• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Policyjny pościg zakończył się kraksą

Michał Sielski
30 marca 2024, godz. 09:15 
Opinie (194)

Przez niemal całą obwodnicę policjanci gonili kierowcę osobowego hyundaia, który nie zatrzymał się do kontroli. Pościg zakończył się na ChyloniMapka, gdy rozpędzony wpadł w banery reklamowe i został zatrzymany.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Policjanci z Gdańska prowadzili kontrole trzeźwości w okolicach węzła KarczemkiMapka w sobotę ok. godz. 7:15.

- W pewnym momencie kierujący hyundaiem wyjechał z kolejki oczekujących na badanie i gwałtownie ruszył do przodu. Kierowca nie zareagował na sygnał do zatrzymania i zaczął uciekać w kierunku Gdyni - informuje Mariusz ChrzanowskiKomendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
O zdarzeniu poinformowali czytelnicy Trojmiasto.pl w Raporcie. Bardzo dziękujemy za nadesłane materiały.Policjanci natychmiast ruszyli w pościg, ale mężczyzna nie zatrzymywał się pomimo nadawanych sygnałów. Dojechał do zjazdu z obwodnicy, gdzie z dużą prędkością wjechał w banery reklamowe, rozstawione za zjazdem z ekspresówki.

- 48-letni mieszkaniec województwa małopolskiego został zatrzymany. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany w celu odbycia 6 miesięcy kary więzienia. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara 5 lat więzienia. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenia - dodaje Mariusz Chrzanowski.


Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (194)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane