Fakty i opinie

stat

Kilkanaście tysięcy uczestników miejskich sylwestrów w Gdyni i Gdańsku

Sylwestrowa zabawa i fajerwerki w Gdyni


Kilkanaście tysięcy osób wzięło udział w plenerowych sylwestrach, które odbyły się na Skwerze Kościuszki w Gdyni i na Targu Węglowym w Gdańsku.Imprezę w Gdyni prowadził Konjo. Najpierw zagrał DJ Przemek Romanica, a po jego występie na scenie pojawił się Tymon Tymański, który wraz z zespołem The Transistors grał przez ok. godzinę. Największe emocje wzbudził chyba jednak występ zespołu "Bracia", który właściwie wystąpił w wersji "Rodzina", bo do tworzących go na co dzień braci WojciechaPiotra Cugowskich dołączył ich ojciec Krzysztof, wieloletni lider Budki Suflera.

Choć w Gdyni bawiło się wielokrotnie mniej ludzi, niż w poprzednich latach, gdy miasto gościło sylwestrową imprezę telewizji Polsat, na Skwerze Kościuszki bawiło się kilka tysięcy osób.Po północy tradycyjnie odbył się pokaz fajerwerków.

Sylwestrowa zabawa na Targu Węglowym w Gdańsku

W Gdańsku bawiono się w rytmie piosenek Genesis, ponieważ gwiazdą wieczoru był Ray Wilson, były wokalista tej grupy, który teraz koncertuje z zespołem Genesis Classic.

Wcześniej zmarzniętą publiczność, która zgromadziła się na Targu Węglowym, rozgrzewał m.in. młody, trójmiejski zespół Funkloopy.

Po północy odbył się pokaz fajerwerków.W Sopocie nie było miejskiej imprezy plenerowej, za to na wysokości molo odbył się pokaz sztucznych ogni.

Sztuczne ognie nad Gdynią


Fajerwerki w Gdyni

Opinie (292) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.