• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kolizja w tunelu pod Martwą Wisłą

MKo
15 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (200)
Najnowszy artykuł na ten temat 18-latek wbiegł do tunelu. 2 tys. zł mandatu

Zbyt mała odległość między pojazdami i nadmierna prędkość przyczyniły się do kolizji na wjeździe do tunelu pod Martwą WisłąMapka. Stłuczka mogła skończyć się karambolem, zmuszając pozostałych kierowców do gwałtownego hamowania, co zarejestrowała kamera monitoringu.O kolizji na wjeździe do tunelu pod Martwą Wisłą na pasie w kierunku Letnicy poinformowali nad ranem nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłaną informację.

07:50 15 MARCA 23 (aktualizacjaakt. 09:14)

Stłuczka przed wjazdem do tunelu (12 opinii)

Na lewym pasie w str Letnicy.
Na lewym pasie w str Letnicy.


Jak wynika z nagrania z kamery monitoringu zainstalowanej na wjeździe do tunelu, do zderzenia dwóch pojazdów doszło, gdy jeden z nich zatrzymał się w korku, a drugi najechał na jego tył. Przyczyną okazała się zbyt mała odległość między pojazdami i nadmierna prędkość.

W kolizji nikt nie ucierpiał, ale mogła się ona skończyć o wiele poważniejszym karambolem. Zdarzenie spowodowało gwałtowne hamowanie pozostałych kierowców jadących lewym pasem, a jeden z nich - chcąc uniknąć zderzenia - zjechał do skrajni jezdni i zatrzymał pojazd tuż przed barierkami.Na miejsce wezwano policję.

- W środę po godz. 7:30 policjanci odebrali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na al. Sucharskiego. Z ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że 41-latka z powiatu gdańskiego kierująca samochodem osobowym marki Kia Sportage, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Brzeźna, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i najechała na tył poprzedzającej ją toyoty, której zatrzymanie wynikało z panującego na drodze zatoru. Kierująca kią za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym - informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.
MKo

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (200)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane