Imprezy i wydarzenia

infoShare 2018 (8 opinii)

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
22 - 23 maja 2018
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
50 - 2000 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

infoShare 2018 to 12. edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm.Pamiętacie infoShare 2017? W tym roku będzie jeszcze ciekawiej!

6 000 uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.

W tym roku spodziewamy się rekordowej liczby uczestników. Rośnie znaczenie infoShare w budowaniu relacji i łączeniu przedstawicieli korporacji, inwestorów i startupów. W 2017 roku gościliśmy przedstawicieli ponad 2700 firm i instytucji z 45 krajów działających w obszarze IT, AI i Big Data, e-commerce, reklamy, bankowości i finansów. W tym roku planujemy także obecność około 200 wystawców w przestrzeni EXPO - w tym firm partnerskich i startupów na różnym etapie rozwoju, które pokażą swoje produkty i rozwiązania. - tłumaczy GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE - ORGANIZATORA KONFERENCJI.

Odwiedzają nas przedstawiciele korporacji i funduszy inwestycyjnych, którzy szukają dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych, dostarczanych przez startupy - dodaje.

Wśród partnerów biznesowych poprzedniej edycji znaleźli się między innymi Google, IBM, Microsoft, Samsung, Amazon, Accenture, Bayer, Nordea. W tym roku głównym partnerem wydarzenia po raz kolejny jest Miasto Gdańsk.

Nie czekaj i zarejestruj się TUTAJ

#infoshare
http://infoshare.pl/
https://twitter.com/infosharepl

Informacja o biletach:
"Basic Pass" w cenie 50 zł.
Pakiet zawiera:
- wejście na teren Expo Area
- udział w Before i After Party
- ponad 150 wystąpień (Inspire & Tech & Startup Stages)

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (8)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Aktualne konkursy

  • Przejdź

   2 podwójne zaproszenia

   kategoria: koncerty

   zakończenie: 17.08 (piątek)