• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Przebił opony w radiowozie pod okiem kamer

Michał Sielski
24 stycznia 2024, godz. 20:30 
Opinie (87)
W chwili zatrzymania mężczyzna miał tę samą, charakterystyczną kurtkę, w której uwieczniony został przez kamery monitoringu. W chwili zatrzymania mężczyzna miał tę samą, charakterystyczną kurtkę, w której uwieczniony został przez kamery monitoringu.

Gdy policjanci skończyli interwencję w mieszkaniu przy ul. RozłogiMapka na Stogach, zauważyli, że w czekającym na nich radiowozie ktoś przebił dwie opony. Wystarczył jeden dzień, by zatrzymali sprawcę. Zwłaszcza że robił to pod okiem kamer monitoringu.Jaką karę powinien dostać wandal?

Interwencja na Stogach miała miejsce w niedzielę. Policjanci zostali wezwani przez jednego z mieszkańców ul. Rozłogi, bo do drzwi jego sąsiadów dobijała się pijana kobieta.

Sprawę udało się szybko załatwić i funkcjonariusze chcieli wrócić do patrolowania okolicy, gdy zauważyli, że w dwóch oponach oznakowanego radiowozu nie ma powietrza, bo zostały one przecięte.

Kamery monitoringu nagrały wandala- Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i wykonał dokumentację fotograficzną. Do tej sprawy został zabezpieczony także monitoring, który zarejestrował wizerunek sprawcy - wylicza podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.
Mężczyznę rozpoznali kryminalni ze Stogów. Nie potrzebowali też dużo czasu na jego zatrzymanie na jednej z ulic Stogów. 34-latek przebywa już w policyjnej celi, a w środę ma usłyszeć zarzut uszkodzenia opon w radiowozie i spowodowanie strat na kwotę prawie 980 zł.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (87)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane