15:23 10 maja
Czytelnik
Na mieście

Dziki na Chłopskiej

Przeczytane
Pod balkonem dziś rano taki bydlak koczował. Kiedy w końcu je odstrzelą ?
Strach wyjść z domu. Parę minut wcześniej chodził przed klatką, strach wyjść z domu. Przecież nigdy nie wiadomo co temu dzikusowi strzeli do łba ?
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 8
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 13
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 8
  • Wszystkie 33

Opinie (15) 2 zablokowane

  • Trzeba było go wpuścić na klatkę. (2)

    Może by jakieś służby zareagowały.

    • 25 9

    • Próbowałem, ale nie chciał wejść. (1)

      Chyba wyczuł podstęp

      • 2 0

      • Następnym razem zachęć jedzeniem jak większość ludzi...

        • 0 0

  • (2)

    Dziki w mieście chodzą już z taką pewnością siebie
    jakby to ludzie byli u nich na osiedlu

    • 19 15

    • Czują się tak jak ty na raporcie. (1)

      • 10 0

      • To prawda tylko że dziki oswoili ludzie podrzucając żarcie a one już innego środowiska nie znają. Mało z tego po lasach w każdą dziurę wchodzą ludzie z biegającymi luzem psami.

        • 10 0

  • Co mamy z tym zrobić?

    Jak próbowali odstrzelać to geniusze "myśliwi" amatorzy broni palnej mimo zakazu strzelali miedzy blokami I musieli ich szybko wycofać bo by ktoś jeszcze dostał.
    Zatruć nie można bo piesek I kotek zje, co nam zostało? Można nie dokarmiać, nie wyrzucać jedzenia byle gdzie, ale powodzenia z namawianiem polaka (specjalnie małą literą) do nie śmiecenia.
    Jakby była kampania społeczna o nie dokarkianiu dzików to by się od razu znaleźli "wolnościowcy" co by specjalnie wyrzucali hot dogi w krzaki żeby coś udowodnić, tak samo jak teraz są ludzie którzy specjalnie zgniatają puszki i butelki żeby nie można było ich zwrócić. Taki mamy klimat.

    • 7 7

  • Rzucacie im z okien jedzenie to przychodza

    • 9 0

  • Przecież te dziki przytulać mozna takie potulne są

    • 10 2

  • Opinia

    Dzik jest dziki nie karm dzika

    • 5 0

  • Opinia

    Dzik atakuje Odyniec Pawlak nie bójcie się

    • 3 0

  • Ależ tchorzliwy

    • 5 0

  • Widać podkarmiasz, skoro idzie pod balkon.

    • 3 0

  • Odstrzał w centrum miasta?

    Niezle

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport