Oceny (86)

Zadowolony klient
Termin usługi: 23-11-2016

Pan Patryk w ciągu kilku minut poradził sobie z blokadą, której nie usunęły wcześniej dwa inne gdańskie serwisy (w tym jeden również z samymi szóstkami). Pan Patryk to nie tylko świetny fachowiec, ale pasjonat i wyjątkowo życzliwy człowiek. Gorąco polecam.

Serwis komputerów

6.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2016

Polecam, szybka i profesjonalna realizacja :-)

Projektowanie stron www

6.0
Tomasz
Termin usługi: 21.09.2016

Ludzie ! Przez 16 lat miałem różnych - jeśli zachodziła taka potrzeba - "speców" od komputera, ale teraz to co potrafi, jaką ma wiedzę i jakie podejście do klienta Pan Patryk Kloz to to się nie mieści w głowie - super fachowiec o dużej wiedzy i co najważniejsze człowiek, który ma kapitalne podejście do klienta. Nic więcej nie powiem, przekonajcie się sami a nie uwierzycie jak Wasz komputer może funkcjonować ! Następny krok u Pana Patryka to stworzenie strony internetowej ;)

Serwis komputerów

6.0
Anna
Termin usługi: 29-07-2016

Korzystałam z usług firmy VanFisk po raz pierwszy i jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości pomocy i profesjonalizmu pana Patryka. Gorąco polecam wszystkim kto ma problem z komputerem

Serwis komputerów

6.0
natalia
Termin usługi: 1-3 dni

Szybka pomoc, profesjonalizm w pełnej krasie, coś naknocisz - oni szybko naprawią.Jestem bardzo zadowolona z "czyszczenia" swojego laptopa.Dawno tak nie "śmigał" :P

Serwis komputerów

6.0
Kamil Lewandowski
Termin usługi: 2015-06-22

Korzystałem z usługi optymalizacji laptopa, co zostało wykonane w terminie, a przede wszystkim sprawnie i porządnie. Komputer odebrałem czysty zarówno wirtualnie, jak i fizycznie- jak ze sklepu. Po ponad pół roku z własnej winy komputer został zaśmiecony. Pan Patryk przy okazji naprawienia innej usterki przywrócił również sprawne działanie komputera w ramach zapłaty za poprzednią usługę i to w dodatku zdalnie bez konieczności zanoszenia nigdzie laptopa. Tak się buduje dobrą markę.

Serwis komputerów

6.0
Renia
Termin usługi: 5.05.2016

Kolejny raz miałam okazję korzystać z usług VanFisk. Za pierwszym razem mój komputer został uratowany, odzyskałam większość danych. Za drugim razem zgłosiłam się z telefonem. Oba sprzęty działają niezawodnie. Obsługa była szybka i profesjonalna. Dodatkowo dowiedziałam się, dlaczego mój komputer i telefon nie działały poprawnie. Dostałam dokładne instrukcje jak mam postępować, w dodatku przełożone na "mój" język, czyli osoby, dla której świat komputerów to magia :) Bardzo dużym atutem są przyjazne ceny. Z czystym sumieniem polecam. Ja się nie zawiodłam, moi znajomi korzystający z usług VanFisk również :)

Serwis komputerów

6.0
Stefania
Termin usługi: 6.05.2016

Najlepszy fachowiec od komputerów. Zawsze miła i szybka obsługa. Baaaardzo polecam :)

Serwis komputerów

6.0
G.P.
Termin usługi: 4.05.2016

Szybko i co najważniejsze profesjonalnie! Nie pierwszy raz pan Patryk pomógł nam w zakresie informatyki (nawet wtedy, kiedy wydawało się nam, że sytuacja jest fatalna). Z czystym sumieniem polecam usługi tej firmy i z całego serca dziękuję za pomoc!

