• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Błogosławieni w Ergo Arenie. Samochodem lepiej nie jechać

Ewelina Oleksy
14 kwietnia 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (703)
Dominikanin, o. Adam Szustak będzie jednym z prowadzących spotkanie Błogosławieni.
Dominikanin, o. Adam Szustak będzie jednym z prowadzących spotkanie Błogosławieni.

Kilkanaście tysięcy osób ma wziąć udział w kaznodziejsko-wielbieniowym spotkaniu BłogosławieniErgo ArenieMapka, które odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia. Z tego powodu mogą pojawić się w okolicy utrudnienia w ruchu i problemy z parkowaniem, dlatego samochodem lepiej na miejsce nie jechać.Bierzesz udział w wydarzeniach o charakterze religijnym, które odbywają się poza kościołem?

Duże spotkanie religijne w Ergo Arenie poprowadzą dominikanie - o. Adam Szustak OP i o. Tomasz Nowak OP.

Błogosławieni w Ero Arenie w sobotę- Nazwaliśmy je Błogosławieni, gdyż jesteśmy przekonani, że rozrzutna miłość naszego Ojca będzie się na nas obficie wylewała i sprawi w nas prawdziwie błogosławione owoce. Spotkamy się tuż po Wielkanocy w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, czyli w najlepszym możliwym czasie - informują organizatorzy.

IMPREZY I WYDARZENIA Sprawdź, co jeszcze dzieje się w ten weekend w Trójmieście

mar 2
Tre Voci.PL
Kup bilet
mar 2
Dr Misio
Kup bilet


Głoszone kazania przeplatane będą modlitwą i muzyką. Wstęp na wydarzenie kosztuje 55 zł. Ale jego uczestnicy mogą też wybrać opcję z dodatkową cegiełką, czyli zapłacić więcej: od 75 do 500 zł. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży.

Samochodem lepiej nie jechaćNa wydarzeniu spodziewana jest kilkunastotysięczna publiczność, dlatego operator Ergo Areny zachęca do dojazdu na miejsce nie samochodem, a komunikacją miejską, rowerem lub hulajnogą, a także do tego, by dotrzeć do hali z wyprzedzeniem.

Występować bowiem mogą utrudnienia w ruchu - tym bardziej że na głównej ulicy Sopotu, czyli al. Niepodległości, od piątku będzie zwężenie. Mogą też pojawić się problemy z parkowaniem.Hala otwarta zostanie o 16:30, a impreza rozpocznie się 2 godziny później.

- Z myślą o uczestnikach, którzy przyjadą do hali szybciej, w punktach gastronomicznych obowiązywały będą specjalne promocje, a użytkownicy mediów społecznościowych, którzy postawią na #DobryDojazd komunikacją miejską lub ekologicznymi jednośladami liczyć będą mogli na zaproszenia na hitowe emocje koszykarskie, czyli na jeden z kwietniowych meczów ligowych - mówi Aleksandra Samborska z Ergo Areny. - Kierowcom przypominamy, że liczba miejsc na parkingach (te wskażą służby informacyjne) jest ograniczona, a płatności dokonać można w parkomatach oraz za pomocą aplikacji ePark.
Zniżki i darmowe bilety za dojazd komunikacją do Ergo Areny Zniżki i darmowe bilety za dojazd komunikacją do Ergo Areny

Mandaty za parkowanie na terenach osiedliZ uwagi na wysoką frekwencję wydarzenie Błogosławieni zaliczane jest do trzeciej taryfy (parking P2 i wzdłuż ul. ŁokietkaMapka obejmuje cennik podczas dużych imprez).

- Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół Ergo Areny. Wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem - ostrzegają organizatorzy.


Parking P2 przy hali pomieścić może ok. 700 samochodów, uruchomiony zostanie też parking dodatkowy wzdłuż ul. Łokietka. Jeśli te parkingi będą pełne, kierujący ruchem wskazywać będą miejsca parkingowe na ul. PomorskiejMapka (lewy pas w kierunku ul. Grunwaldzkiej i w kierunku ul. Kaplicznej).

Wydarzenia

Błogosławieni

55 - 500 zł
spotkanie

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (703)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane