stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wirtualny Bieg Świętojański (3 opinie)

Bieg w tradycyjnej formule nie dojdzie w tym roku do skutku. Nie załamujemy jednak rąk i zamiast tego zapraszamy Was do udziału w Wirtualnym Biegu Świętojańskim, który każdy może przebiec we własnym zakresie w dniach 26-28 czerwca br.

Rejestracja do startu odbywa się na platformie SlotMarket.pl, a pakiet startowy będzie obejmował numer startowy do wydrukowania oraz oficjalny medal, który zostanie wysłany na podany przez zawodnika adres na koszt organizatora. Co więcej przygotowujemy dla Was interaktywną aplikację, która umożliwia zintegrowanie ze wszystkimi najpopularniejszymi zegarkami sportowymi oraz aplikacjami dla biegaczy. Dzięki temu szybko i na bieżąco będziecie mogli śledzić, i porównywać swoje osiągnięcia z wyniki innych uczestników biegu.

RejestracjaUczestnicy biegu wirtualnego otrzymają także wszystkie pozostałe benefity oferowane w ramach cyklu Grand Prix Gdyni 2020, w tym punkty do programu lojalnościowego. Medal będzie taki sam, jak planowaliśmy od początku, czyli będzie pasował do kolekcji medali dla posiadaczy karnetu Grand Prix Gdyni 2020. Więcej informacji o Wirtualnym Biegu Świętojańskim znajdziecie w Regulaminie.

Bieg Niepodległości

W chwili obecnej, termin (8 listopada 2020) i formuła biegu nie ulegają zmianie. Liczymy, że w listopadzie będziemy mogli już biegać po ulicach Gdyni. Być może z ograniczoną liczbą uczestników, zapewne z dodatkowymi procedurami bezpieczeństwa, ale jednak! Jeśli niestety nadal nie będzie to możliwe, ten bieg również zostanie przeformatowany na bieg wirtualny.

Bieg Europejski

Nowy termin (29 listopada 2020) i formuła biegu pozostają bez zmian. Podobnie jak przy Biegu Niepodległości, liczymy, że spotkamy się już wówczas na gdyńskich ulicach. Jeżeli nie będzie to możliwe, zorganizujemy bieg wirtualny. Pakiet startowy każdego z biegów wirtualnych będzie obejmował numer startowy do wydrukowania, medal wysyłany na koszt organizatora oraz pozostałe benefity, jak punkty do programu lojalnościowego.

Co jeśli masz wykupiony karnet, ale nie planujesz startować w biegu (biegach) wirtualnym?

Zarówno w przypadku Wirtualnego Biegu Świętojańskiego, jak i - potencjalnie - w przypadku kolejnych dwóch biegów, które mogą odbyć się w formule wirtualnej, posiadacze karnetów na cały cykl Grand Prix Gdyni 2020 zostaną automatycznie "zarejestrowani" na bieg wirtualny. Każdy może jednak zrezygnować ze startu, informując nas o tym wysyłając maila na adres info@gpxgdynia.pl. W każdym przypadku, jeżeli dany bieg zostanie przeformatowany na rywalizację wirtualną, a zawodnik nie chce brać udziału w takiej formule, otrzyma voucher w wysokości 50 zł do zrealizowania podczas przyszłorocznego Grand Prix Gdyni. W ten sposób, żadna wpłacona kwota nie przepadnie.

Co z piątym elementem medalu?

Jak wiecie, nasi karnetowicze otrzymują w tym roku "piąty medal", pozwalający połączyć 4 medale z poszczególnych biegów w jedną całość. Ten piąty element, zostanie Wam wysłany razem z medalem za Wirtualny Bieg Świętojański.

Liczymy, że ten plan działań odpowie na oczekiwania większości z Was - zarówno posiadaczy karnetów, jak i osób, które planowały starty w pojedynczych biegach. Ze swojej strony gorąco zachęcamy do spróbowania rywalizacji w ramach Wirtualnego Biegu Świętojańskiego. Pozytywne emocje gwarantowane!

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji pod adresem info@gpxgdynia.pl. Głęboko wierzymy, że w licznym gronie spotkamy się w świecie wirtualnym, a pod koniec tego roku ze zdwojoną siłą i motywacją powrócimy do biegania po gdyńskich ulicach.

Życzymy Wam dużo zdrowia i energii do działania!

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Dla kasy - nie odpuszczą nawet w czasie pandemi!

  za co te wpisowe? będą dawać koszulki?

  • 4 0

 • Wirtualny bieg za 50zl

  Ci co wplacili wczesniej mają wybór, mogą dostac voucher, to jest OK
  Ale czemu "nowi" mają placic 50zł?

  • 2 0

 • Skąd ta cena

  Brałem udział w tych biegach wielokrotnie. Niemniej za taką cenę nie widzę powodu by chcieć się zapisać na bieg wirtualny. Organizator w tym wariancie oferuje jedynie medal za udział wysyłany pocztą nic ponadto cena zaś pozostaje bez zmian która i tak jest wysoka w porównaniu z biegami z zeszłego roku.

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

31.07 g.16.00
ROW Rybnik
31.07 g.20.30
Zagłębie Sosnowiec
02.08 g.18.00
Wisła Płock
07.08 g.20.30
Chrobry Głogów
08.08 g.20.00
Śląsk Wrocław
24.07 g.17.30
Jagiellonia Białystok
18.07 g.16.30
Aforti Start Gniezno
05.07 g.20.15
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
04.07 g.15.00
Master Pharm Łódź
26.06 g.16.00
Radunia Stężyca