Serwis komputerów

6.0
Dorota
Termin usługi: 2015/2016

Wszystkie komputery w firmie działają niesamowicie szybko i nie ma z nimi żadnych problemów po optymalizacji firmy VanFisk. W razie nagłych problemów firma świadczy nam pomoc zdalną, czego nigdy wcześniej nie uświadczyliśmy u innych serwisów. Pan Patryk dość często prowadzi nam doradztwo z zakresu informatyki, a także z zakresu innych technicznych zagadnień, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić wydatki. Polecamy z czystym sumieniem tę firmę!

Obsługa informatyczna firm

6.0
mirek
Termin usługi: luty\\\'2016

Serdecznie polecam ponieważ firma jest super profesjonalna i godna polecenia. Współpracowałem z wieloma formami ale firma van fisk jest the best.

Projektowanie stron www

6.0
Demonik
Termin usługi: 01.03.2016

Nie ma lepszego fachowca. Z komputerem potrafi zrobić wszystko. Mega profesjonalizm. Korzystam z usług Patryka od ładnych kilku lat i za kazdym razem ogarnięte jest wszystko na tip top. Polecam z czystym sumieniem.- S Klasa

Serwis komputerów

6.0
Darek
Termin usługi: 2015-2016rok

Poza firmowymi komputerami z usług VanFisk korzystam przy serwisie domowych laptapów. Po raz pierwszy jestem zadowolony z fachowości i podejscia do klienta. Przy problemach z kompem moge liczyc na zdalne usługi praktycznie całodobowo.

Serwis komputerów

6.0
RAD-STOL Meble na wymiar
Termin usługi: 12-03-2016

Polecamy w 100% !!! Skorzystaliśmy z usług pana Patryka z polecenia. Już po pierwszej rozmowie obdarzyliśmy go pełnym zaufaniem i było warto! Człowiek z ogromną wiedzą, doświadczeniem i pasją. Pełen profesjonalizm. Optymalizacja komputera w mgnieniu oka. Bardzo dziękujemy za szybką i fachową pomoc!

Obsługa informatyczna firm

6.0
Grzegorz
Termin usługi: 15-09-2015

Strona internetowa wykonana bardzo solidnie i profesjonalnie. Wykonane zostały wszelkie założenia projektu. Doradztwo na wysokim poziomie, znajomość obowiązujących zasad i wymogów tworzenia stron (według Google) rewelacyjna. Serwisowanie strony (już około pół roku) i wprowadzanie poprawek trwa bardzo szybko. Dodatkowo miłym atutem była kwestia tworzenia logotypu na zamówienie, a także wydruku wizytówek - firma vanfisk ma wszystkie usługi w jednym miejscu - za to duży plus! Polecam współpracę, firma wiarygodna i ma bardzo dobre ceny w porównaniu do konkurencji.

Projektowanie stron www

6.0
Natalia
 

Bardzo gorąco polecam!!! Jestem pod wrażeniem Pana Patryka pełen profesjonalizm :) Świetny kontakt z klientem,zdalna pomoc,cierpliwość,sumienność,rzetelność.Genialny Informatyk !!! zawsze służy swą POMOCĄ ;)

Obsługa informatyczna firm

6.0
Tomek
Termin usługi: luty

jak w tytule, do tego dodam komunikatywność, kreatywność Pana Patryka, fachowe doradztwo, złapanie w lot nurtu sprawy i realizacja. wszystko w najdokładniejszych szczegółach dopracowane i zrealizowane więc nie pierwszy i nie ostatni raz.

Projektowanie stron www

6.0
Jaro
Termin usługi: 2015-06-25

Bardzo solidna firma!!! Pełen profesjonalizm połączony z ogromną wiedzą!!! POLECAM!!!!!

Projektowanie stron www

6.0
Gosia M
Termin usługi: luty 2016

Pełen profesjonalizm i bardzo duża wiedza. Nie pierwszy i nie ostatni raz skorzystałam z usług Pana Patryka, który jest prawdziwym specjalistą :)

Obsługa informatyczna firm

6.0
Marcin
Termin usługi: 11.2015

Polecam, człowiek zna temat, kreatywny terminowy

Projektowanie stron www

6.0