Oceny (86)

Łukasz
Termin usługi: 25.10.2015

Bardzo gorąco polecam tą firmę!!! Szybko, fachowo, profesjonalnie, tanio! Każda sugestia brana pod uwagę, Pan Patryk dwoi się i troi by klient był jak najbardziej zadowolony. Otwarty umysł i wspaniałe podejście do pracy i klienta. Cóż mogę rzec - ZAWODOSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!! Bardzo dziękuję i na pewno jeszcze nie raz skorzystam:)

Projektowanie stron www

6.0
Teresa
Termin usługi: 2.11.2015

Wyjątkowy profesjonalista.Jestem pod wielkim wrażeniem nad umiejętnościami i szybkością pracy p.Patryka.Zawsze można na niego liczyć..To pasjonat którego wszystkim polecam !

Projektowanie stron www

6.0
Michał
Termin usługi: 2015

Gorąco polecam firmę VanFisk! Dzięki współpracy z panem Patrykiem udało się zrealizować trzy duże projekty. Współpraca układa się bardzo dobrze, ceny konkurencyjne, obsługa na najwyższym poziomie. Dużym plusem jest wsparcie techniczne, które firma VanFisk zapewnia także po ukończeniu projektu.

Projektowanie stron www

5.8
Adam
Termin usługi: 21.06.2015

Polecam usługi firmy VanFisk. Strona internetowa została przygotowana w ekspresowym tempie. Profesjonalnie i tanio!

Projektowanie stron www

6.0
Monika
Termin usługi: 2015

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, jakość na najwyższym poziomie. Bardzo dobra komunikacja oraz otwartość na jakiekolwiek propozycje jak i dostosowywanie się do potrzeb klienta. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie kompleksową obsługę z najwyższej półki.

Projektowanie stron www

6.0
Adrian B
Termin usługi: 2015-04-14

VanFisk - pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań. Nieszablonowe pomysły i propozycje dla klienta i jego firmy. Od początku do końca projekt był prowadzony przez przez Pana Patryka, który potrafi ukierunkować i doradzić niezdecydowanemu klientowi;) Na pewno w przyszłości powrócę z kolejnymi projektami do VanFisk. 100% pozytyw

Projektowanie stron www

6.0