Fakty i opinie

stat

Nowa kręgielnia Centrum U7 w Gdańsku

Już niebawem wszyscy goście gdańskiego centrum U7 będą grali na zupełnie nowych torach.
Już niebawem wszyscy goście gdańskiego centrum U7 będą grali na zupełnie nowych torach. fot. Wojtek Jakubowski/KFP

Lśniący tor, gładka kula w ręku, przed Tobą dziesięć kręgli. Co dalej?Krok pierwszy: startuj prawą nogą wykonując wyrzut ręki z kulą do przodu. Krok drugi: stawiając lewą nogę pozwól ręce z kulą zejść w dół. Krok trzeci: stawiając prawą nogę wychyl kulę jak najdalej do tyłu. Krok czwarty: wykonaj ślizg na lewej nodze lekko ugiętej w kolanie i wypuść kulę tuż nad powierzchnią toru. Krok piąty: strike!

Bowling (kręgle amerykańskie) jest zabawą wyjątkowo łatwą, a zarazem niezwykle emocjonującą - wie to każdy, kto choć raz spróbował. Nie potrzebujesz siły strongmana, kondycji maratończyka oraz umiejętności szermierza. Wystarczy odrobina skupienia, trochę szczęścia, a mnóstwo dobrej zabawy zapewnione!

Pierwsza Polska kręgielnia powstała w 1997 roku w Gdańsku, założycielem obiektu było Centrum U7. Cztery lata później w wyniku wyraźnego zapotrzebowania na tego rodzaju usługę, Centrum U7 postanowiło uruchomić swoją drugą kręgielnię, wybór lokalizacji padł na Gdynię.

Następne lata Centrum U7 to stały rozwój, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dopasowywanie oferty do oczekiwań klientów. W tym celu firma przyjęła normy zarządzania jakością ISO 9001.

Dziś mamy rok 2008. Dla Centrum U7 to kolejny przełomowy rok. Wkrótce do użytku zostanie oddana zmodernizowana kręgielnia w gdańskim klubie U7.

Firma zainwestowała w pionierskie systemy bowlingowe, które wykorzystywane są podczas największych imprez kręglarskich na świecie. Na miejscu starych, wysłużonych czterech torów bowlingowych pojawi się osiem torów najnowszej generacji.

Wystrój kręgielni zostanie całkowicie odnowiony, a przebieg gry będzie można śledzić na 32-calowych monitorach. Na specjalnym ekranie oglądać będzie można także transmisje najciekawszych wydarzeń sportowych. Do dyspozycji Klientów Centrum U7 oddane zostaną nowe akcesoria do gry w bowling, takie jak profesjonalne kule i obuwie. Natomiast dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa instalowany jest monitoring całego obiektu.

Wygodne siedzenia i doskonale zaopatrzony drink-bar zapewnią klientom odpoczynek po emocjonujących rozgrywkach. Dla gości dostępne będą sklepiki, oferujące sprzęt bowlingowy i bilardowy oraz ciekawe pamiątki związane z tymi dyscyplinami i Centrum U7 (np. puchary i medale z indywidualną dedykacją).

Dzięki powyższym zmianom Centrum U7 Gdańsk stanie się klubem jeszcze bardziej atrakcyjnym i przyjaznym dla wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Należy pamiętać, że U7 to nie tylko bowling i bilard ale także cała masa eventów adresowanych do wszystkich - dzieci, młodzieży, a nawet seniorów. W organizowanych konkursach i turniejach wygrać można wartościowe nagrody, np. samochód. Centrum U7 to także Trójmiejskie Szkolne Mistrzostwa Bowlingowe, program lojalnościowy dla klientów "Strefa U7" oraz Bowlingowa Liga U7.

Wszystkich amatorów dobrej zabawy zapraszamy do odwiedzania Centrum U7. Obiekt w Gdańsku znajduje się w centrum miasta na Placu Dominikańskim 7, przy skrzyżowaniu ulic Podwale Staromiejskie i Lawendowej. Klub w Gdyni położony jest naprzeciwko kolejki SKM Wzgórze św. Maksymiliana, przy ulicy Świętojańskiej 133.

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum U7
Dodaj zdjęcie do artykułu