• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Koń z Gdyni na gigancie. Pomogły mu dzikie zwierzęta

Szymon Zięba
15 kwietnia 2024, godz. 15:00  Raport
Opinie (87)
Zaskoczony kierowca z Gdyni spotkał na środku drogi równie zaskoczone zwierzę. Okazało się, że koń był akurat "na gigancie". Zaskoczony kierowca z Gdyni spotkał na środku drogi równie zaskoczone zwierzę. Okazało się, że koń był akurat "na gigancie".

Może chciał się poczuć jak bajkowy "Mustang z Dzikiej Doliny", a może po prostu wykorzystał chwilę, żeby zwiedzić okolicę. Pewien koń z gdyńskiej stadniny koni wybrał się w poniedziałek, 15 kwietnia, na samotną przebieżkę ulicą MarszewskąMapka. Wierzchowiec wykorzystał "pomoc" dzikich zwierząt.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport
Umiesz jeździć konno?

Koń na środku ulicy w Gdyni. Co tam robił?O nietypowym "przechodniu" poinformował nas czytelnik w Raporcie z Trójmiasta. Jadąc ulicą, zauważył na jej środku... konia.

Nasz czytelnik próbował zawiadomić w tej sprawie Straż Miejską, za pierwszym razem mu się jednak nie udało. Postanowiliśmy skontaktować się z funkcjonariuszami, by dowiedzieć się, jak skończyła się historia czworonożnego uciekiniera.

Leonard Wawrzyniak, rzecznik SM w Gdyni poinformował, że na teren pobliskiej stadniny koni wdarły się dzikie zwierzęta, które zniszczyły ogrodzenie.

Z okazji skorzystał jeden z pasących się koni, który "dziurę w płocie" potraktował jak drzwi na wolność.

07:15 15 KWIETNIA

Koń na ulicy Demptowskiej (28 opinii)

Ul. Demptowska przy ogrodzie botanicznym Marszewo po ulicy chodzi koń. SM nie odbiera
Ul. Demptowska przy ogrodzie botanicznym Marszewo po ulicy chodzi koń. SM nie odbiera


Jak udało nam się jednak dowiedzieć, spotkanie zaskoczonego kierowcy z równie zaskoczonym zwierzęciem było ostatnim etapem podróży konia. Zwierzę schwytał i doprowadził do domu właściciel.Konie na Puckiej i 300-kilogramowy byk na gigancie w lesieNiemal rok temu konie uciekły ze stadniny w Rumi. Spacerowały ulicą Pucką. Niemal rok temu konie uciekły ze stadniny w Rumi. Spacerowały ulicą Pucką.
Co ciekawe, niemal dokładnie rok temu, 5.04.2023 r., właściciele z Rumi poszukiwali koni, które jak gdyby nigdy nic spacerowały ulicą PuckąMapka.

A wcześniej głośno było o 300-kilogramowym byku, który uciekł gospodarzowi i hulał po gdyńskich lasach.

"Bycza eskapada" trwała pięć dni. Uciekinier trafił do właściciela. "Bycza eskapada" trwała pięć dni. Uciekinier trafił do właściciela.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (87)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane