• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pijany i agresywny Rosjanin zatrzymany na lotnisku

ewel
23 kwietnia 2024, godz. 12:20 
Opinie (211)
Do akcji na lotnisku wkroczyli funkcjonariusze z Zespołu Interwencji Specjalnych. Do akcji na lotnisku wkroczyli funkcjonariusze z Zespołu Interwencji Specjalnych.

Był nietrzeźwy, więc nie został wpuszczony na pokład samolotu lecącego z Gdańska do Dortmundu. Dodatkowo odgrażał się ekspedientce, która nie chciała mu sprzedać alkoholu. 60-letni Rosjanin został zatrzymany przez strażników granicznych na lotnisku. Gdy wytrzeźwiał, został ukarany mandatem.Awanturowałe(a)ś się kiedyś po pijaku?

Zamiast wejść do samolotu, 60-letni Rosjanin został wyprowadzony z gdańskiego lotniska przez patrol Straży Granicznej w Gdańsku. Trafił prosto do Pogotowia Socjalnego dla Osób Nietrzeźwych, bo wydmuchał prawie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia.

O agresywnym i wulgarnym pasażerze znajdującym się przy jednym z wyjść do samolotu straż graniczną powiadomili pracownicy obsługi gdańskiego lotniska.

Do akcji wkroczyli funkcjonariusze z Zespołu Interwencji Specjalnych.- Wcześniej mężczyzna wygrażał ekspedientce w jednym ze sklepów, bo ze względu na jego stan nietrzeźwości nie sprzedała mu alkoholu. Po wytrzeźwieniu strażnicy graniczni ukarali go 500-złotowym mandatem - informuje Tadeusz Gruchalla-Wensierski, p.o. rzecznika prasowego komendanta morskiego Oddziału Straży Granicznej.
ewel

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (211)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane