iSMA CONTROLLI

iSMA CONTROLLI

Wybierz numer

58 573-12-13
o...@ismacontrolli.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - iSMA CONTROLLI Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - iSMA CONTROLLI Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - iSMA CONTROLLI Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - iSMA CONTROLLI Gdańsk +8 1
 

O nas

Jesteśmy producentem, dostawcą oraz eksporterem zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla automatyki budynkowej. Nasza firma powstała z połączenia polskiej firmy Global Control 5 S.A. oraz włoskiej Controlli S.p.A.
Dzięki wspólnym działaniom oraz integracji zespołów i produktów obu firm pod jedną marką, tworzymy międzynarodowego gracza na rynku automatyki budynkowej - pioniera w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w świecie BMS.

Ten ogromny potencjał wynika z połączenia dwóch różnych firm: włoskiej i polskiej, dojrzałej i młodej, zajmujących się inżynierią mechaniczną i elektroniczną, z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej i dystrybucji.

iSMA CONTROLLI Poland S.A. to tworzony od wielu lat, zespół doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie zajmują się budowaniem systemów BMS.

Siedzibą rejestrową firmy jest Warszawa, natomiast kluczowe działy projektowania, rozwoju produktów oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w Gdańsku.

Nasza firma znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie, w 2019 roku w rankingu Technology Fast 50 Central Europe firmy doradczej Deloitte oraz w 2020 i 2021 roku według rankingu FT1000.

W 2020 roku firma odnotowała obrót w wysokości 5,2 mln euro, a w ciągu 6 lat swojego istnienia jej obroty systematycznie rosły, dzięki czemu zaznaczyła swoją obecność na rynkach międzynarodowych.

NASZE ROZWIĄZANIA

iSMA CONTROLLI Poland S.A. projektuje i produkuje inteligentne systemy zarządzania automatyką. Nasza oferta składa się z oprogramowania, sterowników DDC, sterowników pomieszczeniowych typu fan-coil, modułów WE/WY i urządzeń peryferyjnych takich jak czujniki, przekaźniki itp. Poprzez połączenie innowacyjności, otwartości oraz dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu, cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Produkty iSMA CONTROLLI sprzedawane są poprzez sieć dystrybutorów i partnerów na całym świecie. Blisko 200 000 naszych produktów pracuje w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.
Nasze produkty zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów z branży i otrzymały m.in. nagrody dla Produktu Roku w kategorii Innowacje w konkursie AHR czy dla najlepszego produktu w kategorii IoT Solution of the year w konkursie Control Trends Awards.

POLITYKA ZATRUDNIANIA

Filozofia zatrudnienia w naszej firmie jest bezpośrednio związana z jej kulturą organizacyjną. Budujemy zespoły w oparciu o poszanowanie w relacjach wewnętrznych i zewnętrznych, współpracę, doświadczenie, zaangażowanie oraz wspólne rozwijanie siebie i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy i zatrudniamy osoby o różnym profilu wykształcenia, jednak ze względu na branżę w jakiej działamy, największymi zasobami są przedstawiciele zawodów technicznych, takich jak np.: automatycy, elektronicy, elektroenergetycy, programiści, itp.
Zatrudnieni w naszej firmie mogą rozwijać swoją ścieżkę kariery na takich stanowiskach jak m.in.:
C#.Net Software Developer,  Embedded Software Developer, Inżynier elektronik, Inżynier testów, Project Manager, Product Owner, itp.
Zapraszamy zarówno studentów jak i absolwentów zainteresowanych rozwojem praktycznych umiejętności, chcących również związać swoją przyszłą karierę zawodową z naszą firmą.