ZONDA Aero Ośrodek Szkolenia Lotniczego

i...@zonda.aero pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - ZONDA Aero Gdańsk 4
 

Artykuły o nas

O nas

ZONDA.aero stanowi nie tylko serce pasji lotniczych, lecz także jest renomowaną, certyfikowaną organizacją szkoleń lotniczych, oferującą pełen wachlarz szkoleń samolotowych i śmigłowcowych. Nasza misja to otwieranie drzwi do nieba, zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem, jak i dla doświadczonych pilotów, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności.
Nasza specjalność to szkolenia samolotowe, gdzie zapewniamy zarówno rzetelną teorię, jak i praktyczne kursy, które pozwolą Państwu zdobyć potrzebne umiejętności do wymarzonych licencji i uprawnień. Niezależnie od tego, czy jesteście w fazie eksploracji latania, czy dążycie do zostania zawodowym pilotem, u nas znajdziecie Państwo dokładnie to, czego potrzebujecie. Nasza różnorodna flota maszyn, w tym takie perełki jak Cessna, Pipistrel Virus czy Tecnam, pozwolą Państwu zdobyć cenne doświadczenie i pewność siebie w trakcie lotów.
Nasi doświadczeni instruktorzy to kluczowa siła napędowa naszej organizacji. Z ich ogromnym doświadczeniem w lotnictwie, zarówno samolotowym, jak i śmigłowcowym, przygotowani są, by służyć radą i odpowiedziami na wszystkie Państwa pytania, niezależnie od tego, czy mówią Państwo po angielsku, czy po polsku. Współpracujemy z instruktorami posiadającymi bogate doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i pasji.
Nasza troska o Państwa bezpieczeństwo to priorytet. Flota naszych samolotów jest wyposażona w najnowsze technologie, takie jak glass cockpit (Integrated Flight System) oraz autopilot, zapewniając najwyższy standard szkoleń zgodnie z najnowszymi wytycznymi i normami bezpieczeństwa.
Jeśli marzy się Państwu zdobycie teoretycznej wiedzy w szybki i efektywny sposób, oferujemy autorskie szkolenia distance learning. Dzięki nim mogą Państwo szybko zdobyć niezbędną teorię, która jest kluczowa dla praktycznej części szkoleń i uzyskania licencji. Dla tych, którzy marzą o szlifowaniu umiejętności latania śmigłowcem, mamy także wiele do zaoferowania. Nasze szkolenia śmigłowcowe to pełne kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej, które pozwoli Państwu zdobyć licencję pilota śmigłowca. Bez względu na to, czy kierujecie swoje kroki w stronę lotów śmigłowcem turystycznym, czy aspirujecie do kariery zawodowego pilota śmigłowca, w ZONDA.aero znajdziecie Państwo odpowiednie szkolenie.
Zapraszamy do ZONDA.aero, gdzie spełnianie marzeń o lataniu staje się rzeczywistością!