• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Cmentarzysko traficarów w sopockim lesie

Maciej Korolczuk
28 marca 2024, godz. 11:45 
Opinie (233)

Podczas spaceru po lesie w Świemirowie nasza czytelniczka natknęła się na składowisko uszkodzonych w kolizjach i wypadkach samochodów na minuty. Na krótkiej, szutrowej drodze naliczyła kilkanaście rozbitych samochodów. Skontaktowaliśmy się z firmą Traficar, by wyjaśnić problem.Jak często korzystasz z aut na minuty?

Na cmentarzysko rozbitych traficarów nasza czytelniczka natknęła się na ul. SmolnejMapka w Sopocie.

To lokalna, szutrowa droga łącząca al. Niepodległości z lasem w Świemirowie. W sumie zaparkowano tam aż 14 powypadkowych i pokolizyjnych pojazdów.

Niewykluczone, że wraków, które wcześniej służyły kierowcom jako auta na minuty, w tej okolicy jest więcej.

Cmentarzysko Traficarów w Sopocie (17 opinii)

Smolna, zaraz przy wejściu do lasu...
Smolna, zaraz przy wejściu do lasu...


Nagranie trafiło nie tylko do Raportu z Trójmiasta, ale też centrali Traficara. W środę zapoznał się z nim Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny firmy Traficar. Jak mówi, samochody oczekują na naprawę w pobliskim warsztacie i wkrótce znikną z leśnej drogi.

- Samochody widoczne na nagraniu są uszkodzonymi pojazdami przekazanymi do serwisu w celu ich naprawy. Zgodnie z widocznymi znakami samochody zaparkowane są w dozwolonym miejscu, zaraz obok wspomnianego wcześniej punktu serwisowego. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia i niedogodności z tym związane. Równocześnie zapewniam, że zaraz po realizacji działań naprawczych, nasze auta zostaną z tego miejsca zabrane - zapewnił.
Auta na minuty okupują osiedlowy parking. Auta na minuty okupują osiedlowy parking. "Z każdym dniem aut przybywa"

Niedawno z problemem samochodów z urwanymi zderzakami, lusterkami i cieknącymi płynami eksploatacyjnymi mierzyli się mieszkańcy bloków na Matarni. Po tym, jak opisaliśmy sprawę w Trojmiasto.pl, samochody firmy Panek zostały odholowane.

Wcześniej informowaliśmy też o samochodach z wypożyczalni, które zajmowały miejsca na osiedlowych parkingach i miejscach postojowych park & ride, służących mieszkańcom do parkowania prywatnych aut i przesiadania się na transport publiczny.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (233)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane