• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

FAMA Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej (3 opinie)

Tradycyjnie, jak co roku na wiosnę, Trójmiasto zamieni się w studencką stolicę kultury! Od 7 do 11 maja odbędą się przeglądy w ramach Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA. Na trójmiejskich scenach zaprezentują się najzdolniejsi młodzi artyści, wschodzące gwiazdy polskiej estrady. Famę zakończy występ zespołu Strachy na Lachy!

Tegoroczna inauguracja Festiwalu FAMA Trójmiasto odbędzie się już 7 maja w gdyńskim InfoBoxie, gdzie zostanie otwarta wystawa nagrodzonych prac. O godzinie 19:00 w Chwila Moment zagra londyński multiinstrumentalista Benjamin Yellowitz.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


W czwartek 8 maja od godziny 12:00 w Teatrze na Plaży odbędą się przeglądy kabaretów i teatrów. Od godziny 16:00 w ACK Alternator przy ul. Wita Stwosza 58 w Gdańsku wystąpią zakwalifikowane zespoły taneczne, a także zostaną wyświetlone filmy krótkometrażowe.

W piątek odbędzie się pierwsza część przeglądu muzycznego. Od godziny 12:00 w Klubie Buffet w Gdańsku będzie można oglądać występy uczestników.

W sobotę od godziny 10:00 w gdańskim klubie Wydział Remontowy zagrają wybrane zespoły muzyczne oraz wokaliści. Przegląd potrwa do godziny 19:30. O godzinie 20:00 odbędzie się afterparty.

Dodatkowo w sobotę będą miały miejsce liczne warsztaty, m.in. modernizacji mebli, z artystycznego przerabiania ubrań oraz warsztaty fotograficzne.

W niedzielę o godzinie 18:00 w gdyńskim Klubie Muzycznym Ucho nastąpi wręczenie nagród laureatom Festiwalu FAMA Trójmiasto 2014. Od godziny 19:00 zagrają uczestnicy ubiegłorocznej edycji festiwalu, zespół BixBit, następnie zwycięscy FAMA Trójmiasto 2013 - Noxx, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Strachy na Lachy. Bilety na koncert finałowy dostępne są w kasach klubu Ucho, w sklepie muzycznym PULS w Gdyni oraz na stronie Eventim.pl Cena w przedsprzedaży to jedyne 25 zł.

PATRONI HONOROWI: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski, Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski
Rektor Uniwersytetu Gdańskiego, Rektor Akademii Morskiej w Gdyni, Rektor Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku


HARMONOGRAM

7 MAJA / ŚRODA / GDYNIA, INFOBOX
GODZ. 18:00 - INAUGURACJA FESTIWALU FAMA TRÓJMIASTO 2014
WERNISAŻ PRAC
KONCERT BENJAMIN YELLOWITZ
www.facebook.com/events/1474581559441865

8 MAJA / CZWARTEK, SOPOT, TEATR NA PLAŻY

GODZ. 12:00 - 16:00 - PRZEGLĄD KONKURSOWY (KABARET, TEATR)

8 MAJA / CZWARTEK, GDAŃSK, ACK ALTERNATOR
GODZ. 16:00 - PRZEGLĄD KONKURSOWY (FILM, TANIEC)

9 MAJA / PIĄTEK, GDAŃSK, KLUB BUFFET
GODZ. 12:00 - 19:00 - PRZEGLĄD MUZYCZNY

10 MAJA / SOBOTA / GDAŃSK, KLUB WYDZIAŁ REMONTOWY
GODZ. 10:00 - 20:00 - PRZEGLĄD MUZYCZNY
GODZ. 21:00 - AFTERPARTY

11 MAJA / NIEDZIELA / GDYNIA, KLUB MUZYCZNY UCHO

GODZ. 18:00 - FINAŁ FESTIWALU FAMA TRÓJMIASTO, WRĘCZENIE NAGRÓD
GODZ. 19:00 - KONCERT ZESPOŁU BIXBIT (FAMA TRÓJMIASTO 2013)
KONCERT ZESPOŁU NOXX (LAUREACI FAMA TRÓJMIASTO 2013)
GODZ. 21:00 - KONCERT - STRACHY NA LACHY


www.facebook.com/events/247455638793960

Wolontariat! Uwaga!
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda organizacja Festiwalu FAMA i zdobyć profesjonalne doświadczenie, a przy okazji świetnie się bawić, zapraszamy do udziału w wolontariacie. Na wolontariuszy czeka wiele dodatkowych atrakcji i bezpłatne wejściówki na wszystkie festiwalowe imprezy. Chętni również otrzymają referencje.

Jeśli jesteście zainteresowani wolontariatem, wyślijcie e-maila na adres: trojmiasto@zsp.pl, podając: imię i nazwisko, nazwę uczelni, kierunek i rok studiów oraz krótkie uzasadnienie dlaczego chcesz wziąć udział w wolontariacie Festiwalu FAMA Trójmiasto. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji udziela Natasza Kasznia ze Zrzeszenia Studentów Polskich w Trójmieście (tel. kom. 510-613-574)

Przeczytaj także

Opinie (3) 1 zablokowana

 • więcej informacji na www.fama.gdynia.pl/zglos-sie

  źle wpisany link - w adresie zawarliście "na"

  Odpowiedź redakcji:

  Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Link został poprawiony.

  • 0 0

 • !

  Jaki fajny, sympatyczny plakat! Dlaczego niepodpisany?
  Kto zaprojektował, niech się przyzna! :)

  • 1 0

 • dlaczego nie ma nic o tym czy to darmowe imprezy czy biletowane????

  w uchu na koncert główny znalazłem ceny biletów: BILETY 25/28/30 PLN ale pozostałe wydarzenie to zagadka

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.