• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Festiwal Smaków Food Trucków (1 opinia)

Planowany konkurs

Teren Forum Gdańsk już niedługo ponownie wypełni się smakami niemal z całego świata! Sprawdźcie, jakie atrakcje pojawią się na dziedzińcu. 25 i 26 maja Festiwal Smaków Food Trucków zawita do Gdańska, a mobilne restauracje z różnych regionów Polski zaprezentują smaki, które przeniosą Was w kulinarne podróże do Azji, Meksyku, Hiszpanii, Belgii i wielu innych zakątków świata. W menu pojawią się klasyczne dania kuchni meksykańskiej, takie jak soczyste tacos i aromatyczne burrito.


Godziny: sobota 12:00 - 21:00,
niedziela 12:00 - 20:00


Wielbiciele amerykańskiej kuchni znajdą na festiwalu tradycyjne streetfoodowe dania, takie jak soczyste burgery wołowe, rzemieślnicze zapiekanki i chrupiące frytki belgijskie. Nie zabraknie też czegoś na deser. Wśród słodkości królować będą hiszpańskie pączki churros, węgierskie kołacze oraz świeże owoce w czekoladzie. Z nowości pojawi się kebab w wersji na słodko, argentyńskie pierożki empanadas oraz dania kuchni salwadorskiej. Zapowiada się nie lada uczta, dzięki której będzie można udać się w kulinarną podróż i to bez opuszczania festiwalowego terenu.

Pełna lista food trucków prezentowana będzie na stronie wydarzenia: facebook.com/events/7527705017276026

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko świetna okazja do skosztowania kuchni świata, ale i spędzenia miło czasu z rodziną i znajomymi. Gra terenowa to dodatkowa aktywność, w której do wygrania będą atrakcyjne gadżety oraz bony na dania z food trucków. Podczas trwania wydarzenia odbędą się także wybory na najsmaczniejszego food trucka. Głosy zbierane będą do specjalnej skrzyneczki, znajdującej się przy namiocie organizatora. Spośród wszystkich mobilnych restauracji wybrany i nagrodzony zostanie ten, który przypadnie do gustu największej liczbie uczestników. Na terenie festiwalu znajdzie się również strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami, gdzie można będzie odpocząć i cieszyć się atmosferą wydarzenia.

Śledźcie koniecznie wydarzenie na Facebooku: XXV Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku. Tam na bieżąco pojawiać się będą informacje o tym, jakie food trucki zawitają do Gdańska oraz pyszne konkursy.


Partner:
Forum Gdańsk
Browar Amber

Partnerzy medialni:
Trojmiasto.pl
Radio ESKA
www.gdansk.pl
Visit Gdańsk
Prestiż Magazyn Trójmiejski
cze 2

niedziela, godz. 12:00 - 16:00

Rumia, Park Starowiejski
Wstęp wolny
cze 8

sobota, godz. 14:00

Pogórze, Galeria Szperk
Wstęp wolny

Opinie (1) 3 zablokowane

  • zalosne

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.