Dziki na Chłopskiej
Strach wyjść z domu. Parę minut wcześniej chodził przed klatką, strach wyjść z domu. Przecież nigdy nie wiadomo co temu dzikusowi strzeli do łba ?
-
Lubię to 1
-
Super 8
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 13
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr 8
- Wszystkie 33
Opinie (15) 2 zablokowane
-
2026-05-10 15:26
Trzeba było go wpuścić na klatkę. (2)
Może by jakieś służby zareagowały.
- 25 9
-
2026-05-10 18:43
Próbowałem, ale nie chciał wejść. (1)
Chyba wyczuł podstęp
- 2 0
-
2026-05-10 19:04
Następnym razem zachęć jedzeniem jak większość ludzi...
- 0 0
-
2026-05-10 15:28
(2)
Dziki w mieście chodzą już z taką pewnością siebie
jakby to ludzie byli u nich na osiedlu- 19 15
-
2026-05-10 15:58
Czują się tak jak ty na raporcie. (1)
- 10 0
-
2026-05-10 16:43
To prawda tylko że dziki oswoili ludzie podrzucając żarcie a one już innego środowiska nie znają. Mało z tego po lasach w każdą dziurę wchodzą ludzie z biegającymi luzem psami.
- 10 0
-
2026-05-10 15:33
Co mamy z tym zrobić?
Jak próbowali odstrzelać to geniusze "myśliwi" amatorzy broni palnej mimo zakazu strzelali miedzy blokami I musieli ich szybko wycofać bo by ktoś jeszcze dostał.
Zatruć nie można bo piesek I kotek zje, co nam zostało? Można nie dokarmiać, nie wyrzucać jedzenia byle gdzie, ale powodzenia z namawianiem polaka (specjalnie małą literą) do nie śmiecenia.
Jakby była kampania społeczna o nie dokarkianiu dzików to by się od razu znaleźli "wolnościowcy" co by specjalnie wyrzucali hot dogi w krzaki żeby coś udowodnić, tak samo jak teraz są ludzie którzy specjalnie zgniatają puszki i butelki żeby nie można było ich zwrócić. Taki mamy klimat.- 7 7
-
2026-05-10 15:45
Rzucacie im z okien jedzenie to przychodza
- 9 0
-
2026-05-10 15:46
Przecież te dziki przytulać mozna takie potulne są
- 10 2
-
2026-05-10 16:03
Opinia
Dzik jest dziki nie karm dzika
- 5 0
-
2026-05-10 16:03
Opinia
Dzik atakuje Odyniec Pawlak nie bójcie się
- 3 0
-
2026-05-10 16:22
Ależ tchorzliwy
- 5 0
-
2026-05-10 16:45
Widać podkarmiasz, skoro idzie pod balkon.
- 3 0
-
2026-05-10 17:32
Odstrzał w centrum miasta?
Niezle
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.