• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pożar pięciu dostawczaków to podpalenie

Szymon Zięba
11 stycznia 2021 (artykuł sprzed 3 lat) 

Tak wyglądał pożar aut dostawczych oraz skutki pożaru.

Pod samochody dostawcze, które spłonęły w nocy z 8 na 9 stycznia na parkingu przy pętli tramwajowej Łostowice-ŚwiętokrzyskaMapka, ktoś podłożył ogień - tak wynika ze wstępnej opinii biegłego, która trafiła już do gdańskich policjantów. Straty oszacowano na około 350 tys. zł.Widzisz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.

Czy ubezpieczyłe(a)ś swoje auto na wypadek pożaru?

Jako pierwsi kłęby dymu przed osiedlem Talosi zauważyli nasi czytelnicy, o czym poinformowali nas w Raporcie z Trójmiasta. Niedługo później, tuż po godz. 23, na miejscu pojawili się strażacy. Niestety, mimo zaangażowania 13 ratowników pięć aut dostawczych spłonęło doszczętnie. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Policjanci, dokonując bilansu pożaru, poinformowali, że ogień strawił cztery pojazdy dostawcze marki Peugeot i jeden marki Fiat - wszystkie należały do jednej firmy leasingowej. W poniedziałek funkcjonariusze przekazali, że pokrzywdzony oszacował straty na 350 tys. zł.

23:07 8 STYCZNIA 21 (aktualizacjaakt. 9 STYCZNIA 21 08:55)

Na pętli przy Świętokrzyskiej płonie ciężarówka (56 opinii)

Straż pożarna: trwa gaszenie pożaru ciężarówki
Straż pożarna: trwa gaszenie pożaru ciężarówki


W sprawie wypowiedział się także biegły z zakresu pożarnictwa, który wydał już wstępną opinię.

Biegły: samochody zostały podpalone- Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia przy udziale biegłego sądowego z zakresu pożarnictwa, który w swojej wstępnej opinii określił, że doszło do podpalenia pojazdów - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Pożary aut - nagrania czytelnikówPodkreśla, że funkcjonariusze cały czas pracują nad tą sprawą i szukają sprawców przestępstwa.

- Analizowane są zdobyte w tej sprawie informacje - podsumowuje gdańska policjantka.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (146)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane