Ewa z Warszawy - ocena (1) Wspaniała restauracja w pięknym miejscu przy samej plaży, ceny jak wiadomo... Ewa z Warszawy Alex - ocena (1) Od teraz robię tylko tam zakupy ! Polecam !!! Alex Filip - ocena (1) Najlepsze Kiełbasy na grilla Filip
Filip - ocena (1) Najlepsze Kiełbasy na grila Filip Dinmuhammad - ocena (1) 15 Rok masstersex Dinmuhammad Helena Leng - ocena (1) Jedzenie poprawne. Obsługa fatalna. Helena Leng Zdzisława - ocena (1) Super jedzenie ,sympatyczna obsługa,pomimo braku rezerwacji zostaliśmy... Zdzisława Aleksandra - ocena (1) Pani Magda jest niesamowitym psychologiem! Jest bardzo empatyczna, cierpliwa... Aleksandra Andrzej - ocena (1) Polecam biuro rachunkowe Księgowość MTR. Prowadzą moją firmę od ponad 8 lat.... Andrzej Michał - ocena (1) Bardzo miła atmosfera ,profesjonalne podejście do pacjenta ,szybko ,terminowo... Michał Agata - ocena (1) Od ponad 2 tygodni użytkuję swój komputer po modernizacji w serwisie ITvip i... Agata Michał - ocena (1) Dokonywałem transakcji kupna mieszkania inwestycyjnego. Pani Kinga jest... Michał Aldona - ocena (1) Gorąco polecam Pan Pawła z Estate. Miałem przyjemność współpracy z Panem... Aldona Patrycja - ocena (1) Profesjonalny przewodnik. Odpowiada bardzo ciekawie o historii Trójmiasta.... Patrycja Martyna i Michał - ocena (1) Bardzo polecamy biuro nieruchomości Domo, a w szczególności współpracę z... Martyna i Michał Asia - ocena (1) Polecam placówkę Affidea Metropolia. Bardzo profesjonalna obsługa... Asia Iza - ocena (1) Super agencja nieruchomości. Wszczególności polecam współpracę z Panią Mają... Iza Надія - ocena (1) Супер, відчула себе оновленою після масажу Надія Mikołaj Knopiński - ocena (1) Fachowa i miła obsługa. Osuszanie wykonane zgonie z ustaleniami. Mikołaj Knopiński Valeriia - ocena (1) Первый раз была на массаже такого типа . Это что то новое невероятное на 1000... Valeriia