stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Noc Sylwestrowa (29 opinii)

Sylwester pod gołym niebem

  • wtorek, 31 grudnia 2019
  • Park Oruński, Jar Wilanowski, Hala Olivia, Targ Węglowy, Długie Ogrody
  • wstęp wolny

Vox, Happysad, Kalwi &Remi, Nocny Kochanek, Zakopower oraz Roksana Wegiel - spędź sylwester przy muzyce, jaką lubisz. W tym roku miejskie koncerty sylwestrowe odbędą się w sześciu lokalizacjach! Możesz bawić się w parku Oruńskim, Jarze Wilanowskim, na molo w Brzeźnie, przy Hali Olivia, Targu Węglowym lub na Długich Ogrodach!

Każda z sylwestrowych dzielnic będzie charakteryzowała się inną tematyką muzyczną. Charakterem miasta stają się dzielnice, dlatego sentymentalny park Oruński z amfiteatrem przywita Nowy Rok przy polskich hitach zespołu Vox, kolorowy Chełm w Jarze Wilanowskim będzie się bawił z zespołem Happysad, elektryzujące Brzeźno powita Nowy Rok na molo przy muzyce duetu Kalwi & Remi, rockowa Oliwa rozgrzeje nas wspólnie z Nocnym Kochankiem przy Hali Olivia, natomiast koncert główny odbędzie się w tym roku przy Długich Ogrodach, gdzie folkowo pożegnamy stary rok wraz z zespołem Zakopower!

Rodzinny TARG WĘGLOWY godz. 17:30
Roksana Węgiel

Folkowe Śródmieście ul. DŁUGIE OGRODY godz. 22:30
Zakopower

Sentymentalny PARK ORUŃSKI godz. 22:30
VOX

Rockowa OLIWA parking Hali Olivia godz. 22:30
Nocny Kochanek

Elektryzujące MOLO W BRZEŹNIE godz. 22:30
Kalwi & Remi

Kolorowy Jar Wilanowski CHEŁM godz. 22:30
HappysadZ kolei gwiazdą Sylwestra dla dzieci i młodzieży będzie Roksana Węgiel. Impreza dla najmłodszych odbędzie się na Targu Węglowym (teren Jarmarku Bożonarodzeniowego) i rusza wcześniej, bo o 17.30.

Przeczytaj także

Opinie (29) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.