Fakty i opinie

stat

Kilkanaście tysięcy uczestników miejskich sylwestrów w Gdyni i Gdańsku

Sylwestrowa zabawa i fajerwerki w Gdyni


Kilkanaście tysięcy osób wzięło udział w plenerowych sylwestrach, które odbyły się na Skwerze Kościuszki w Gdyni i na Targu Węglowym w Gdańsku.



Imprezę w Gdyni prowadził Konjo. Najpierw zagrał DJ Przemek Romanica, a po jego występie na scenie pojawił się Tymon Tymański, który wraz z zespołem The Transistors grał przez ok. godzinę. Największe emocje wzbudził chyba jednak występ zespołu "Bracia", który właściwie wystąpił w wersji "Rodzina", bo do tworzących go na co dzień braci WojciechaPiotra Cugowskich dołączył ich ojciec Krzysztof, wieloletni lider Budki Suflera.

Choć w Gdyni bawiło się wielokrotnie mniej ludzi, niż w poprzednich latach, gdy miasto gościło sylwestrową imprezę telewizji Polsat, na Skwerze Kościuszki bawiło się kilka tysięcy osób.



Po północy tradycyjnie odbył się pokaz fajerwerków.

Sylwestrowa zabawa na Targu Węglowym w Gdańsku

W Gdańsku bawiono się w rytmie piosenek Genesis, ponieważ gwiazdą wieczoru był Ray Wilson, były wokalista tej grupy, który teraz koncertuje z zespołem Genesis Classic.

Wcześniej zmarzniętą publiczność, która zgromadziła się na Targu Węglowym, rozgrzewał m.in. młody, trójmiejski zespół Funkloopy.

Po północy odbył się pokaz fajerwerków.



W Sopocie nie było miejskiej imprezy plenerowej, za to na wysokości molo odbył się pokaz sztucznych ogni.

Sztuczne ognie nad Gdynią


Fajerwerki w Gdyni

Opinie (292) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.