Fakty i opinie

Bardzo wolny czwartek. Zatory na A1 i obwodnicy

Najbardziej zakorkowane w czwartek miejsce w Trójmieście: zjazd z obwodnicy w Chyloni. Utrudnienia trwają tu przez cały dzień.
Najbardziej zakorkowane w czwartek miejsce w Trójmieście: zjazd z obwodnicy w Chyloni. Utrudnienia trwają tu przez cały dzień. fot. Trojmiasto.pl

Czwartek minął pod znakiem korków. Na szczęście nie na ulicach Trójmiasta, ale na drogach wokół aglomeracji. Najbardziej zatkane miejsca: bramki na A1 w Rusocinie, zjazd z obwodnicy na Chyloni, droga na Hel.O wszystkich ważnych zdarzeniach na drodze przez cały dzień informowaliśmy w Raporcie Drogowym.

Pierwsze sygnały o zatykającej się obwodnicy dotarły do nas jeszcze przed południem. Po godz. 10 pan Artur informował korek na obwodnicy w Chyloni liczy już 1,5 km. Dalej nie było lepiej: droga na półwysep była zakorkowana od Redy (przy Lidlu) do Rekowa Górnego.

Gigantyczny korek na wylocie z Obwodnicy tuż po południuO długim korku w Chyloni, który sięgał niemal do wjazdu na estakadę Kwiatkowskiego, pisał pan Jarosław. Pierwszy powód zatoru: najpierw sznur aut, które z centralnej i południowej części kraju zmierzały nad morze. Drugi: stłuczka, do której doszło koło godz. 14.

Wypadek na zjeździe z obwodnicy w ChyloniRównocześnie zaczęły do nas spływać informacje o korki przed bramkami na autostradzie w Rusocinie. Powód dokładnie ten sam: wzmożony ruch na początek długiego weekendu.

Na Karwinach procesja akurat nie utrudniała ruchu kierowcomW Trójmieście były problemy z niektórymi ulicami tylko do południa. Powód: procesje organizowane z okazji Bożego Ciała.

Ogromny korek na zjeździe z obwodnicy po godz. 17Natomiast na zjedzie z obwodnicy w Chyloni korek utrzymywał się co najmniej do godz. 17. Wtedy o kilkukilometrowym zatorze informował nas pan Michał.

Opinie (132) 4 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.