :)

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Angelika
 

Profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdego człowieka (a nie klienta). Treningi są urozmaicone, ze świetną atmosferą, a Ania jak mało kto potrafi zmotywować do tego, żeby dać z siebie więcej. Polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  -
 • ocena ogólna:
  6
Magda
 

Jeśli boicie się zacząc albo brak Wam motywacji to trafiliście do odpowiedniej osoby.Ania jest świetna bo lubi to co robi.Rzetelna,pomyslowa ,kontaktowa I profesjonalna.Polecam,polecam,polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
 

Zróżnicowane treningi Ania dla każdego coś wykombinuje, pełna pomysłów trenerka śmiało polecam

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Lena
 

Swietna atmosfera i muzyka na zajeciech! genialna energia! Ania potrafi swietnie zmotywowac do treningow! Polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika
 

Szukałam, czytałam, dopytywałam... i zdecydowałam się na treningi z Anią

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Karolina
 

Zdecydowanie Aniaaaa :-)!!! Osób zajmujących się treningiem w sposób profesjonalny jest niewiele. Rzetelna wiedza podparta ogromnym doświadczeniem, pasja i pozytywna energia !!!! Różnorodność treningów! Nie ma nudy :-) oj nie :-) U Ani znalazłam wszystko. Treningi z nia to praca przynosząca efekty i cudowne odreagowanie od codziennych problemów. Gorąco polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
 

Ania jest moją trzecią trenerką odkąd próbuje wrócić do formy po dwóch ciążach... Ale na pewno jest ostatnią! Odnoszę wrażenie, że treningi są dostosowane nie tylko do moich umiejętności ale także do mojego nastroju. Wie kiedy przycisnąć a kiedy odpuścić. Jakby czytała mi w myślach :))) Osobiście polecam bardzo!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Iwona Melzacka
 

Super trenerka z mega doświadczeniem. Świetnie motywuje i prowadzi treningi .Polecam z całego serca

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  5