Imprezy i wydarzenia

infoShare 2018 (8 opinii)

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
22 - 23 maja 2018
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
50 - 2000 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

infoShare 2018 to 12. edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm.Pamiętacie infoShare 2017? W tym roku będzie jeszcze ciekawiej!

6 000 uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.

W tym roku spodziewamy się rekordowej liczby uczestników. Rośnie znaczenie infoShare w budowaniu relacji i łączeniu przedstawicieli korporacji, inwestorów i startupów. W 2017 roku gościliśmy przedstawicieli ponad 2700 firm i instytucji z 45 krajów działających w obszarze IT, AI i Big Data, e-commerce, reklamy, bankowości i finansów. W tym roku planujemy także obecność około 200 wystawców w przestrzeni EXPO - w tym firm partnerskich i startupów na różnym etapie rozwoju, które pokażą swoje produkty i rozwiązania. - tłumaczy GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE - ORGANIZATORA KONFERENCJI.

Odwiedzają nas przedstawiciele korporacji i funduszy inwestycyjnych, którzy szukają dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych, dostarczanych przez startupy - dodaje.

Wśród partnerów biznesowych poprzedniej edycji znaleźli się między innymi Google, IBM, Microsoft, Samsung, Amazon, Accenture, Bayer, Nordea. W tym roku głównym partnerem wydarzenia po raz kolejny jest Miasto Gdańsk.

Nie czekaj i zarejestruj się TUTAJ

#infoshare
http://infoshare.pl/
https://twitter.com/infosharepl

Informacja o biletach:
"Basic Pass" w cenie 50 zł.
Pakiet zawiera:
- wejście na teren Expo Area
- udział w Before i After Party
- ponad 150 wystąpień (Inspire & Tech & Startup Stages)

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (8)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Pod patronatem