• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kierowca zasnął, czekając na światłach. Był pijany

on
20 stycznia 2024, godz. 18:20  Raport
Opinie (102)
Do zatrzymania śpiącego kierowcy doszło w sobotni poranek na Jasieniu. Do zatrzymania śpiącego kierowcy doszło w sobotni poranek na Jasieniu.

Zasnął za kółkiem, czekając na światłach. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Interweniowali inni kierowcy, których zaniepokoił śpiący w aucie mężczyzna. Wszystko działo się na dość ruchliwym skrzyżowaniu gdańskiego Jasienia, ale na szczęście w sobotni, wczesny ranek, kiedy ruch nie był duży. Sygnał dostaliśmy od naszego czytelnika.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Czy zdarzyło ci się kiedyś zasnąć za kółkiem?

Finał tej historii mógłby być o wiele gorszy, ale na szczęście dzięki czujności innych kierowców i - jakby nie patrzeć - mocnemu uściskowi Morfeusza, pijany kierowca został zatrzymany, kiedy siedział, a właściwie leżał za kółkiem.

Wcześniej zasnął, czekając najpewniej na zmianę świateł. Informację o tym i zdjęcie dostaliśmy od jednego z czytelników na Raport Trojmiasto.pl za co dziękujemy.

15:41 20 STYCZNIA

Pijany kierowca zasnął w samochodzie na czerwonym świetle. (29 opinii)

Dzisiaj po godzinie 6 na skrzyżowaniu Jabłoniowa z al. Pawła Adamowicza został ujęty nietrzeźwy kierujący. Podziękowania dla osób które nie były obojętne i również zatrzymały się by podjąć interwencję wobec śpiącego w samochodzie kierowcy.
Dzisiaj po godzinie 6 na skrzyżowaniu Jabłoniowa z al. Pawła Adamowicza został ujęty nietrzeźwy kierujący. Podziękowania dla osób które nie były obojętne i również zatrzymały się by podjąć interwencję wobec śpiącego w samochodzie kierowcy.

Obywatelska interwencja- Dzisiaj po godz. 6:00 na skrzyżowaniu JabłoniowaMapkaal. Pawła AdamowiczaMapka został ujęty nietrzeźwy kierujący. Podziękowania dla osób, które nie były obojętne i również zatrzymały się, by podjąć interwencję wobec śpiącego w samochodzie kierowcy - napisał czytelnik.
Na miejsce została wezwana policja.

Ponad promil alkoholuPo otrzymaniu zgłoszenia na miejsce przyjechali policjanci.

- Sprawdzili stan trzeźwości 30-letniego mieszkańca Pruszcza Gdańskiego. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie ponad promil alkoholu. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony - przekazał asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy komendanta miejskiego Policji w Gdańsku.

Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grozi kara więzienia do 2 lat, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
on

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (102)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane