stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gala Evening Pracodawców Pomorza

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na doroczne spotkanie pomorskiego środowiska gospodarczego pn. Gala Evening "Pracodawców Pomorza", które odbędzie się już 1 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBER EXPO w Gdańsku. Podczas wydarzenia wręczone zostaną m.in. statuetki i wyróżnienia w konkursie "Pomorski Pracodawca Roku 2018", jak również nagrody specjalne, takie jak "Złoty Oxer", "Primum Cooperatio" czy "Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie" i "Negotium Pro Cultura".

 
Wyróżnienia, statuetki i tytuł "Pomorski Pracodawca Roku 2018" otrzymają firmy, które osiągając planowane wyniki ekonomiczno-gospodarcze, przestrzegają zasad odpowiedzialności społecznej przy równoczesnym poszanowaniu reguł etyki zawodowej. Docenione zostaną te firmy, które w swojej działalności kładą nacisk na rozwój i innowacje nie zapominając o pracownikach, systematycznie inwestując w kapitał ludzki. Idei konkursu "Pomorski Pracodawca Roku" przyświecają cele związane z upowszechnianiem dobrych praktyk w gospodarce, przedstawianie korzystnego i pożądanego wizerunku pracodawcy oraz promowanie rozwoju gospodarczego regionu.

Z kolei nagroda gospodarcza "Złoty Oxer" przygotowana została dla właściciela firmy, która powstała po 1989 roku i osiągnęła sukces rynkowy, stając się wizytówką regionu. Natomiast nagrodę "Primum Cooperatio im. Prof. Bolesława Mazurkiewicza" otrzyma naukowiec, który rozumiejąc potrzeby gospodarki w sposób aktywny, swoją twórczą myślą i doświadczeniem wspierał realizację nowatorskich rozwiązań w gospodarce. "Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie" to natomiast nagroda która trafi do rąk przedstawicieli firmy oraz podmiotu ekonomii społecznej zaangażowanych w aktywną działalność z zakresu społecznej odpowiedzialności społecznej. Nie zabraknie również tradycyjnej już statuetki i tytułu "Pracodawca Roku 2018 Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot" dla firmy z obszaru metropolitalnego, która dokonała znaczącego rozwoju w zakresie inwestycji oraz zwiększenia zatrudnienia. Nagrodzony zostanie również przedstawiciel środowiska gospodarczego, który wspierając inicjatywy w kulturze jest przykładem dla całego środowiska gospodarczego. Opuści on wydarzenie ze statuetką "Negotium Pro Cultura", czyli "Biznes dla Kultury".

Podczas Gali pojawi się ponad 700 przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu, parlamentarzystów, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz ze świata kultury i mediów.

Wyjątkowy charakter wydarzenia nadadzą goście specjalni - pianista Leszek Możdżer i saksofonista Przemek Dyakowski, których recitali wysłuchamy tuż po rozpoczęciu Gali.

Za unikalną oprawę muzyczną będą ponadto odpowiedzialni Sergiej Kriuczkow i Riverboat Ramblers Swing Orchestra.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij