Fakty i opinie

Lechia na torach


Ruszył powoli, jak żółw ociężale... by po chwili rozpędzić się i dowieźć piłkarzy gdańskiej Lechii do Orange Ekstraklasy. Wczoraj w Gdańsku swój inauguracyjny kurs odbył promujący klub z ul. Traugutta biało-zielony tramwaj, .

Pojazd obsługiwał będzie linię 12, ponieważ pomysłodawcy chcą, aby przejeżdżał przez jak największą liczbę dzielnic. Co więcej, już niedługo przystanek przy ul. Traugutta ma zmienić nazwę na "Przystanek Lechia". Cele wprowadzenia tramwaju na trasę wyjaśnił prezes Lechii Maciej Turnowiecki.
Nie pozostaje nic innego, jak na trening przyjeżdżać tramwajem
Nie pozostaje nic innego, jak na trening przyjeżdżać tramwajem

- Przede wszystkim tramwaj spełni funkcję reklamująco-promującą wśród turystów i tych mieszkańców miasta, którzy jeszcze na żywo Lechii nie widzieli. Po drugie, z tramwaju zawsze będzie się można dowiedzieć kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie naszej drużyny. Informacja oraz hasło "Jedziemy z nimi - Lechia" widoczna będzie z boku pojazdu. Pozostaje jeszcze funkcja identyfikacyjna. Tramwaje i Lechia to niejako symbole Gdańska.

Tramwaj Lechia Gdańsk to wspólne przedsięwzięcie klubu, miasta i ZKM. Jest to pierwszy tego typu pojazd w polskich miastach, który ma zachęcać do chodzenia na mecze piłkarskie. Dotychczas pojazdy komunikacji miejskiej w klubowych barwach posiadały drużyny żużlowe m.in. w Toruniu.

W premierowym kursie nowego kolorystycznie tramwaju udział wzięli piłkarze i władze Lechii, przedstawiciele miasta, ZKM, kibice oraz poseł Jacek Kurski. -Niech ten tramwaj zawiezie nas do lepszej przyszłości. - powiedział.

Opinie (133) ponad 10 zablokowanych

 • kurski uj, kurski uj, kurski uj !!!!!!

  • 1 0

 • pomysl dobry, ale po co tam politycy?

  Polityka jest jak szambo, ktore w tej kadencji wybiło i rozlewa sie na cały kraj

  peron wloszczowa
  przystanek lechia

  itp

  a po nich przechadzajace sie pieski opozycji ;)

  • 0 0

 • Świetnie !!!

  Pomysł "pierwyj sort" !!!

  • 0 0

 • :|

  kurski uj, kurski uj, kurski uj !!!!!!

  popieram w 100%, Gdańsk przeprasza za niego :/

  • 0 0

 • wpis

  dlamnie to pomysl okejjjjjjjjjj popieram

  • 0 0

 • nie wierzę politykom!!!

  Kurski wuj, Kurski wuj, Kurski wuj.

  My wierzymy tylko w BKS!
  Hej Lechiooo...
  Ooo Nasz! Ooo Nasz!

  • 0 0

 • BUHAHAHAHAH

  KIBOLE WONT Z 3-MIASTA A LECHIA TO RKS SZMACIANKA CZY CO?

  • 0 0

 • Lol.

  Brawo... Już widze jak 'kibice' Arki Gdynia demolują ten tramwaj... Odbiorą to pewnie jako prowokację...

  • 0 0

 • KURSKI A LECHIA

  Sam mam pewne uprzedzenia do Pana Kurskiego ale tak reasumując co ten człowiek robi dla Lechii to powinniśmy dać mu spokój szczególnie na Traugutta. Swietnie że promuje nasz klub a na dodatek namawia sponsorów. Więc zanim coś krzykniecie na niego na meczu zastanówcie się. !!!

  • 0 0

 • TYLKO LECHIA GDANSK NA ZAWSZE !!!!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.