Małe manule w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym
1316 wyświetleń 30 maja 2025 (28 opinii)W Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym radosna niespodzianka. 11 kwietnia na świat przyszły małe manule. Choć na razie pozostają poza zasięgiem wzroku zwiedzających, ich rozwój można śledzić w mediach społecznościowych zoo.
Więcej na ten temat
Opinie (28) 1 zablokowana
-
2025-05-30 22:52
Opinia wyróżniona
Małe to słodkie. (2)
Jak dorosną to pokażą pazurki.
- 4 9
-
2025-05-31 07:43
Każdy kot zachowuje sie tak samo. (1)
- 0 1
-
2025-06-02 14:33
w pewnym sensie tak
ale generalnie to każdy ma inny charakter. Jeden daje się nosić, inny nie pozwoli do siebie podejść i od razu ucieka, a jeszcze inny noszenia nie lubi, ale szybko wybacza i nie ucieka jak się go postawi na ziemii. Miałem w życiu na przestrzeni ostatnich 22 lat 6 kotów. Nadal mam 2 z nich. Jedyne co miały ze sobą wspólnego to ciekawość i chęć zabaw. Tak to zupełnie inne charaktery.
- 1 0
-
2025-05-31 08:26
Opinia wyróżniona
Pozytywna informacja
Trochę odskoczni od tego codziennego syfu...
- 18 0
-
2025-05-31 07:55
Opinia wyróżniona
Fajne kluski :-D
- 20 0
-
2025-05-30 19:01
Mogę jednego zatrzymać? (1)
- 3 9
-
2025-05-31 04:05
nie
- 1 1
-
2025-05-30 22:52
Opinia wyróżniona
Małe to słodkie. (2)
Jak dorosną to pokażą pazurki.
- 4 9
-
2025-05-31 07:43
Każdy kot zachowuje sie tak samo. (1)
- 0 1
-
2025-06-02 14:33
w pewnym sensie tak
ale generalnie to każdy ma inny charakter. Jeden daje się nosić, inny nie pozwoli do siebie podejść i od razu ucieka, a jeszcze inny noszenia nie lubi, ale szybko wybacza i nie ucieka jak się go postawi na ziemii. Miałem w życiu na przestrzeni ostatnich 22 lat 6 kotów. Nadal mam 2 z nich. Jedyne co miały ze sobą wspólnego to ciekawość i chęć zabaw. Tak to zupełnie inne charaktery.
- 1 0
-
2025-05-30 22:55
Manule nie istnieją, tylko piszą że je maja! Ile razy byłem w ZOO tak ich nie było! (1)
To spisek!
- 3 14
-
2025-05-30 23:16
A ja widziałam je kilka lat temu, właśnie w ZOO w Oliwie
- 0 0
-
2025-05-31 07:08
Moja córka (kociara) ma książeczkę z różnymi gatunkami kotów (4)
I na tego mówi "gruby kotek manul" :)
- 12 0
-
2025-05-31 12:20
One nie są grube, tylko puszyste (3)
- 4 0
-
2025-05-31 23:51
Kobiety także nazywamy puszystymi a nie grubymi. (2)
- 1 0
-
2025-06-02 14:28
chude inaczej (1)
- 0 0
-
2025-06-03 07:36
Lepiej bujac sie na falach niz rozbijac o skaly.
- 0 0
-
2025-05-31 07:41
Warto dodać że w jakimś stopniu można oswoić Lwa Tygrysa ale nie Pallasa
- 7 2
-
2025-05-31 07:42
Ankieta powinna zawierać także tych którzy kochają obydwa zwierzaki. (3)
- 33 1
-
2025-05-31 10:19
Nie oczekujmy od ankiety na tym portalu, że będzie zawierała wszystkie możliwe odpowiedzi. (2)
Ankiety mają dzielić.
- 3 1
-
2025-05-31 23:52
Dlatego ty nie wiesz po co sa ankiety. (1)
- 0 3
-
2025-06-02 14:36
wie, tu są do tego żeby ci się wydawało że jesteś ważnym klientem i myślał że kogoś obchodzi twoje zdanie
Taka ankieta trafia i tak na cyfrowy śmietnik
- 1 0
-
2025-05-31 07:55
Opinia wyróżniona
Fajne kluski :-D
- 20 0
-
2025-05-31 08:26
Opinia wyróżniona
Pozytywna informacja
Trochę odskoczni od tego codziennego syfu...
- 18 0
-
2025-05-31 10:14
Czemu taki tytuł? Czyli, że duże też się rodzą?
- 2 2
-
2025-05-31 10:25
"Dostępność" manuli (2)
Manule nie są dostępne dla zwiedzających? A będą dostępne? Do pogładzenia, do nakarmienia, do wzięcia na ręce? Cóż za niefortunne sformułowanie!
- 1 7
-
2025-05-31 14:54
Nie ma dostępu do manuli.
- 1 0
-
2025-06-02 14:38
są dostępni, na Oruni na Równej 12 obok szkoły
teraz im wyremontowano nawet noclegownię
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.