• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wylicytuj atrakcyjne nieruchomości w Gdyni

11 września 2023, godz. 09:00 
Opinie (13)

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna ogłosiła trzy atrakcyjne aukcje nieruchomości na terenie Gdyni. Wszystkie znajdują się w przemysłowej części miasta w sąsiedztwie Bałtyckiego Portu Nowych Technologii.0,1036 ha z zabudowąNa aukcji nr 334/PSSE wystawiono nieruchomość gruntową zabudowaną, położoną w Gdyni. Nieruchomość ta ma powierzchnię 0,1036 ha i jest częściowo zabudowana. W jej skład wchodzą budynki, m.in. stacja ratownictwa, budynek biurowo-socjalny, ściana ćwiczeń dla strażaków. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajdują się przyłącza kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Aukcja w drodze licytacji odbędzie się 28 września 2023 r. Więcej informacji na stronie PSSE.

Dwie działki z budynkiem biurowymAukcja nr 335/PSSE dotyczy dwóch nieruchomości gruntowych, z których jedna jest zabudowana, a druga nie. Pierwsza z tych działek ma powierzchnię 0,0434 ha, a druga 0,0004 ha. Obie nieruchomości położone są w Gdyni. Na nieruchomości zabudowanej znajduje się budynek biurowy, a na niezabudowanej nie ma obecnie żadnych budowli. Warto zaznaczyć, że te nieruchomości również posiadają przyłącza kanalizacji i wodociągowe. Aukcja w drodze licytacji odbędzie się 28 września 2023 r. Więcej informacji na stronie PSSE.

Działki z parkingiem i schronemAukcja nr 336/PSSE obejmuje wiele nieruchomości gruntowych, zarówno zabudowanych, jak i niezabudowanych, położonych w różnych miejscach w Gdyni. Powierzchnie tych działek wahają się od 0,0010 ha do 0,0867 ha. Na niektórych z tych nieruchomości znajdują się budynki biurowe, schrony, parkingi i inne obiekty. Podobnie jak w poprzednich aukcjach istnieją przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe. Więcej informacji na stronie PSSE. Aukcja w drodze licytacji odbędzie się 29 września 2023 roku. Więcej informacji na stronie PSSE.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (13)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane