Wróżbita Przemysław

Gdańsk 80-000 (Zapraszamy do gabinetów Gdynia, albo Gdańsk)

Wróżbita Przemysław

Wybierz numer

606-863-086
w...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

O nas

Serdecznie zapraszam do konsultacji, oferuje pomoc, znajduje rozwiązanie w trudnych chwilach, oraz doradzę jak utrzymać i nadać nowe wspaniałe perspektywy chwilom pięknym i radosnym...ze wskazówkami wyroczni jaką jest Tarot, zaproponuje nowe drogi, ścieżki dla Twojego związku,  życia zawodowego, rodzinnego, zdrowia... Odpowiem na wszelkie nurtujące Cię pytania, doradzę, uchylę rąbka tajemnicy którą skrywa jutro. Jeśli wiadomo że wyleje rzeka, możesz postawić tamę, nie obawiaj się więc ... zapytaj ...

Zapraszam gorąco na seanse wróżebne z użyciem kart Tarota. Kartami zajmuje się od wielu lat, ukończyłem rozmaite kursy i szkolenia związane z kartomancją, ezoteryką, historią okultyzmu, duchowości. W ofercie posiadam rozmaite rozkłady dedykowane na analizę wielu sytuacji życiowych związanych z miłością zdrowiem, rodziną, sytuacja finansową, pracą, biznesem.

Podstawowym atrybutem służącym do analizy i pomocy dla moich Klientów są karty tarota, używam jednak również kart Lenormand, Przesłania Aniołów, Cygańskich. W swej pracy wykorzystuje wahadło, wyrocznie słowiańską, pracę z energią, odwołuje się do tradycji duchowej i ezoterycznej naszego kręgu kulturowego, oraz do uniwersalnej opartej na archetypach symboliki widocznej w kartach i wpływającej na nasze życie. Zawsze podczas seansu dla Twego dobra pali się świeca intencyjna.

Prowadzę terapie związane z bezpieczeństwem duchowym, oczyszczaniem, pracą z czakrami.

Przyjmuję w Gdańsku, albo Gdyni, możliwy dojazd do klienta, jednak w dobie pandemii preferuję kontakt zdalny, będący również pełnowartościową formą pomocy i wróżbiarstwa.

Koszt porady to od 200 zł za seans ( do 1 godziny ), w przypadku dojazdu, oraz dłuższych/krótszych sesji/terapii warunki cenowe ustalam zawsze indywidualnie. 

Zapraszam Państwa serdecznie - rezerwacje pod numerem tel 606863086, albo poprzez wiadomość na : wrozbita.przemysław@gmail.com

 

Oceny (11)

Arkadiusz
Termin usługi: styczeń 2024

Polecam usługi Pana Przemka- doskonały, empatyczny wgląd w problem, trafna konsultacja i prognoza- udzielone rady pomogły mi skutecznie zmierzyć się z problemem. Jestem bardzo zadowolony.

Wróżka

6.0
Teresa
Termin usługi: marzec 2024

Jeden z najlepszych wróżbitów w Trójmieście - bardzo wnikliwy i niesamowicie elokwentny! Serdecznie polecam wszystkim użytkownikom portalu!!!

Wróżka

6.0
Anastazja
Termin usługi: kwiecień 2024

Pan Przemysław od pierwszego spotkania oczarował mnie tym, że jest konkretny i mówi wszystko to, co widzi. Nie owija w bawełnę, a co ciekawe, dostrzega także wszelkie szczegóły ukryte w kartach, pozornie sprawy na które nie każdy zwróciłby uwagę. Zamówiłam u niego także rytuały reiki - odczułam zmiany już po 1 zabiegu. Przy okazji to osoba serdeczna, kulturalna i tarotowo wykształcona. Serdecznie polecam

Wróżka

6.0
Ola
Termin usługi: maj 2023

Polecam rozmowe z Przemkiem - prognozy sprawdziły się, były bardzo trafne i dające nadzieje na przyszlosc

Michał
Termin usługi: grudzień 2021

Polecam usługi pana Przemka, korzystałem wraz z żoną z jego usług kilka krotnie w minionym roku, prognoza dotyczącą przyszłości naszej relacji była bardzo trafna, polecamy każdemu kto stoi przed wyzwaniami w swoim związku.Nam położenie kart tarota bardzo pomogło.

Kasia
Termin usługi: luty 2021

Polecam uslugi pana Przemka.Znalazlam sie na rozdrożu, poszukiwalam wyjscia z trudnej sytuacji zawodowej, skorzystałam z porady- pan Przemek rozłozył dla mnie karty tarota- dzis bogatsza o wiedze ktorą mi przekazał czuje sie pewniej i z nadzieją spogladam w przyszłość.

Ewa
Termin usługi: grudzień 2020

Z Przemysławem rozmawiałam przed świętami Bożego Narodzenia.Jestem pod ogromnym wrażeniem, Przemysław dokładnie opisał moje dotychczasowe życie, pochylił się nad przyszłością, jestem pełna siły i radości, wiem co robić.Dziekuje Przemku i polecam Cię każdemu.

K.
Termin usługi: grudzień 2020

Trafiłam do Wróżbity Przemysława po długich poszukiwaniach doradcy duchowego. Muszę przyznać, że głębia i rozeznanie Przemysława w świecie wróżb są wręcz niesamowite. Przemysław bardzo skrupulatnie pochylił się nad moim problemem, analizując kilkukrotnie co Tarot ma do powiedzenia o mym życiu. Wizyta była przepełniona duchem mistycyzmu i magii, a sam Przemysław jawi się jako właściwa osoba na właściwym miejscu. Serdecznie polecam wszystkim!

Arkadiusz
Termin usługi: listopad 2020

Z porady u Przemysława skorzystałem w listopadzie.Niezwykle mila rozmowa, wszechstronną analiza moich problemów,opis teraźniejszości niezwykle trafny i cenne rady na przyszłość.Dzieki poradzie czuje się silniejszy wobec problemów przed którymi stoję.Polecam każdemu kto znajduje się na rozdrożu

Hanna T.
Termin usługi: wrzesień 2020

Wizyta u Wróżbity Przemysława to niesamowite, mistyczne przeżycie... Wróżbita bardzo skrupulatnie analizuje rozkład kart tarota, wnikliwie odpowiadając na wszystkie pytania i przekazując niesamowitą energię. Przemysław bez wątpienia dużo potrafi, wiele widzi, a jego przepowiednie zaczęły się sprawdzać już w przeciągu kilku dni od wizyty... gorąco polecam wszystkim!

Kaja
Termin usługi: wrzesień 2020

Skorzystałam z usług wrożbity Przemysława na początku września, będąc na zakręcie - moim głównym zmartwieniem był brak pracy. Wróżbita powiedział mi, ze mam byc cierpliwa i do konca miesiąca dostanę telefon z firmy do której rekrutowałam już dwa razy. Nie bardzo mu wierzyłam, gdyż długo się nie odzywali- jakie było moje zdziwienie, gdy dostałam telefon i propozycje wspolpracy. Niewiarygodne! Polecam!