• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Odnaleziono ciało zaginionego Kuby

neo, piw
24 listopada 2023, godz. 21:15 
Opinie (350)
Ulotki i plakaty dotyczące poszukiwań Jakuba nadal można znaleźć na przystankach i w autobusach. Ulotki i plakaty dotyczące poszukiwań Jakuba nadal można znaleźć na przystankach i w autobusach.

W Martwej Wiśle odnaleziono ciało 23-letniego Jakuba Kruta, który 5 listopada 2023 r. wyszedł z koncertu na papierosa i słuch po nim zaginął. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich.
Ciało Jakuba Kruta zostało odnalezione w Martwej Wiśle- Poszukiwania zostały zakończone. Odnalezione przed południem w Martwej Wiśle ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Gdańsku.
Jakub miał 23 lata. Zaginął 5 listopada 2023 r., a jego zniknięcie było bardzo nietypowe.

Jakub Krut czekał na koncert, wyszedł na papierosa5 listopada wieczorem Jakub Krut wybrał się na koncert do klubu B90 w Gdańsku. Tego dnia odbywał się tam koncert, na którym występowały metalowe zespoły: Furia, Owls Woods Graves i Krzta, a także elektroniczna artystka Zamilska. Wydarzenie przyciągnęło blisko tysiąc osób.

Rodzina zaginionego zwraca uwagę na to, że Kuba zaginął nie po koncercie, a w jego trakcie. Bez kurtki, bez dokumentów i bez telefonu wyszedł na chwilę z klubu na papierosa. Później już go nie widziano.

- Kuba poszedł na ten koncert przede wszystkim zobaczyć Furię, która jest jednym z jego ulubionych zespołów. Był podekscytowany, że zobaczy ich na żywo. Oni grali na samym końcu, a on wyszedł podczas występu jednego z wcześniejszych artystów - mówi nam siostra zaginionego.
W momencie gdy Kuba opuścił klub B90, na pewno znajdował się pod wpływem alkoholu. Z relacji osób, które widziały go wcześniej na koncercie, wynika, że sprawiał wrażenie osoby, która sporo tego dnia wypiła.

Dlaczego opuścił klub przed koncertem, na który tak bardzo czekał? Co się stało, gdy wyszedł na papierosa? Tego nie wiadomo do dziś.

Poszukiwania Jakuba Kruta. Użyto psów tropiących. Podjęły trop, ale stanęłyJak się dowiedzieliśmy, policja spróbowała użyć przy klubie psów poszukujących osób zaginionych. Mimo że od zaginięcia Kuby minął ponad tydzień, to zwierzęta podjęły trop.

- Niestety doprowadziły policjantów tylko do wyjścia z ul. ElektrykówMapka w stronę miasta, tam stanęły - precyzuje siostra zaginionego.
neo, piw

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (350)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane